Skip to content

DÜNYA ÇAPINDA, DEVREYE ALMA, YEDEK PARÇA VE SERVİS

MOTTO, CIFA ve ZOOMLION makineleri başta olmak üzere tüm iş makinelerinin montaj, teslimat, supervisor hizmeti ve devreye alınması ile ilgili dünya çapında tüm müşterilerine destek vermektedir.

MOTTO, tüm müşterilerine bakım ve onarım çalışmaları için mümkün olan en hızlı yedek parça temini ve yüksek nitelikli servis teknisyenlerinin garantisini vermektedir.

Optimum makine verimliliği ve güvenliğini sağlamanın yanı sıra revizyonlar ve periyodik muayeneler hakkındaki özel standartlara, kurallara ve düzenlemelere uygunluk sağlanmaktadır.

Avantajlarınız:
– Güvenli ve emniyetli
– Minimum yatış süresi
– Makine ömründe uzama

Bakım ve Servis

MOTTO, makinayı aldığınız da olduğu gibi makinanızın arızasız ve uzun vadeli çalışma performansını sağlamak için deneyimli teknisyenleri ile hızlı yedek parça ve teknik servis hizmeti sunmaktadır. Satış sonrası servisimiz,  müşterilerin 7/24 isteklerini desteklemek ve müşterilerin teknik sorunlarına en kısa sürede, en iyi çözümü bulmayı ilke edinmiştir.

Teslimat ve Devreye Alma

Tüm ekipmanlar için komple devreye alma ve nakil sonrası yeniden devreye alma hizmetlerini sunuyoruz.

Hiç bir ayrıntıyı kaçırmamak için makina üzerindeki her ana bileşenin tek tek kontrol edilmesi, denetlenmesi ve test edilmesini içermektedir. 
Deneyimli ve iyi eğitimli teknisyenler, mümkün olan en uygun zaman aralıklarında kusursuz çalışan ekipman sunmayı taahhüt ederler.

Planlama ve proje yönetimi konusundaki uzmanlığımız ve kalite süreçlerine ve standartlarına sıkı sıkıya bağlı kalmamız, yeni makinelerinizi kusursuz bir başlangıçla güvenli bir şekilde, zamanında ve bütçenize uygun şekilde bir araya getirir.

Yapısal Kontroller

TS EN-12001:2012 standartı ve Avrupa Makina Direktifi 2006/42/EC gereği beton pompaları, dağıtıcı boomlar için periyodik yapısal kontrol zorunluluğu bulunmaktadır.

“Beton pompaları ve dağıtım hatlarını içeren beton dağıtıcı bomlar, yılda en az bir kez yetkili bir personel tarafından operasyonel güvenilirlik açısından denetlenecektir. Yapısal kontrol tekrarı, 0-5 yaş arasındaki makinaları için 1000 çalışma saati yada 1 yıldır. Eğer çalışma saati 1 yıl geçmeden 1000 saati geçmişse, yıl beklemeden tekrar Yapısal Kontrol’ün yapılması sağlanmalıdır.  5-10 yaş arası beton pompalarında / dağıtıcı boomlarda 500 çalışma saati yada 1 yıl olup, aynı şekilde çalışma saati önceliği bulunmaktadır. Makinaların çalışma saatleri mutlaka çalışır halde tutulup, değiştirilmemesi gerekmektedir. 10 yaşından büyük makinalar 250 çalışma saati elde edilir edilmez tekrar kontrole girmelidir, eğer çalışma saati dolmuyor ise 1 yıl içinde işlem tekrarlanmalıdır.”

Eğitimler

MOTTO olarak beton ekipmanları, tarım makinaları ve personel yükselticiler başta olmak üzere düzenli eğitimler sunmaktayız. 

Verilen eğitimler, makinaların güvenli ve emniyetli kullanımı, makinalardan yüksek verim elde edilmesi, düzenli bakımları, onarımı ile ilgili olmanın yanı sıra, işletme maliyetlerini düşürecek, tasarruf tedbirlerini içerecek ve yatırımınızdan maksimum getiriyi almanızı sağlayacak farklı eğitimlere de yer vermekteyiz.

ORJİNAL YEDEK PARÇA

Elektrik Ekipmanları

Tüm elektrik ve elektronik komponentler ile kablolu / kablosuz kumanda sistemleri

Aşınma Parçaları

CIFA Beton Pompaları, Mikserli Pompalar, Shotcrete ve Beton Santralleri Aşınma Parçaları

Hidrolik Ekipmanları

Hidrolik pompalar, valfler, filtreler, redüktörler; Pompanızın ihtiyaç duyduğu tüm hidrolik ekipmanlar


Zoomlion Yedek Parça

Zoomlion marka iş makinası, personel yükseltici ve tarım makinaları yedek parçaları

Orijinal parçalar yüksek kalite ve uzun ömür ile eş anlamlıdır. Hammadde tedariğinden üretime kadar her süreç, sıkı kalite kontrol standartları ile takip edilir. Orijinal ve OEM parçaları kullanmak size ve makinenize aşağıdakileri sağlar:
– Yüksek performans, verimli çalışma ve düşük işletme maliyetleri;
– Makinenizin güvenli çalışması;
– CIFA ve Zoomlion parçalarında bulunabilirlik;
– Hızlı, güvenilir ve hatasız sipariş işlemi;
– Satın alırken iyi eğitimli servis uzmanları tarafından derinlemesine danışma.

Satış Sonrası Servis

Deneyimli ve uzman teknik servis ekibimiz ve yedek parça stoğumuzla, makinelerinizin arıza süresini en aza indirir ve en iyi satış sonrası hizmet desteğini sizlere sunarız.
Mobil teknik servis ekibimizle Türkiye’nin dört bir yanında 7/24 teknik servis desteği sunuyoruz. Ayrıca yurtdışı şantiyelerde tecrübeli mühendis ve teknisyenlerimiz ile Dünya’nın neresinde olursanız olun sizlere tam destek verebiliyoruz.

 

7/24/365
Whatsapp

Eğer tecihiniz whatsapp ise,
+90 546 483 74 34

Bayi Girişi

Yedek Parça Fiyat ve Stok Sorgulamak için giriş yapınız.

Tercihiniz bize direkt telefon ile ulaşmak ise, numaralarımız aşağıda;

Tel. +90 (216) 483 74 34
Fax. +90 (216) 483 74 35

Mail info@motto-tr.com