Skip to content

Kırıcılar

HP serisinde HP100, HP200, HP300, HP400, HP500, HP700, HP800 modelleri bulunmaktadır.

Aşağıdaki Metso HP serisi konik kırıcı parçalarını tedarik etmekteyiz: Konik besleme plakası, Torç halkası, Sıkıştırma silindirleri, Çanak astarı, Manto, Kafa, karşı ağırlık koruması, Eksantrik baskı yatağı, Ana mil, Dişli, Pinyon, Karşı şaft burcu, Havşa mili, Eksantrik, Alt başlık burcu, Eksantrik burç, Ana çerçeve, Üst başlık burç, Soket gömleği, Ayar halkası, Hazne, Besleme kabı hunisi, Baş bilya, Kilitleme cıvatası.

Parçalarımız, yüksek performans ve en uzun hizmet ömrü sağlamaktadır. 

Sahada kanıtlanmış HP serisi, en yüksek kapasiteyi, en iyi ürün şeklini, spesifikasyonlara göre en yüksek verimi, kolay otomasyonu ve mümkün olan en yüksek güvenilirliği ve esnekliği sağlamak için bu teknolojilerin en iyilerini birleştirir. Bunların tümü, mümkün olan en yüksek karlılık düzeylerine ulaşmanıza yardımcı olmaktadır.

METSO, Sandvik, JUNJIN marka çeneli ve konik kırıcıların komple makina ve yedek parçaları ihtiyaçlarınız için, info@motto-tr.com mail adreslerimizden veya +90 216 4837434 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz. Beton pompası yedek parçaları konusunda tecrübeli, uzman ve profesyonel ekibimiz ile siz değerli müşterilerimizin daima hizmetinizdeyiz.

Talebinizi, Mesajınızı İletiniz.