Skip to content

CIFA

CodeDescription
K000902404SPRING WASHER A 8,4                     
K000690404GASKET                                  
K1000285WHEEL  STO 50 X                         
K000909712RING NUT                                
S000211750PIN                                     
S1003637ADAPTOR                                 
S000222864SPACER                                  
S000379644RECTIFIER FOR BRAKE BM62                
S1007121FERMO PERNO CILINDRO SCAMBIO S7 MAGNUM  
K1004589CYLINDER                 
K000910263COCK                                    
K1022656INTEGRATED CIRCUIT                      
K1008800SELECTOR SHAFT                          
S000236854CHUTE                                   
K000212315HYDRAULIC HOSE                          
S000237331COLLAR                                  
K000910637COUNTER                                 
K000215224WASHER                                  
K000908033O-RING                                  
K000237329NOZZLE                                  
S1010520STEEL PIPE                              
K000227304DISTRIBUTOR                             
K000912925GASKET KIT FOR HYDR. MOTOR              
K000910219CARTRIDGE                      
K1007484FILTRO INCLIN. 
K000913382COPRISERRATURA SX  
S000238164PIN                                     
K000910976HOUSING + DOOR                          
K000236845PLASTIC BOX                             
K1022009IRON HAND                               
K1016614BEND    
K1033960LIMIT SWITCH                            
S000223128ROD                                     
S000247824CONNECTING ROD                          
K1030370BUSH                                    
S000226661SAGO MN SP7 125SC55 EXIT TURRET         
K000226525SILENCER                                
K000906636SEMIFLANGE                              
S000243578PIN                                     
S000235164EXTENSION CHUTE                         
S000230718CHUTE                                   
K000223700RING                                    
K000227303DISTRIBUTOR                             
K000224468HYDR. HOSE                              
S000250144EXTENSION CHUTE                    
K000912229GASOIL TANK PLUG                  
S000061796SLIP ROLLER WASHER                      
S000215472FLANGE                                  
K1003178VALVE                                   
K000911061LIMIT SWITCH                            
S000223829CHAMBER                                 
S000228215LEVEL INDICATOR                         
K000241623HYDRAULIC CYLINDER                      
K1036144TEMPORIZZATORE     
S000217798LEVEL INDICATOR HOSE                    
K000400511WASHING BALL                   
S000244193FLANGE                                  
S000221661BOX BEARING                             
K1013040BUSHING                                 
K1025042GAUGE                           
S1008178WASHER                         
K000221486WASHER                                  
K000908043O-RING                                  
K000911690PLUG                                    
K1017537SPIDER DIA.                     
K1020379BUSHING                         
L000400618GASKET KIT                              
S000245712BRONZE BUSHING                          
K000900020O-RING                                  
K000904164O-RING                         
L000233770RING KIT                                
K000907367O RING                                  
L000223740GASKET KIT                              
S1013729SPACER                  
S000061794SLIP ROLLER BUSH                        
K000222154GASKET                                  
K000900110FLUID SEAL                  
K1013411BOCCOLA DU                 
K000903861VITE TE M  
K1036093CIRC.ST.8 FUS.5A-30V AUTORIPRIST.-.-2A  
K000247859Connector                               
K000403166MANOMETER                               
K1014495SMALL CYLINDER                          
K1013265MANUAL SWITCH                           
K1028708CONDOTTA_  
K000911557GASKET KIT                              
K1042837COIL KIT                                
K1018711CONNECTION LINK  
K000240297REGULATOR.                          
K1023158RELAY                                   
K1034248INTEGRATED CIRCUIT                      
K1020033SOFT-START                              
K000909083PRESSURE METER                          
K1011463FLOW REGULATOR                          
K000901802SCREW                                   
K1041938CARTRIDGE                               
K000909043PIN                                     
S1004581PIN                   
K000913041POMPE   
K000908210PIN                                     
K000232726PUMP CABLE                              
K000909702JOINT                                   
K000906941SCREW                                   
K000902281O-RING                            
K000908163SCREW 
K000912517GRAIN                                   
K000368320RUBBER RING                             
K000904998O-RING                    
S1023663CAMMA DI SEQUENZA INTERNA K48/K52       
K000226607VALVE                                   
K000239760POWER TAKE OFF                          
S000245564BRONZE BUSHING                          
K000052451LOWER RUBBER SUPPORT WASHER             
S000218122CONNECTING ROD                          
K000908314PUMP                                    
K1015598HOSE DIA.                     
S000223276SPACER                                  
K1018342HYDRAULIC PIPE               
K000234220CYLINDER                                
K000495070JOINT                                   
K000908618MANOMETER                               
K000908619MANOMETER                               
K000908848MANOMETER                               
K1011489BOCCOLA  
K000906713O RING                                  
S000218056WEAR RING                               
K000906714SPHERICAL ROLLER BEARING                
K000908335GASKET 25 GU                            
K000902218SELF-LOCKING RING NUT                   
K000900547BEARING                    
S1013728SPACER                      
K000628941GASKET                                  
S000494592COVER                                   
K000909158HANDLE                                  
K000906561SWITCH                                  
S000222989PIN                                     
K000909738 DISTRIBUTOR                   
K000912027RELAY                                   
K1003796E/VALVE 24V                             
K000243824INDICATOR                               
K000908490VALVE                                   
K000908154SCREW   
S000217256PUMP CABLE                              
S000237009SUPPORT ARTICULATION                    
S000247115CONNECTING ROD                          
K000226265HYDR. HOSE                              
K000908602BUSHING                                 
K000906629BALL VALVE                              
K1012353CORPO TN421 20S                         
S000222945BUSHING                                 
K000907362VALVE                                   
K000232611THRUST BEARING                          
K2002732TUBO ASP25 RINFORZATO—ACME POMPE      
S1015343ALBERO MESCOLATORE SPRITZ               
K1010251QUICK JOINT F.                          
K1018644ENGINE PINION                           
L000235486GASKET KIT                              
K000907190FLUID SEAL                              
K1034613KIT GUARNIZ. X CIL. OLEOD. K1034612-SL45
S000222858WEAR BUSH                               
S000247680BRONZE BUSHING            
L000231917GASKET KIT                              
S000247681BRONZE BUSHING            
S000218418FLANGE                                  
K000900530BEARING                   
K000052450UPPER RUBBER SUPPORT WASHER             
K000911328RELAY              
K1039101NUT                       
L000224942GASKET-KIT                              
K000901706SELF-LOCKING RING NUT                   
S000496614UNDER PLUG DIA. 74,5                    
K000909996LEVEL GAUGE                             
K000909989GUARNIZIONE                
K1008806JUNK RING                               
K000910309AMPEROMETER                             
K000913145HANDLE                                  
K1041155PORTAFUBILE TRIPOLARE-
K1016619FITTING                                 
K1033150TERMOSTATO         
K000910338FUSE                                    
S000227157PIN                                     
S1005843SPACER                                  
K000217769RETAINER DEVICE                
S1001302FISSAGGIO STELO CILINDRO #12            
S1020239PERNO                      
K000906635SEMIFLANGE                              
K000911412SELECTOR                                
K000913152SELECTOR                                
K000912195SPEED SENSOR                            
S000234481DISTRIBUTOR                             
K1003636SCREW
K000906501SCREW                                   
K1004054SCREW  
S1013739PERNO                       
S1013794PERNO                       
K1010657CONDOTTA         
S1026508BEND      
S000223175CYLINDERS SUPPORT                       
K000908932DRILLED DOWEL                           
K000906589ELASTIC WASHER                          
K000403155GASKET                                  
K000908240HALF-COUPLING                           
K000908920CARTRIGDE                               
K000628940GASKET                    
K000218406HYDR. HOSE                              
K000906549OIL INDICATOR LVO INT. 735              
K000217257ACCELERATOR CABLE                       
S1023245BEND        
S000226539SUPPORT                                 
K000225282EXHAUST SILENCER                        
K1023157STAB.TENS.-.-2A                         
K000058738SPRING PIN   D 4 THREAD                 
K000907688SCREW 
S1026325BEND        
K000236031AUTOCOOLER                              
S1001153CYLINDER SUPPORT                        
K000904506GASKET O-RING                           
K000910169SAFETY PIN                      
K000901649MALE HOSE COCK                          
K000908052SCREW                                   
K1005709HYDRAULIC PIPE                          
K1024790OIL PRESSURE PUMP A11V0130+A11V0130+INGR
K000914440THERMOSTAT                              
S2000573TUB.CLS ?” CST                         
K1013351BOCCOLA                
K1011196SMALL CYLINDER                          
K000403134OIL TANK                                
S000222940BUSHING                                 
K0570591BOCCOLA           
K1010252QUICK JOINT M.                          
S000052448CENTRAL SUPPORT HUB                     
K000906667PLUG TA                     
S1010470SPACER                                  
K000211903OIL CAP                                 
K000228164PINION                                  
S1010981LEVA COMANDO DISTRIBUTORE SICUREZZA     
K000909897QUICK JOINT                             
K000223775NIPPLE                                  
K000900766JOINT                                   
K1009131BOCCOLA                
S1024402PERNO                    
S1013790LAMIERA               
K000913500RELAY                                   
K1022152SENSORE PRESSIONE      
K000901797HEX. SOCKET HEAD SCREW                  
S000247116TRIANGLE 3RD SECTION                    
S1026130BEND        
S000229325SUPPORT                                 
K000903070RING NUT                      
K000043346SLEEVE OF RUBBER                        
K000233921ROTATION UNIT                           
K000906646JOINT                                   
K000908051BEARING                                 
K000906747HOUSING                                 
K000231730ACCELERATOR CABLE                       
S1015708BEND      
K000220131HYDRAULIC CYLINDER                      
K000913232SCREW                                   
S2000572TUB.CLS ?” CST                         
K000902086FLUID SEAL           
K000906401JUNK RING BA                  
K000907955O-RING                                  
S000226638PIPE STD              
K000229583LEVEL PIPE FOR PRESSURE TANK            
K1021643COIL                                    
K000907902VOLTMETER RQ72E 0-500V                  
S1019843LAMIERA SAG. SP. 6 70X70                
K000244802WASHER                                  
K000905640FITTING OMA 20X20,27 S                  
K000220090BRONZE BUSHING                          
K000906507CYLINDER HEAD                           
K000906665PLUG                                    
K000227162BUSHING                                 
L000237811GASKET KIT                              
S000244163BRONZE BUSHING                          
K000913068WHEEL STO 35                            
K1006931GASKET ORING                            
S1014000SPACER D.70/47 SP.2                     
S000240572BUSHING                                 
S000495865SHAFT                                   
L000224794GASKET KIT                              
S000222896HUB                                     
K000496477JUNK RING                               
K000910961QUICK JOINT                             
S1023661ALBERO SCANALATO PER CAMME DI SEQUENZA  
K1012999BOCCOLA                  
K1015296SUN GEAR                                
K1015727BOBINA DUPLOMATIC      
K1012352CORPO                   
S000229715BUSH                                    
K000910913CONNECTOR                               
S1013671PERNO                  
S000232076STOPPER PLATE                           
K000906632CHECK-VALVE                             
K000907477RETAINER VALVE                          
K000909306RETAINER VALVE                          
K000909307RETAINER VALVE                          
K000909309RETAINER VALVE                          
K000496356CLOGGING INDICATOR KIT                  
K1012305JOINT COMPLETE OF GASKET TN111          
K000910915FEMALE CONNECTING                       
K1001766RETAINER VALVE                          
S1020242PERNO                        
S000235626CHUTE                                   
K000227184THRUST BEARING                          
K1028710CONDOTTA_OL
K000229788THRUST BEARING                          
K000250145PLASTIC SHEET FOR EXTENSION CHUTE N.E.  
L1007138RADIO REMOTE CONTROL                    
S000231553EXIT BEND                   
S000247825DOOR HANDLE                             
K000909881FILTER                                  
K1007369CARDAN JOINT LZ685+100 WITH GREASER     
S1024108S-VALVE HPG S9                          
K000905009GASKET O-RING                           
H000190201A0000014Bearing                                 
S000222991SHAFT                                   
K2002394MIXER PADDLE                            
K000206744OILMANOMETER          
K000906886MANOMETER                               
S000223132PIN                                     
K000200440CONTROL LEVER                    
S000233567LEFT CARRYING LIGHT                     
S1025868PIPE                  
K000908353INDICATOR                               
S1028786TUB.CLS D.3″” ENTRATA SOTTOTORRETTA HARD
K2002409LAMA ASSIALE POSTER
S000224777SPACER                                  
S000211797SPACER                                  
S000245371SPACER                                  
S000496613UNDER PLUG DIA. 63                      
S000227406CONICAL CHUTE                           
K1019247RADIATORE             
S000238141SPACER                                  
K2002396BRACCIO ELICA ASSIAL
S000226632PIPING 5″                               
S000235283CONICAL CHUTE                           
S000231782VALVE S6                                
S1014303TRAVERSA CILINDRI                       
K000234810COMPLETE EMERGENCY BOX                  
K000906666RELIEF                                  
K000235207ELECTROBOX                              
K000222724COUPLING                                
K000204824MANOMETER              
K000200336MANOMETER           
K000207425MANOMETER              
K000906889MANOMETER                               
K000215241PIN                                     
L000244532PISTON’S GASKETS                        
K1009431BUSHING                     
K000902453WASHER                                  
S000218308WASHER                                  
K000907869CHECK VALVE                             
K1007316WASHER                                  
K000906625SEEGER RING                             
K1017820REGULATOR        
K000913440fuse clamp       
K1010758CONNECTION RSWS   
K1019594SAFETY VALVE                            
K1007550SOLENOID 24V                            
K000914787COIL SP-COUR                    
K1018686CONTACT BLOCK                           
K000910426NON-RETURN VALVE                        
K1008315PUFFER 
K000906746INSIDE PART OF SOCKET                   
S000246490CONNECTION HALF/FLANGE                  
K000910456TONGUE                                  
K000913502SELECTOR                                
K1006464CLOGGING INDICATOR FOR FILTER K1000042  
K000910475SCREW TCEI M 
K000901792HEX.CHEESE-HEADED SOCKET SCREW          
S000238160BUSHING                                 
K000912308CARDAN JOINT                            
S000247482CONNECTING ROD                          
K000570340BOCCOLA                  
K000239402REDUCER                                 
S000218388STABILIZER                              
S000241958CONNECTING ROD 2ND BOOM 28MT NEW        
S000231930CONNECTING ROD                          
K000907584RING                                    
K000907712BUSHING X CONNECTION 3,5/28             
K000905387O-RING                           
S000218309WASHER                                  
S1027549LAV. MECC. TRIANGOLO COM.  
K1038296T.CARDANICA  
K000909886HANDLE NUTS                             
K000908877NON RETURN VALVE                        
S000242297PIN                         
K000244542CARDAN JOINT                            
K000212796SEAL RING                               
S000226687SAGO MN SP7 100SC45 EXIT TURRET         
K000901709SELF-LOCKING RING NUT                   
K000906832FITTING                                 
K000908740QUICK JOINT                             
S000240585BUSHING                                 
K000912127SCREW 
K000914598PLASTIC SPLASH GUARD                    
K000231726PUMP CABLE                              
K1020815SCAMB.OKELH6/
S000238150S8 VALVE                                
K000912225SEEGER RING                             
S000244258TRAVERSE PIPES        
K000368736CLAMP                            
K000223446HYDR. HOSE                              
S1029519PIPE                   
K000236997HYDR. CYLINDER                          
S1010801RUBBER HOSE                
K000908241HALF-COUPLING                           
S000238923COVER                                   
S000243633SHAFT CENTERING                         
K000909445CHECK CONTROL                           
K000221011GASKET KIT                              
K000590588BUSHING                                 
K000902202NIPPLE  D 1-1/2                         
K0570560BOCCOLA                   
K000237451VOLTS STABILIZER                        
K000912729PLASTIC PLUG                            
K1011111BOCCOLA                 
L000220487GASKET KIT                              
K000905221O-RING                          
K1008794O-RING                                  
S000223827SHAFT                                   
S000232575SHAFT                                   
S000400353RUBBER FOR COUPLING                     
S000232574SHAFT                                   
S000223828SHAFT                                   
K000912682RUBBER COVER                            
K1012164DADO TN81 35L                           
S1013727SPACER                                  
L000220634GASKET KIT                              
K1005038EMERGENCY STOP BOX                      
K1012341FITTING TN419                           
K000912942MINI BATTERY                            
K000911338SOLENOID COIL                           
K000901655HOSE COUPLING D.1-1/4X30                
K000908750SELECTOR                                
K000908502SELECTOR                                
S000240571PLATE                                   
K1012351CORPO TN421 12S                         
K1006315SUN GEAR                                
K1042289COIL                                    
K000910028STRAP                                   
K000912284RELAY 24DC                              
K000912876PUSH-BUTTON                             
K000912881SELECTOR                                
K000514924RACC.PROL.-M.F.-       
S1024403PERNO                        
K000912887SELECTOR                                
K1006276SCREW                                   
K1018659GEMMA BIANCA-             
K000902125SCREW                                   
S1020241PERNO                      
S000234688SAGO     
K000244675HYDRAULIC HOSE                          
K000232091SUPPORTING PLATE                
K1022578CONDOTTA OL.BINATO    
K000912290LEVEL GAUGE                             
S000238126WEAR PLATE S8                           
S000227300WEAR PLATE S8 (CROM-HARD)               
K000233920MOTOREDUCER                             
K1009833MOTORID.       
S1029974LL EXIT ELBOW            
S000227357STD EXIT BEND 5Z                        
K000911089ACCUMULATOR                             
K2002472LAMA POST. ASSIALE
L000247163RIGHT ROLLER KIT                        
S000235246PIPE STD         
S1015711BEND MN        
K2002467LAMA ELICA ASSIALE-.  
K000908943FILTER                                  
S000248032SAGO MN SP6 100SC45 1st SECTION         
K000237271HYDRAULIC CYLINDER                      
S000229938SAGO STD SP4 100SC45 3th SECTION        
K1006450O RING                                  
K1021271SCREW                                   
S000229706RUBBER BUSHING                          
S000245228WEAR PLATE HPG S9                       
S1026296PIPE LLN 125SC55 L595                   
K000075919RUBBER SLEEVE       
K000914788PLUG                                    
K1024806PULS.ROSSO A FUNGO-ZB6AS834-TM          
K1033260BOBINA-X VAS 24DC-ISO                   
K000905519EYEBOLT                                 
K1013547HOSE DIA 3/4″  LG.550                   
S000244143SAGO MN SP7 125SC55 EXIT TURRET         
S000226680SAGO STD SP4 100SC45 3rd SECTION        
S000496612UNDER PLUG DIA. 51                      
K000912025SELECTOR                                
K1022358FUSIBILE 100A 22X58-015096-LEGRAND      
K000902127SCREW                                   
K1024319SCREW
K1009832REDUCTION UNIT                          
S000215252BEND MN 125SC55 90G R275                
S000221439PIPING                                  
K000226020COUPLING                                
K000913969SELECTOR                                
S1029500PIPE LLN 125SC55 L568                   
K000219333CYLINDER                                
K000906960CYLINDER                                
K000223143HYDR. HOSE                              
S1021329GUARN. VASCH. H2O GP HPG-309Z0060-A+P   
K000242105HYDR. HOSE                              
L2033088ASS.TAMB.R
K000908164SCREW 
S000234568HUB                                     
K000231935HUB FOR PUMP                            
K000206001SEMICOUPLING BZ 691/N                   
S000246786PIN COVER 50 DIA. 6 LGT.                
K000907504CARTRIDGE                               
K000591114WASHER                                  
K000900893REDUCTION NIPPLE D 1X1/2X1-1/4          
K000219705FITTING                                 
K000908500SELECTOR RM383N                         
K1009128BUSH                                    
K000902053HEXAGONAL HEAD SCREW                    
K1039093GHIERA      
K000909997O-RING                                  
K1011316RONDELLA USIT #1″”1/2 517 CALIBRATA     
S000218395PIN                                     
K1028709CONDOTTA_
K000496700ELASTIC RING                            
K000909757COIL 24DC                               
K000906828FITTING                                 
K1002071COIL 24DC                               
K000913447MINI-PLUG                               
K000912871PUSH-BUTTON                             
S1013818PERNO                       
K000912886SELECTOR                                
K000911693RELAY 24V DC 20A                        
K000912247RELE                                    
S1024404PERNO                     
K000912210SELECTOR                                
K1007239PUSH BOTTON                             
S1013817PERNO                     
S1024501PERNO                       
K000910964EMERGENCY PUSH BUTTON                   
S000226832PIN                                     
K000912654ROD                                     
K000200295HYDR. HOSE                   
S000238151S8 VALVE SHAFT                          
L000242829DRUM                                    
S000237470COMPLETE DRUM 1300                      
S000226923PIPE STD         
S000222988BUSH                                    
K000900078O-RING                         
K1017417CONDOTTA     
K1017418CONDOTTA    
L1037895Shutter assembly S8                     
K000233918MOTOREDUCER                             
K1000703HPG CYLINDER WITH BRAKE                 
L1013626DRUM ASSEMBLY SL9 RIGHT                 
L000224234KIT                                     
K000910122CARTRIDGE                               
S1007112WEAR PLATE                              
L1013627DRUM ASSEMBLY SL9 DX 30MnB5 4           
K000231727ACCELERATOR CABLE                       
K1010649REDUCTION UNIT                          
S1013740PIN D.220 Lg.507                        
K2002399MIXER PADDLE                            
S000239508BEND                                    
K1000701CYLINDER                                
K2000228ACCUMULATOR                             
K000225682SEMICOUPLING                            
K000222990SPACER                                  
K000231495MANHOLE COVER GASKET                    
K1009600GEAR BOX+MOTOR GROUP                    
K2002408LAMA POSTERIORE-001401200A0603001-.     
S000239502BEND                                    
S000241744SPONSON FOR S-VALVE HPG                 
K000223745JOINT                                   
K000906661NUT                         
K1012636FITTING                                 
K000515174RACCORD                                 
K000912289LEVEL INDICATOR                         
S000235604RUBBER HOSE SUPPORT                     
S000231157WEAR PLATE                              
K000913508SWITCH                                  
K1021510COIL                                    
K1019638COIL                                    
K1021085COIL                                    
K000912052RUBBER HOLDER D. 1″1/2 X 40             
K000906513TONGUE                                  
K000237976RPS ELECTRONIC REGULATOR 24VDC          
K000232322WASHER                                  
K1006810BRONZE BUSHING                          
K000591113ROSETTE                                 
K000914214CONTACT                                 
K000906615COUPLING GR 1/2″                        
K000402626JOINT SLEEVE                            
L000227123GASKET KIT                              
K000225681SEMICOUPLING                            
K000911984SLEEVE 36 ART. 5050                     
K1012924BUSHING                                 
S000218061SPACER                                  
K000206179WATER PUMP SEAL 0.150.22                
K000900178SNAP RING (SEEGER)                      
K000904199O-RING OR 147                           
K000906662NUT M 30X2                              
K1013299RADIO MODULE TX                         
S000218162SPACER                                  
S000231709ROLLER                                  
K000901703RING NUT                                
K000901708SELF-LOCKING RING NUT                   
S1035118CAM                                     
K000912363HINGE                                   
S000233720ROLLER                                  
K2004748BOBINA SP-COE-28DC/10—ATOS            
K000400646MAIN SWITCH                             
K000911031COIL                                    
K1031081CONTATTI AUSILIARI-LADN11-TELEMECANIQUE 
K000906709FLANGE                                  
K000908494PUSH BUTTON RM010V                      
S1001289ROLLER                                  
K1025912CONTACTS                                
K000909635EYEBOLT                                 
K000902782FLAT WASHER                             
K000912873PUSH-BUTTON                             
K000912875PUSH-BUTTON                             
K000913135CONNECTOR FOR E/V                       
K000202011CONNECTION 666                          
K000909082CONNECTOR                               
K1041381KEY SWITCH                              
K000910795POTENTIOMETER 4K7                       
K000912601PRESSOSTAT                              
K000912602PRESSOSTAT                              
S000238919PIN                                     
K1007245ELECTRICAL KEY  CODE 63114600           
K000910660SCREW TE M 14 X 2 X 40 UNI 5739 10.9 GE 
K000913513SWITCH                                  
K000913509SWITCH 1?N-2?                         
K000913511SWITCH                                  
K000913512SWITCH                                  
K000902671SCREW M 10X1.5X40 UNI 5931              
K000913522LAMPH 24V                               
K000232090SUPPORTING PLATE 500X500                
K000912002BOX                                     
K1040875GENERATOR                               
K000909705PVC CANVAS HOSE                         
L000202197GASKET KIT 050260 D                     
K000222725WATER PUMP                              
K000235633OLEOD. PUMP                             
K000244331POMPA FRENI S6 SAFIM                    
S1039275SAGO LLH 125SC55 EXIT TURRET            
S1018625PINNA SUPPLEMENTARE RIB.HPG1408         
K000912128HYDR. FILTER                            
S1001263BEND 5″                                 
S1029722PIPE LLH 125SC55 TURRET                 
S000224558PIPE STD SP4 125SC55 L500               
K000403244PNEUM. CYLINDER                         
K000910101CARTRIDGE                               
K1004090FILTER CARTRIDGE                        
S000232129RUBBER HOSE 125SC55 L5000               
S000232123RUBBER HOSE 100SC45 L5000               
K000903365TONGUE                                  
S000232943COMPLETE DRUM                           
L000240966DRUM 115/570/4P D.2200                  
S000231381BEND STD 125SC55 90G R275               
S1029818SAGO LLH 125SC55/125FP50 L 45G          
K1029632FILTER CARTRIDGE                        
S000227106BEND STD 100SC45 90G R285               
K000231789CIFA NAME PLATE                         
K000908895VALVE                                   
K1006614RING                                    
K000901756T-FITTING                               
K1026410CONN.LUM.VERDE ELETTROV.-S18211TC3B1-MPM
K1010660REDUCTION UNIT                          
K000208864FLUID SEAL 445X480X20 GV                
S000238850SUPPORT                                 
L1039433ASSIEME BIELLISMO LANCIA CSS3 STEP3     
K2002469LAMA ELICA-001401150A0602001-.          
K2002470LAMA POSTERIORE-001401150A0603001-.     
S000238834PIN                                     
S000243542VERTICAL FIXING                         
S1014475TUB.CLS ENTRATA SOTT.3″” CSS2 SERIE HARD
L000242828DRUM 1100 (95) NEW/570/4P               
K000909894FILTER CARTRIDGE                        
S1007890WEAR PLATE                              
S1013929PIN                                     
S1014473SECONDA CURVA CLS 90# 5″” CSS2 SERIE HAR
K000912062RUBBER PROFILE                          
S000221842COMPLETE DRUM 1100SRY                   
S000221963COMPLETE DRUM                           
L1017507COMPLETE DRUM 85-2R/4P-SP.5             
K000911375SOLENOID                                
K000907459VALVE                                   
K000221656SHAFT SEAL                              
K000910098ACCUMULATOR                             
K000912208SHAFT SEAL                              
K1007315BUSHING                                 
K000246871COMPLETE CONNECTOR                      
S000242291BRONZE BUSH FOR PIN                     
K000900000O RING                                  
K1008124NUT AUT M 30×3.5 UNI 7473 10.9 O        
K00090175590 DEGREE ELBOW D 2                     
K000219247FITTING                                 
K000906126BEARING 6204 2RS                        
K000222090WATER PUMP FILTER CARTRIGDE             
K000906616COUPLING GR 1/2″                        
K000214486FITTING                                 
K1026703DOWEL                                   
K000900722CLAMP   D.24-36                         
K000910814LIMIT SWITCH                            
K1022001SELETTORE O-T-63019100-HETRONIC         
K1036292NOZZLE 45 DIA. 450 LG.                  
K000910901COOLING FAN                             
K1037860CABL.CENTR.-SENS.CAN BUS PA’09-.-.      
K1022131AVVOLGITUBO-4.071.002FM 3/8 DX INOX-7000
K1022132AVVOLGITUBO-4.071.002FM 3/8 SX INOX-7000
K1005107WASHDOWN LANCE WITH RUBBER PIPE L=10MT  
K000237301PIPE                                    
K1009569RIDUTTORE RIPARTITORE-357-DANA          
S000223648WEAR PLATE                              
S1025869BEND LLN 125SC55 90G R225               
S000215971BEND MN 100SC45 90G R285                
SR000221907SHOULDER                                
SR000221908SHOULDER                                
K000244541JOINT                                   
K1036270NOZZLE LG. 450                          
L000228308DRUM RH75                               
S000240965COMPLETE DRUM                           
K000590487BUSHING                                 
K000900055O-RING                                  
S000231791PIN FOR CYLINDER                        
K000218303GASKET PUMP S8                          
K000234988DISTRIBUTOR                             
S000222901SLIP ROLLER EQUALIZER                   
S2007692ALBERO PER VALVOLA S6-S7                
K000690380HYDRAULIC CYLINDER                      
K1003538STEM GROUP ASSEMBL. CIL. K100703 OMV    
S000215484FRONT SUPPORT                           
S000218211HANDLE                                  
S000228228WEAR PLATE                              
S000226765BEND MN 100SC45 90G R246                
K1008797SAFETY RING                             
K000914496HOSE                                    
K1040638COILER                                  
K1040639HOSE COILEER -AGS400.08.R8/S.2          
S000226683SAGO STD SP7 100SC45 2nd SECTION        
K000234987DISTRIBUTOR                             
S000218394CASING                                  
S1045530BEND LLH 125SC55 90G R275               
S1028989PIPE LLN 125SC55 L430                   
S000244478S VALVE SHAFT                           
S000233816PIN                                     
L000235330CHUTE SHORT HOOK                        
K000902415WASHER D.26X44 UNI 6593-69              
K000900054O-RING     4143                         
K000904006WASHER  U 33,70 X 42,00 X 2,00          
K000913489RELAY                                   
K1012635RACCORDO TN426  8SR                     
K1012190HOUSING TN92 16SR                       
K000909923FILTER                                  
K000247539MAIN WIRING                             
K000226261HYDR. HOSE                              
K1016336HYDRAULIC PIPE                          
S1037704KIT TRIANGLES UNDER TURRET K40-K41      
K000910245GAS SHOCK                               
K000912326DOUBLE FILTER                           
LR00229458HOOK                                    
K1000360BELTS                                   
K000911027BEARING                                 
K000914137RELAY 24VDC                             
S1013951PERNO D.85 LG.416                       
S1013949PERNO D.60 LG.416                       
K000907522COOLING HHD @400 70X30?                
K000908684RADIATOR                                
K000909362BOX WITHOUT INSTRUMENT                  
K2002404BRACCIO CORTO-001401200A0605002-.       
S1013678PERNO D.40 LG.166                       
K000212567KEY SWITCH                              
K000901647NIPPLE  D 1                             
K000910418OPTIC INDICATOR                         
S000243459SPEAR GUIDE LOGIC BLOCK  G.P.           
K000243698PLASTIC NUT COVER D. 20                 
K1013313RPS RX MODULE                           
K000200791RADIATOR ANTI-VIBR.BLOCK PAIR           
K000908978SELF-LOCKING NUT                        
L000403158KIT                                     
K1008795O-RING                                  
K000910840FUSE                                    
K1026723GASKET KIT                              
L000231541RUBBER GASKET KIT (VULCANIZED)          
K1028703CONDOTTA_OL EN853-1SN D.1“ LG.1500     
L000222837GASKET KIT                              
S000493587DISK                                    
S000047127KNOB                                    
K000902619WASHER                                  
K000909156THERMOSTAT                              
K1012367HOUSING TN432 16/6S                     
K000900690NUT M24                                 
S000243911SPEAR VALVE LOGIC BLOCK  GP S8          
K000912877LAMPHOLDER                              
K1012189CORPO TN92GG 12SR 1/2“ GAS * R         
K1042156THERMIC VALVE                           
K1018677RELE                                    
K000906559RELAY LY3 24 CC. 10A.                   
K000912079FRAME                                   
K000913132PROTECTION                              
K000908387relais                                  
K1025916RELE 24VDC-ART.MY4-24VDC-OMRON          
K000913156PUSH-BUTTON                             
K000913558COMMUTATOR                              
K000906767FITTING                                 
K000913556COMMUTATOR                              
K000911366CONNECTION                              
K000906409GASKET OR 3850                          
K000912190CARTRIDGE                               
K000359301BUTTERFLY-VALVE V1FS 300/EP             
S000224927RUBBER COLLAR                           
K1001491WRAPCABLE                               
K1001492LEFT COILER                             
K000246687WIRING EL.INST.-BATT.,GATE,VIBR.,GREASE 
K000222173COMPLETE PUSH-BUTTON                    
K000246682WIRING ELECTR.INSTALL-PUMPING UNIT      
K1036445CAVO COLLEG.CENTR.-RICEV.BMS2 PA’09-.-. 
K1039721COMPLETE WATER PUMP ASSEMBLY            
S000221928CARTER                                  
K1001978SHUTTER FOR CONTROL BOX                 
K000236393HYDR.MOTOR                              
S000229563DISCHARGE HOPPER                        
S000233200DISCHARGE HOPPER                        
K1007258WAIST BELT                              
K000214150MAN HOLE GASKET                         
L000228226DRUM RHS 65                             
S000232128RUBBER HOSE 125SC55 L4000 CIFA          
S000232122RUBBER HOSE 100SC45 L4000 CIFA          
K000913506SWITCH BASE                             
S000053197RUBBER PAD FOR COUPLING                 
K1025980BLOCC.CONTATTI-LA1KN31-TM               
K000231530CABLE EXTENSION 30 MT.                  
S000239952LOGIK-BLOCK PLATE                       
S000235326CHUTE SHORT SUPPORT                     
K1016943CYLINDER ?0/40/181-3079                
S000225560PIPING                                  
K000900154SEEGER E 35                             
K000206077VACUOMETER                              
K000900052O-RING                                  
K1015959CORPO EWSD 8 S (TN419)-063888-W         
K000908148SELF-LOCKING RING NUT                   
K00090075890 DEGREE ELBOW D 1/4                   
K1013298RADIO REMOTE UPPER PART                 
K000910670FUSE                                    
S1029027PIPE LLN 125SC55 L386                   
S000229457CHUTE HOLDER                            
K000229023HYDRAULIC PUMP H1V 75                   
K000906777VALVE                                   
K000233924MOTORID-MT301L100A40-BONFIGLIOLI        
K1009554PUMP A4VTG90HW/32R-NSD10F011S-S         
K000240695HYDR. PUMP                              
S000249913STAFFA TRAMOGGIA SCARICO                
K000236291HYDR. FILTER                            
K1017628ELECTROVALVE                            
S000213629BLADE FOR MIXER PA 805 T                
K000911348COMPLETE UNIT                           
K1022359FUSIBILE 10A 10,3X38-013310-LEGRAND     
K000901778SCREW TCEI 8X1.5X30 UNI5931 12.9 GE     
K000900165SEEGER RING                             
S1026121BEND LLH 125SC55/125FP50 42G R235 SAG   
K000909879HYDRAULIC FILTER                        
K000224418HYDRAULIC CYLINDER                      
K2000229BLADDER                                 
K000911347COMPLETE UNIT                           
K000226264HYDR. HOSE                              
K1005043MAIN WIRING RIGHT STABILIZER PA’04      
K1021498LINDE HYDRAULIC PUMP                    
K000241306DISTRIBUTOR                             
S000238820PIN                                     
K1042789EXTERNAL FILTER                         
S1028994PIPE LLN 125SC55 L370                   
K000911345COMPLETE UNIT                           
K000903096SCREW                                   
K000905246O-RING 4125                             
S000218216WEAR PLATE                              
K000240503NOZZLE D.40                             
K000241683NOZZLE D. 50                            
S000240568NOZZLE D.45  LG.360                     
K1014714INNER AIR CARTIDGE                      
L1045506Spare kit for washing lance L=10mt      
K000910597OIL RADIATOR                            
S000215719FRONT SUPPORT                           
K1028214POMPA C1 1/2L-01555.00-ALPHA POMPE      
S1026548MIXER RUBBER                            
S000231455HANDLE                                  
K000242990PUMP A7V-107 LRDH1/63R                  
K000908874GREASE PUMP                             
K000221178REDUCTION UNIT                          
S000239267BEND STD 125SC55/125FP50 55G R240       
S000231617BEND MN 125SC55 60G R235                
K000910659TONGUE                                  
S000232075PIN                                     
K000907663SCREW TE M 20×2.5×55 UNI 5712 10.9 GE   
K000907654CONNECTION                              
K000901513NIPPLE  D 3/4                           
K1015491HOUSING GES 16 SR 3/8 WD (TN92GG-16)    
K000906797THRUST BUSHING                          
K000496399RING NUT                                
K000911413CONTACT                                 
K000911414CONTACT                                 
K000909686SCREW TE M 20×2.5×155 UNI 5712 10.9 GE  
K000909971SCREW TE M 20×2.5×130 UNI 5712 10.9 GE  
K1006203PISTON                                  
K000902392WASHER D 22 X 37                        
K1006461GASKET KIT FILTER                       
K000900050GASKET O-RING 4112                      
S000221718RUBBER PAD                              
K1003503VALVE                                   
K000909840SKINTOP ST9 PG9                         
K000913534RELAY                                   
K1003707SCREW TBEI M 10×1.5×30 UNI 7380 10.9 GE 
K000913313TOGGLESWITCH                            
K1013860NON-RETURN VALVE                        
K1020840SCREW TCEI M 5×0.8×30 UNI 5931 12.9 GE  
S000226459PIN                                     
K000377415LOAD CELL STI 15000KG.                  
K1016950KIT ROD                                 
S1003936BRONZINA D.270/250 LG.40                
S000238125OUTLET CONNECTION FOR HPG               
K000246683WIRING (ELECTRONIC ISTALLATION-BOOM)    
K1013916CONDOTTA OL EN853-2SN D.3/8 LG.3000     
K1023227CONDOTTA_OL EN856-4SP D.3/8“ LG.2500   
K000218674CONNECTION                              
K1015623STILL CABLE RIGHT                       
K1015624STILL CABLE LEFT                        
S0002006642-LEVER CONTROL BOX                     
K1021858LINDE HYDRAULIC MOTOR                   
K1017696JUNCTION FOR HYDRAULIC MOTOR            
K1042120Compressor kit                          
K000245119EXTERNAL KEYBOARD                       
K1001146MAIN PART SCANRECO KEYBOARD             
S000226764SAGO STD SP7 100SC45 TURRET             
K000912171HYDR. PUMP                              
S000228959BEND MN 125SC55 90G R225                
S000238281RUBBER PIPE                             
K000911372BRAKE VALVE                             
S000229705BUSHING                                 
S000224440BUSHING                                 
K000903578NUT                                     
K000908418GASKET                                  
K1010772CORPO GS 12 S (TN98-12)                 
S000243541SLIDING GUIDE                           
K1041148Led Module                              
K1042788INTERNAL FILTER                         
K1042122CARTRIDGE AIR FILTER (COMPRESSOR)       
K0000623481-LEVER CONTROL BOX                     
K000906663RING                                    
K000246680WIRING ELECTRONIC INSTALLATION-BATTERY  
K000354396BUTTERFLY VALVE V1FS/EP250              
S1013987SPACER                                  
S1021234FRONT SUPPORT                           
K000907856LEVER JOINT AC7Z                        
K000234815PUMP                                    
S1004550HANDLE                                  
S000912362BEND MN 125SC55 90G R180                
K000230272PUMP                                    
K000221333OIL FILTER                              
K000244747CONVERTER                               
K000912510HYDR. PUMP                              
K000909687SCREW TE M 20×2.5×60 UNI 5739 10.9 GE   
K000909081BUZER                                   
K000211532FITTING                                 
K000904421NUT                                     
K000910212SCREW TE M 20×2.5×100 UNI 5737 10.9 GE  
L000245277STEM KIT                                
S1007800S-VALVE                                 
K000912116ELECTRIC FAN                            
S000247121PERNO D.240 LG.527                      
K1011597GEAR MOTOR                              
S000231554BEND MN 125SC55 42G R315                
S000240933BEND MN 100SC45 90G R180                
K1042123SAFETY CARTRIDGE AIR FILTER – MATTEI    
K000914189SPRING                                  
K1021268MARKING PIN                             
K000909874PUMPING SYSTEM                          
K000900048O-RING                                  
K000901588SELF-LOCKING NUT M20X1,5R50/60          
K000903156NUT M20X2,5                             
K000902303RING NUT                                
S1014002SPACER D.330/222 SP.2                   
K000355591FLANGED COUNTER WATER WITH SENSOR       
S1045439PIPE LLH 125SC55 L325                   
K000245926FLEX PIPE                               
S1013941PERNO D.60 LG.319                       
S000229056SHUTTLE LEVER                           
K000237814COMPLETE CABLE                          
K1010909DISTRIB.-PSL31/ZM350-2-E1-G24-HAWE      
S000245227REAR SUPPORT HPG S9                     
K000248805SPEED SENSOR FOR ELECTR. CSD            
K1036306DISTRIBUTORE-DO6DY3BBCCY130010-BOND-PAV.
K000907854COUPLING AC6Z LEVER                     
K000223320COMPLETE PUMP                           
K2002473LAMA ASSIALE-001401150A0605001-.        
K1037333PLC 40 IN/OUT 10-32VDC                  
S1032399BEND LLH 125SC55/125FP50 42G R315       
S1026114BEND LLN 125SC55 60G R235               
S1025850PIPE LLN 125SC55 L325                   
K1016957KIT CYLINDER BARREL                     
S000912019ACTUATOR                                
S1027680SAGO LLH 125SC55 EXIT TURRET            
K000231941JOINT                                   
K000912061SEAL                                    
S1025233SHUTTER                                 
K000233438HOSE COILER INOX R7 D.3/8″              
K000233439HOSE COILER                             
S000215496MOUVEMENT VALVE LEVER                   
K000911925RADIATOR                                
S000245832BRONZE BUSHING D300/280 LG65            
S1044970BRONZINA D.300/280 LG.45                
S1000832BRONZE BEARING  ?300/280 LG.35         
S000211829GASKET PRESSING RING                    
S1016754SPACER                                  
S000243050FRONT SUPPORT                           
K2002401LAMA ASSIALE POSTER-001401200A0608001-. 
S1007804FRONT SUPPORT FOR S7 VALVE              
K2002476LAMA POST. ASSIALE-001401150A0606001-.  
K000237898REDUCTION UNIT                          
K000223083HOMOCINETIC JOINT                       
K000907338TONGUE 8X 7X 30 UNI 6604                
K1007089WASHER NORDLOCK NL20 12.9               
K000912078SELECTOR                                
K000909521PUFFER                                  
K000906820FITTING                                 
K000907632NIPPLE                                  
K000901502NIPPLE  D 1/2                           
K000901500NIPPLE  D 1/2                           
K000901535NIPPLE                                  
K000208061THERMOSTAT 48/40                        
K000900047O-RING     4093                         
S000242292BRONZE BUSH                             
K000906003ROSETTA PIANA D.16 UNI 5714 C50 GE      
S000203914BUSH   006973                           
K000908044NUT                                     
K000909359SILENCER                                
K1007249KEY WITH BLACK COVER CODE 63101060      
K000908979GASKET OR                               
K000908134SELF-LOCKING NUT                        
K000913442RELAY 24VDC                             
K000906653SEEGER RING                             
K000590348NIPLE                                   
S000221383SEMI-JOINT                              
LR1007236COMPL.POTENTIOMETER                     
K000909250FITTING                                 
K000909929SCREW TSPEI M 6x1x25 UNI 5933 10.9 GE   
S1010098SUPPORTO RULLI DOPPIO 4 VITI (DX)       
S000245219WEAR RING                               
S1016575MOBILE SUPPORT                          
K1020130GR.FILTRO-LFR-1/2-D-MIDI-KC-A-FESTO     
K1007366UNIVERSAL JOINT                         
K1007367UNIVERSAL JOINT                         
S1028991PIPE LLN 125SC55 L301                   
K1038001ACCELERATOR PEDAL                       
K1000042OIL FILTER                              
K000209944CHECK VALVE                             
K000211712HYDRAULIC CYLINDER D.40X20X95           
K1042859A18VO055L-R902202038-REXROTH            
S000231313STABILIZER SUPPORT                      
K1006625CONNECTING COVER                        
K1041656FAN                                     
K1007229CABLE TX-RX                             
S2002676BRONZINA D.290/280 LG.45                
K000912492O-RING OR 3,53×304,39                   
K000902056O-RING  81100                           
K000237214CONTROL BOARD                           
K000912494BEARING                                 
K1002717KIT OF GASKET                           
K000243419PUSH-BUTTON PANEL                       
K1006623REDUCTION STAGE                         
K000234410REMOTE CONTROL                          
S1000226ROLLER’S COVER                          
K000912491RUBBER SEAL                             
S000222822SUPPORT                                 
S000215499COLLAR                                  
K000241853REMOTE CONTROL                          
K2001880KIT OF GASKETS FOR OUTRIGGER CYLINDER   
K000908207PUMP                                    
K000912927HIGH PRESSURE WATER PUMP                
K000235821DISTRIBUTOR                             
K000247795BOTTOM                                  
S000223836PADDLE FOR MIXER                        
K000246688COMPLETE REMOTE CONTROL                 
K1014630CHAIN                                   
S000227195PIPE STD SP4 125SC55 L3000              
S000232121RUBBER HOSE 100SC45 L3000 CIFA          
S1016006RUBBER HOSE 125SC55 L3000 CIFA          
S1025853PIPE LLN 125SC55 L3000                  
K000906659SCREW TCEI M 20X60                      
K1008807JUNK RING                               
K000902049WASHER                                  
K000910467WASHER                                  
K000902756O-RING     2106                         
K1041145Rel?24V dc                             
K1007248CONTACT                                 
S1013953PIN D.60 L.296                          
S1043326Pin                                     
S1025852BEND LLN 125SC55 90G R275               
S000230862PIPE STD SP4 125SC55 L2953              
K000226227VALVE                                   
K1013208KIT OF GASKETS                          
S000227468COVER                                   
K1013526SEEGER RING                             
K000235008COUPLING AC55 1BOLT PIA1 ING            
S000237564RUBBER RING EKOS/1                      
K1002244DISTRIBUTOR                             
K000214823WATER PUMP TP. C1                       
S000226940RUBBER SCRAPER                          
S000230860PIPE STD SP4 125SC55 L354               
K000901800SCREW                                   
K000911060SCREW TSPEI M 16x2x30 UNI 5933 10.9 GE  
K000910631PUS BUTTON XACA 9416                    
K1010780NUT M12 S                               
K000908504CAP                                     
K000908507CAP                                     
K000909631COVER                                   
K000906591WASHER                                  
K000909739BUSH                                    
K1012697SPINA UNI-ISO 8734 12X28-A-ST           
K1014005BUSHING                                 
K000232736REDUCTION UNIT                          
K000912707BOX ONLY                                
K000912063SEAL                                    
S000211721RING                                    
S000235904GASKET VALVE S8                         
S000245220COLLAR                                  
S1007866WEAR RING COLLAR                        
S000215498WEAR RING S8                            
S000235902WEAR RING                               
K000213223RING                                    
K000211722GASKET                                  
S000235905RING                                    
K000211728RING                                    
S000245217RING                                    
S000235901GASKET VALVE S8                         
K000249623KIT OF GASKETS                          
S1007097SUPPORT                                 
K1002245DISTRIBUTOR                             
S000215482SUPPORT                                 
S1004598S-VALVE LEVER                           
S000242286LANCE’S MOVEMENT FORK                   
S1044258Pin D.110 L. 247.5                      
S1035731BEND LLN 125SC55 45G R235               
K000910492HYDR. PUMP                              
K000910247HYDRAULIC PUMP                          
S1025872BEND LLH 125SC55 90 R275 IMPACT         
S1025876BEND LLH 125SC55 90G R275               
K000630099HYDRAULIC MOTOR 200                     
K1009586DISTRIBUTORE C5HP4-R12/E/34/Z026        
S000225566PIPING                                  
K1008757DOWEL                                   
K000911012SELF LOCKING                            
K000910673RECTIFIER                               
K000902196WASHER  U 21,50 X 28,70 X 2,50          
K000903181PLAT WASHER D.15/28 2,5 THICK           
K1008603PLUG                                    
S000211725GASKET OUTLET VALVE S8                  
S1007855HINGE                                   
K000241282HYDRAULIC CYLINDER                      
K000226836HYDR. CYLINDER                          
S000231840WASHER                                  
S000245216REDUCER                                 
S000238161HPG REAR COVER                          
K000215273LEVER JOINT                             
K000215272COUPLING AC55 LEVER                     
K000907858COUPLING AC5Z LEVER                     
K000227598COUPLING AC55 1BOLT PIA ING             
K1018272COUPLING                                
S1029533PIPE LLN 125SC55 L2715                  
S1014479BEND MN 75SC34 90G R150                 
K1008134HYDR. PUMP PLP                          
S1002164BRONZE BUSHING                          
K1019540ELECTROVALVE                            
S000238144BRONZE BUSHING                          
K1017398HEATER FAN                              
S1007076WEAR RING                               
K1013535HOSE DIA 1/4″  LG.2700                  
K000911002ELECTRICFAN                             
K1011192FORK KIT                                
K000227200COUPLING AC55 1BOLT ING                 
S000213489LEVER                                   
K000243110PUMP A10VO28DFR                         
K1029822SAFETY VALVE KIT                        
K000909147HYDR.PUMP                               
K1041064Valve                                   
K000907454VALVE                                   
K000590557SCREW                                   
K000902161SCREW TE M16X65                         
K000901008SCREW TE M16X60                         
K000901816SPRING WASHER A 17                      
K000903725SCREW                                   
K000909885NUT                                     
K000900678NUT                                     
S000238585PIN ?5 LG. 263 (38NCD4)                
H000190201A0000020Plate                                   
S000231635WASHER                                  
H001696902A0000004piston                                  
S000238145GASKET RING                             
K000912493SEAL RING                               
S000231337BEND MN 125SC55 45G R23                 
K1019056POMPA-ALPA2D22T3EP+APLP2016EP-MARZOCCHI 
K000906652SEEGER RING                             
S000220402LOADING HOPPER SILL                     
S000232569SHAFT                                   
H001696902A0000002GUIDE RING                              
K000247384CABLE EXTENSION L=30MT                  
K1005044WIRING  STAB.SX PA’04                   
S000691111GASKET SUPPORT                          
S1021242RING                                    
S1021236BUSHING                                 
S000229707RUBBER COLLAR                           
K1019050LEVER JOINT 5″ 1/2                      
K000235007COUPLING FC55 LEVER                     
K000235238COUPLING FC45 LEVER                     
K000206176EXTERNAL BODY FOR WATER PUMP            
K000909446LEVEL REGULATOR MIN-MAX                 
S1025785BALL STOP                               
K000906737PUMP A2FO 23/61R                        
K1037216POMPA-ALPA2-D20T3EP/APLP2-D13EP-MARZOC. 
K1012457SAFETY BLOCK                            
K1040617CAP                                     
K000239741HYDRAULIC HOSE                          
K1004014CYLINDER’S ROD                          
K1020523ELECTROVALVE                            
K1012188HOUSING                                 
K000901749NUT M16X2                               
S000212000PIN                                     
K000913157POTENTIOMETER 4K7                       
K000901550NIPPLE  D 3/8                           
K000911916O-RING 41000                            
K000591122SCREW TSPEI M 12×1.75×25 UNI 5933 10.9 G
K000900037O-RING     3081                         
K000905544NYL.SELF-LOCKING NUT M16x2 UNI 7473 6S Z
K000912110SHAFT                                   
K000906002SELF-LOCHING NUT M 16 R.80/100          
K000904672SCREW                                   
K000900679NUT M16X2                               
K000900132SEEGER E 20                             
K000913527WARNING LIGHT                           
K000913528WARNING LIGHT                           
K000910152GREASE NIPPLE                           
K1007247CONTACT                                 
K000912652CONNECTION                              
K000913153LAMP 24V                                
K000913154LED LAMP 24V                            
K000913155LAMP                                    
S000245218COMPENSATING RING                       
S000238146FRONT GASKET FOR HPG                    
K000245753KIT SPRING                              
S1023940BUSSOLA ADATT.CANNE TIR. VASCA CLS PA907
K1016752BUSHING                                 
K000245670KIT SPRING                              
S000232177ANCHOR SUPPORT                          
K000235240U-SHAPPED SUPPORT 4″ W/HANDLE           
K000909612CARTRIGDE                               
K000231684CIFA NAME PLATE                         
S1023941BUSSOLA ADATT.CANNE TIR.VASCH.H2O PA907 
K000913320BATTERY CHARGER                         
S000235907SUPPORT                                 
K1025884PUMP C.1                                
K1011716HEATER FAN                              
S000061791WIRE                                    
K000235642CABLE                                   
S000218918STABILIZER SUPPORT                      
K1014022ELECTRICAL BOX -CLAXON + VIBRATOR PB’ 05
S000211731BUSHING                                 
S000247086GASKET                                  
S000215745WEAR RING                               
K000247936GASKETS KIT                             
S000211688SPACER                                  
K1007329O-RING 2.62×240.97                      
S000233808JUNK RING                               
S1007833RING GASKET CARRIER                     
K000213484GASKET                                  
K000213485RING                                    
K000906649RING                                    
K1016337HYDRAULIC HOSE  EN853-1SN D.1/4“ LG.380
L1010128ROLLER’S KIT 250X110                    
K000226504PIPE CONNECTOR                          
L000219150ROLLER                                  
K000629286GASKET                                  
S000247087GASKET                                  
K000234942DISTRIBUTOR                             
LR003809SHUTE BRAKE                             
K000221080MINIFLEX HOSE                           
K000223528MINIFLEX                                
K000222454MINI FLEXIBLE PIPE                      
K000907402MINIFLEXIBLE                            
K000907467MINIFLEX.                               
K000909090MINI FLEXIBLE                           
K000906891MINIFLEXIBLE                            
K000910423PRESSURE GAUGE KIT                      
S000241822U-SHAPED SUPPORT                        
S000228777SUPPORT                                 
K000219376COUPLING D.4.1/2″                       
K000247683COUPLING FC45 LEVER PIA                 
S000243255HINGE                                   
K000058185COUPLING D.4″                           
S000237837AIR DIFFUSOR                            
S000247088RING                                    
S000235256BEND MN 125SC55 36G R235                
K000234709U-SHAPPED SUPPORT 5″ W/HANDLE           
S000232180U-SHAPPED SUPPORT                       
K000220125OIL FILTER                              
K000228757HYDR. HOSE                              
K000227853GASKET                                  
K000591061SCREW                                   
K000904597SCREW TE M14x2x70                       
K000906503SCREW TCEI M18X60                       
K000908301SCREW TE                                
K000904331SCREW                                   
K000901327SCREW TE                                
S000216302SPACER WATER PUMP                       
K000236530VALVE                                   
S000216300SPACER WATER PUMP                       
K000906535FITTING                                 
K000906679FITTING                                 
K000908243SHAFT                                   
K000901692NUT                                     
K000906527SCREW                                   
K1017183STELO CIL.K1017174-S12080-O.M.V.        
S000241748PADDLE MIXER HPG                        
K000236297CYLINDER                                
K1012458VALVE                                   
S1013816PERNO D.50 LG.245                       
S1013815PERNO D.40 LG.245                       
S000233810FLANGE                                  
S000218326RING                                    
K000245559COMPLETE BRAKE UNIT                     
K000242375CARD                                    
K000221232LEVER JOINT                             
K000226767COUPLING AC45 1BOLT ING                 
K1024803DOUBLE PUMP 25+25D                      
K000910887CARTRIDGE                               
S1041976BUSHING                                 
S000245214STOP RING                               
K1026699INGRESS UNIT                            
K1010195PEDALE ELTTRONICO-WM526 350826-DSF      
S1033808PIN                                     
K000234710VALVE                                   
K2002477BRACCIO ASS. PICC.-001401150A0606002-.  
K000222832GASKET                                  
S000211798SUPPORT                                 
K000629287BEARING                                 
K000911358GREASE PUMP                             
K000908981GASKET                                  
K1041060BODAS SERVI CABLE                       
K000234980DISTRIBUTOR                             
S000241876LOWER                                   
S000222831COVER                                   
S000241742FRONT GASKET                            
S000250065SUPPORT ON 5th SECT.                    
S000217139PUMPING PISTON D.9″                     
S000211799FLANGE                                  
K000233279DISTRIBUTOR                             
K1004038ROD FOR CYLINDER                        
K000904325SCREW                                   
K000900634M10 NUT                                 
K000901329SCREW                                   
K000901323SCREW                                   
K000909633THERMOSTAT                              
K000901517NIPPLE  D 3/8                           
K000901876FLAT WASHER                             
K1007240SELECTOR R-O-R                          
S1016135CONCRETE PUMP PISTON D230               
S000241940HINGE ?50 LG 235 MAT 38NCD4            
K1009567SOLENOID VALVE                          
K1009568SOLENOID VALVE                          
H0170569D0000CONCRETE PISTON 230                     
S000231542COLLAR                                  
S000222835COLLAR                                  
K1004028AIR CYLINDER                            
K000906614HYDR. MOTOR                             
S000232179U-SHAPPED SUPPORT                       
S1040601PIPE LLN 125SC55 L2340                  
S000231652BALL STOP PIN                           
K1000043OIL FILTER                              
K000908175ELECTROVALVE                            
K000909984FILTER FHM                              
K1022481SENSORE-279.24.610.16-DANA              
K1008126SCREW TCEI M 30×3.5×200 UNI 5931 10.9 GE
S000218797TIE ROD                                 
K000496801STERN                                   
S000238124S8 HPG  VALVE MOUVEMENT LEVER           
S000223118SHUTTER                                 
K000908984O-RING                                  
K000232298BRONZE BUSHING                          
L000219438KIT OF GASKETS                          
S000238037WEAR BUSH                               
K1007632CILYNDER GASKET KIT                     
S000222944BRONZE BUSHING                          
S000215497RING                                    
K000591077VITE TE M 20X2.5X220 UNI 5737 8.8 Z     
S000238134GEAR BOX SUPPORT                        
K1007325GASKET                                  
K000243506BEND MN 125SC55 30G R235                
S1002275MOVEMENT LEVER S6                       
S000222772S-VALVE LEVER                           
K2002405LAMA-001401200A0606001-.                
K1017263PULSANTIERA-.-OMP                       
K1040388HYDRAULIC MOTOR                         
K000908414SUCT. FILTER                            
K000223355MOTOR                                   
K000908202PUMP A2F0 16                            
K000906781ELECTROVALVE+PLATE                      
S1025864PIPE LLN 125SC55 L2300                  
K1015507HOUSING GES 28 LR WD (TN92GG-28)        
K1008471EX. NUT M12 BOLLHOFF                    
K000901815SPRING WASHER A 15                      
K1008782RING                                    
K1008781SAFETY RING                             
K1011585OGIVA AR3/C 16S                         
K000903569COPPER WASHER                           
K000908073RING                                    
K000910780NOZZLE                                  
K000910429CONNECTION M10X1 D.6                    
S1013942PIN D.45 L.229                          
S000379645DISC BRAKE                              
S000233807TIE ROD                                 
S2000662BRONZINA D.260/250 LG.45                
K1009474BUSHING                                 
K1033259ELETT.TIPO IRE-03/AB-ISO-*-ISO          
S000238123SUPPORT                                 
S000211747FLANGE                                  
S000211795COVER                                   
S000235097COVER                                   
S1025874PIPE LLN 125SC55 L225                   
S1045446PIPE LLH 125SC55 L225                   
S1004187LATERAL BLADE                           
S000221964DRUM 1000SRY/D1/562P                    
K000232220WATER OIL TANK                          
S000227378SAGO MN SP7 100SC45 ENT.TURRET          
S000238168CYLINDER BARREL                         
K000908842VIBRATOR                                
S000238156WEDGE GRIPPING                          
K000910884GASKET                                  
S000590742TIE ROD M24 LG.200                      
K000911955HYDRAULIC PUMP                          
K1007326GASKET                                  
S000238135SHAFT SUPPORT                           
K1019086KIT GUARNIZIONE CIL.K1019085            
S000211683WEAR RING S8                            
K1021246OR 6-502 #I=220 S=3MM PARKER            
K000496503GEAR                                    
K000250128GASKET KIT                              
K000222606WEAR RING                               
S000222834WEAR RING                               
S1001082WEAR RING                               
S000211729BUSH                                    
S1021238BUSHING                                 
S000245215BUSHING                                 
K1007062GASKET KIT                              
K1019149GASKET KIT                              
K1014540PUMP QLS401 SSV12-V-24DC-650-40979-3    
S000222770S6 VALVE REAR SUPPORT                   
L000241987GASKET KIT (for 240120)                 
S000046737CABLE STAY ROD                          
L000244277OUTRIGGERS LOCKING SYSTEM               
K1006465GASKET KIT FOR FILTER K1000042          
K000354782VIBRATOR VS 3/200-200                   
K1024297GASKET KIT FOR CYLINDER K1007433        
K000908252PUMP A2FO 12/61L                        
K000246185GASKET KIT                              
K000245133VIBRATOR                                
S1028787TUB.CLS SU LANCIA CSS3 30# SERIE HARD   
K000908572PUMP                                    
K000911191HYDRAULIC MOTOR                         
K1029942OR 4900 3,53 X 228.19                   
K1008505PUSH-BUTTON                             
S000233806CONCRETE BARREL D.230 X 2000mm          
S000220425COMPLETE DRUM 65 RHS/N                  
K000911365CONNECTION                              
K000909241CONNECTION                              
K000237219ADHESIVE PLATE                          
K000628891GASKET                                  
S000213458SPACER                                  
S1025855PIPE LLN 125SC55 L2165                  
S000233809RING                                    
K1004088CARTRIDGE 0140 D 020 BN3HC/-CIFA-VPN    
S000232286PIN                                     
K000904179SCREW TE M 20×2.5×200 UNI 5737 8.8 Z    
K000914784MINIFLEX HOSE                           
K1007327GASKET                                  
S000213487BUSHING                                 
S000213351COVER                                   
K000202462JOINT GASKET 7″                         
S1007902SPACER                                  
K000690847GASKET                                  
S000244474RING                                    
S1003682S-VALVE COLLAR                          
S000223921REDUCTION PIPING                        
K000906511JUNK RING                               
K1007324GASKET                                  
S1026970PIPE LLN 125SC55 L2135                  
K000218317RING                                    
S000238136MIXER DRIVE SHAFT                       
S000231862PIN                                     
K000908173ELECTROVALVE                            
K000909789ELECTROVALVE                            
S1024819RIDUZIONE CANNE 200-175 MAGNUM S7       
K000911318REGULATOR                               
K1008125SCREW TCEI M 30×3.5×180 UNI 5931 10.9 GE
S000222968PIN                                     
K000628887GASKET                                  
K000907857GASKET OR 7″                            
K000226501GASKET                                  
S1000015FLANGE                                  
S1007077COMPENSATING RING                       
K1007026GASKET KIT                              
K000906605O-RING                                  
K000905123O-RING OR 4800                          
K000247038PRINT CIRCUIT                           
K000226500GASKET                                  
K1007226AERIAL FOR RADIO                        
K000240579DISTRIBUTOR                             
S1003807LEVER FOR CHUTE                         
K000232441VALVE DE REDUCT.                        
K000248304LIGHT COMPLETE OF CABLE                 
S1028844BEND LLN 125SC55 36G R235               
S1045444BEND LLH 125SC55 30G R235               
K1042791OIL FILTER                              
K1021839CUFFIA IN GOMMA-8808112-AMP             
K000910987PIN                                     
K000903318CONCRETE PUMP FUSE                      
K000914319GRUB SCREW                              
K1004584SPINA ELASTICA #4X20 UNI 6874           
S1018354PERNO #20 LG 274                        
K000900130SEEGER RING E18                         
S000224930PIN                                     
K000900638NUT                                     
K000902814SCREW TE M 12                           
K000907452SCREW TCEI M 14X2,00X 45 UNI 5931-12.9 G
K000902451WASHER A 13                             
K000902963KEY                                     
K1013275SIGNAL LAMP                             
K000906826FITTING                                 
K000906685SCREW TE M 12X35                        
K000206731REDUCTION NIPPLE D7/16                  
K000901784SCREW M 10X1,50X 20 UNI 5931-8.8        
K000906929CONNECTION                              
K000496361STOP PIN                                
K000905650HEX. NUT                                
K000900007O-RING OR 121                           
K000905254GASKET OR 2068                          
K1015521CAP                                     
S000233721PIN                                     
K000901587NUT                                     
K000902918SELF-LOCKING NUT M12X1,75R50/6          
S000211749SPACER                                  
K000901874WASHER                                  
K000910623FUSE 10A                                
K000911025FUSE 15A                                
K000902194WASHER  U 17,40 X 24,00 X 1,50          
S1011310PERNO #20 LG 190                        
K000901582GREASE NIPPLE 1/8                       
K000900955SCREW                                   
K000913165KEY                                     
S000226499RING                                    
S1003999CONCRETE PUMP PISTON D200               
K1029051CILINDRO D.165/110 C.1485-3167-OMV      
S1012923PIN D.45 LG.207                         
S1029523PIPE LLN 125SC55 L2065                  
S1008308BAVETTA GOMMA PER TRAMOGGIA GP S7 MAGNUM
S000238832PIN D. 115 L=454                        
K1024697OUTTRIGGER MAX PRESSURE VALVE K35L-HBS  
K000906445LOCK WASHER MB 30                       
S000230861PIPE STD SP4 125SC55 L204               
K000908849BALL VALVE                              
S000215744RING                                    
S1029001PIPE LLN 125SC55 L2045                  
S000236251REDU STD 150FZ60/125MZ50 L2000          
K000227674HYDR.HOSE                               
S000211754BRACKET                                 
K000911336COMPLETE UNIT                           
K000249466DISTRIBUTOR                             
K000241650SADDLE                                  
K000908951VALVE                                   
K1012549BRAKE                                   
K1029633GASKET KIT FOR FILTER                   
S000221477BRONZE BUSHING                          
K1044064COMPLETE WIRING                         
K1021843CABLE                                   
K000908031O-RING GASKET                           
K1005006CONTROL BOX                             
S000232023WEAR BUSH                               
S000690183BUSH                                    
K000206180WATER PUMP GASKET+OR                    
K1007635CILYNDER GASKET KIT                     
K1014497FORK ELEMENT FOR THRUSTER               
K2018919ORING EPDM                              
K1015917GASKET KIT                              
K000250127GASKET KIT                              
L000233311KIT OF GASKETS                          
K000214435JOINT GASKET 6.1/2″                     
K000908035BEARING                                 
K000049631FLOWMETER RANGE 0/500 l                 
K000202704WASHING BALL D200 SOFT                  
K000246690WIRING                                  
K1020818KIT GUARNIZIONI CILINDRO A.180 S.110    
S000211680COVER                                   
K000906134O-RING                                  
K1015295ASSIEME USCITA                          
S1007839RING                                    
K000233923BRAKE                                   
K000246689LIMIT SWITCH WIRING FOR TANK            
S1013704SPACER                                  
K000228682STICKER                                 
K1011209ADAPTATOR KIT                           
K000231427COUPLING BC45 2BOLT                     
S000234706U SHAPED                                
S000222175ADAPTER 125FZ50/125SC55 L200            
K1007081O-RING                                  
S000241649REDUCTION FOR PIPE COLLAR               
K1017199GASKET KIT                              
K000226356COUPLING FC34 LEVER PIA                 
K000908580COUPLING FC34 LEVER                     
K000908581COUPLING FC34 LEVER GREASER             
K1000704GASKET KIT FOR CYLINDER K1000703        
S000231567SUPPORT                                 
K1017611OVER PRESSURE VALVE                     
K1031680GASKET KIT                              
K000910779COLT KID                                
K1007225BATTERY CHARGER                         
S000211999BRACKET                                 
K000906720TOWING EYE                              
K1009583VALVE                                   
S000222230PIPE STD SP4 125SC55 L2000              
L000237752COMPL. DRUM FOR MIXER 130RH-RHS         
K000901139SCREW TE M8X20                          
K000906517TONGUE                                  
K000906500SCREW                                   
K000906524SPRING WASHER                           
K000906861SCREW STEI M 16×2.00x 50 UNI 5923-12.9 G
K000902278SCREW TCEI M10X35                       
K000046725SPRING D.18X100                         
S000221666ELEMENT                                 
S1029524PIPE LLN 125SC55 L1970                  
S000231870PIN                                     
K1014466SHAFT                                   
S000218334TIE-ROD                                 
S1010367PINION                                  
L000231643GASKET KIT                              
K000213459RING                                    
K000528641END GASKET FOR DCL                      
K000906510O-RING                                  
K1004033HEAD KIT FOR CYLINDER K1003431          
S000226503MANIFOLD                                
K000233777CARD                                    
K000233778CARD                                    
K000908449JOINT                                   
K1010316MONITOR                                 
S000222851FLANGE                                  
S000403112FLANGE                                  
K000248661PUMPING CYLINDER                        
S000210144BRONZE BUSHING                          
K000908331COUPLING D.3″                           
K000910459VALVE                                   
K000911344CONNECTION BLOCK                        
S000218335TIE ROD                                 
K1014312SCREW TCEI M 30×3.5×160 UNI 5931 10.9 GE
S000234708RUBBER ABSORBER                         
K000591210VITE TE M 20X2.5X180 UNI 5737 8.8 Z     
K1032411IRON PIPE DIA. 12                       
K1003846SUPPORT WITH ADJUSTABLE SCREW           
K1013595BUTTERFLY VALVE                         
K000235265GASKET                                  
K000222830RING                                    
K000238548GASKET KIT                              
K1006266KIT OF GASKET                           
S000213352FLANGE                                  
K000900073O-RING                                  
K1021785ROND.DI RASAMENTO BAND.STABILIZZ.K58L   
K000222611CONCRETE GASKET                         
K000629234REDUCER                                 
K000211723GASKET                                  
K000210297GASKET                                  
K000912901WATER PUMP                              
L000221005GASKET KIT                              
K000908169ELECTROVALVE                            
K000912135VALVE                                   
K000233925VALVE                                   
K000245528VALVOLA BLOC.ROTAZIONE-B080404.01.00-HBS
K1032107POMPA-AEP-35-9821+AEP-K6-0600-GHIM      
K1010237MOTORE OL.-ALM2A-S-50-T3-FG-V/12.-.     
K000910136FITTING                                 
S1014480BEND MN 75SC34 45G R114                 
K000220657WATER PUMP FILTER                       
S000231877PIN D. 90 L=186                         
S000211755SHOCK ABSORBER                          
L000236391KIT OF GASKETS                          
K000242386HYDR. HOSE                              
K000907165RUBBER BLOCK                            
K000494439TAP                                     
K000908032GASKET O-RING 3050                      
K000902228NUT M10X1,5R50/60                       
K000908072BENZING RING                            
K000901660SAFETY VALVE  D 1-1/4                   
K000901659BALL VALVE                              
S1023061BLOCCO MECCANICO D=35                   
S1030566PERNO PER GRIGLIA TRAMOGGIA PA S8       
K000911104KIT OF GASKET                           
K1015297TOOTHED RING                            
S000223821CONCRETE PISTON                         
S000237695CONCRETE PUMP PISTON D176               
K000222970GASKET                                  
K1010315CENTRALINA TCU 3-BOX011900P-GEA         
S000211988COVER                                   
K000905909GASKET O-RING 4700                      
K10132894th BOOM CYLINDER                       
S000241945PIN                                     
K000909961VALVE                                   
S1006927CYLINDER ADAPTOR                        
K1020528ELETTR.-DS3-TA/10-ND24K1/CPK-DUPLOMATIC 
S000238147PIN                                     
S000244473STOPRING                                
K000243402COMPLETE GASKET KIT                     
K000907855GASKET OR 6″                            
K1005529COMPLETE CABLE WITHOUT LIMIT SWITCH     
K000912335CONN. CABLE                             
S000222833COMPENSATING RING                       
L000239863GASKET KIT                              
K000052541GASKET 60 GU                            
K000906643BEARING                                 
H000190201A0000021bearing housing                         
K000908174VALVE                                   
K000910227ELECTROMAGNETIC STOP                    
K000228597AIR FILTER UNIT                         
S000238159BRONZE BUSHING                          
S000218915PIN                                     
K000901812SPRING WASHER A 10,5                    
K000905996RING                                    
K000245149ELECTROPNEUMATIC VALVE SOB25 00 COD.7   
K000213483RING                                    
K000910438VALVE                                   
K000910437VALVE                                   
S000232284PIN                                     
K1016238ELETTROVALVOLA-IC-980-ISO               
L1000938KIT PIN+WASHER+SCREW                    
K000240595DISTRIBUTOR                             
K000629358SEAL OR 8650                            
K000222607RING                                    
K000230637BUSH                                    
K1013294GASKET KIT                              
K000403243GREASER PUMP TANK                       
S1010711AIR DIFFUSER                            
K1025037POMPA PLP20-31.5D0-03S1-LEBEA-N-EL-CAS. 
K000907470VALVE VBSO                              
K000910458VALVE                                   
K000221991BUSHING                                 
K1038389SCREW TCEI M 22×2.5×150 UNI 5931 12.9 GE
K000905997SEEGER RING                             
S1013679PIN D.40 LG.171                         
S000236174GASKET                                  
K000244245ACCUMULATOR                             
K1021644FILTER                                  
K1025952CONTACT                                 
S000211751PIN                                     
K1022537VALVOLA-W3109-10-3-WOLLSCHLAGER LINDE   
K000243118VALVE + PLATE                           
K1020524ELECTROVALVE                            
K1028030ELET.-DS3-TA/10-ND24K1/CM-DUPLOMATIC    
S000224965BEND STD 125SC55/125FZ50 90G R275       
K1020522SOLENOID VALVE                          
K1009466SCREW TCEI M 22×2.5×150 UNI 5931 10.9 GE
K000245886ELECTRIC MOTOR FOR GREASE PUMP          
L000233295KIT OF GASKETS                          
K000403245BELLOWS                                 
K1006187RING                                    
S000211724GASKET FOR S8                           
K000900599BEARING                                 
S000211830RING                                    
L000238544KIT OF GASKETS                          
S000223653BUSHING                                 
K000250126GASKET KIT                              
S000240519BOTTOM                                  
K000219832GASKET GU55                             
K1032009GASKET 55 GUTL                          
K000244785GASKET GUV 55                           
S000211681COVER                                   
L000233314GASKET KIT                              
K000400514WASHING BALL D175 GREEN SOFT            
S000690663SPACER HOUSING                          
S000690428FLANGE                                  
L000400575KIT FOR HOMOCINETIC JOINT               
K1002813CARTRIDGE                               
K1001984COMPLETE LOCKER FOR SWITCH              
S1025123Y MIXER – SPRAYER                       
S000211730HEAD                                    
S000218212BRACKET                                 
S000248034SAGO MN SP6 100SC45 3rd SECTION         
K1011582OGIVE                                   
S000223130PIN                                     
K000912983POTENTIOMETER HANDLE CAP                
K000907661WASHER                                  
K000912186HYDRAULIC PUMP                          
S000229323BRACKET                                 
S000211726RING                                    
S000221459PIN                                     
S000224600BALL STOP COVER                         
S000230069CONCRETE BARREL S8 ?00 LG.1692         
S1029531PIPE LLN 125SC55 L1675                  
S1006928PISTON-CYLINDER CONNECTION              
S000238170PIN                                     
K000910982SWITCH                                  
K000234707RUBBER ABSORBER                         
K000220219SWITCH MTTTTN+2F1                       
K1017607ELECTRIC FLOW REGULATOR                 
K000908382STAY ROD                                
K000905420SCREW TCEI M 16X2X150                   
L000242623HOUSING                                 
K000906645BEARING                                 
S000221476PIN                                     
K000225638PINION                                  
S000234705U SHAPED                              
K000908398HYDRAULIC PUMP                          
S000230619PIN                                     
K000221314LABEL                                   
K000206177WATER PUMP ROTOR                        
S1024340CONCRETE BARREL                         
S1025849PIPE LLN 125SC55 L1620                  
K000908422ELECTROVALVE                            
S000223176BRACKET                                 
S000223177BRACKET PLATE                           
K000913349PROPORTIONAL VALVE                      
S1032965PIN D.70 L=160                          
K000404028KEY SELECTOR                            
K1019206ELECTROVALVE                            
K000911327ELECTROVALVE                            
K000200031INDICATOR OF LEVEL WITH THERM           
K000907662SCREW TE M 20×2.5×150 UNI 5712 10.9 GE  
S000231792PLATE                                   
K1021838WIRING FOR CYLINDERS                    
K000211306LEVER JOINT                             
K1004032GASKET KIT                              
S1017918RUOTA DI RIBALTAMENTO                   
K000213467RING                                    
K000900069GASKET O-RING                           
K000906644BEARING                                 
K000909762FLEX PIPE                               
K1007024GASKET KIT                              
K000902872GASKET O-RING 221                       
K1015918GASKET KIT                              
L000235609GASKET KIT                              
K000231919WASHER                                  
K000200385JOINT GASKET 5″                         
K000496552GEAR                                    
K2006279PROXIMITY-BES-M18MI-PSC80B-BV2-BALLUFF  
K000246189CYLINDER HEAD                           
K1010127JUNK RING                               
K000213466PRESSING GASKET COVER                   
K000913360TME REMOTE STATION ART.516315 SAUER     
K000908560LIMIT SWITCH                            
K1006469GASKET KIT FOR FILTER K1000044          
S000243467BEND MN 125SC55 15G R235                
K1024804POMPA INGR.SINGOLA 25 D-.-.             
K000908332COUPLING D.2″1/2                        
K1014503STUB SHAFT                              
S1010254MANIFOLD                                
K000911531JOINT                                   
K000908676KEY                                     
K000909195KEY                                     
K000218051HYDRAULIC HOSE                          
K000904729SCREW                                   
K000906610FITTING                                 
K000904051SCREW TCEI M 10X25                      
K000910460GAS SHOCK                               
K000911018PNEUMATIC CYLINDER                      
S000216308WAT.PUMP-SHAFT (01591.10/APH)           
S000225943PIN                                     
K1037888UNITA DI CONTROLLO-CLS06-SW KTR04D-3B6  
K000204085SEALING WASHER JC13                     
S000213468RUBBER                                  
S000213474SHOCKABSORB. BRACKET                    
K000907859GASKET OR 5″                            
S000213354SPACER                                  
S1025862PIPE LLN 125SC55 L1580                  
S000230620PIN                                     
K000357133SOLENOID VALVE                          
K000902092O-RING     8575                         
K000912358O-RING                                  
S000226502WEAR BUSH                               
L000235143GASKET KIT                              
S000222853COVER                                   
K1038923FARO-N45HID BOOSTER-NORDICLIGHTS        
K000909767HYDR. MOTOR                             
K000909463U-SHAPED JOINT                          
S1018947HOPPER’S COVER                          
S000226686SAGO STD SP4 100SC45 FIRST SECTION      
K000403154GASKET                                  
K000238476HYDRAULIC HOSE                          
K1008738BRONZE BUSCHING                         
S1010966PERNO #20 LG 149                        
S000229703GRATING                                 
S000243834SECURITY PIN                            
K000906550BALL VALVE                              
K000202042ELECTROVALVE DHU-639/O  28DC            
S000201004RUBBER REBOUND BUMPER                   
S1042518PIATTO ANCORAGGIO SUPP. TERMINALE CLS   
K000913322BATTERY 7,2V DC                         
K000223905PUMP CONTROL LEVER                      
K000906597ELECTROVALVE                            
K000912911SCREW TCEI M 22X2,5X130 UNI 5931 10.9 GE
K000239837KIT OF GASKETS                          
K000911487LIMIT SWITC                             
K000377441LOAD CELL STI 3000 KG                   
K000912897FLANGE SUPPORT UCF                      
K000908392SUPPORT FY50TF                          
L1006887CILYNDER GASKET KIT                     
K000238227GASKET KIT                              
K000902692LOCK WASHER D.110                       
K000233313KIT OF GASKETS                          
S000222010PIN                                     
K000244786GASKET GUV 45                           
K000911062CONNECTOR+CABLE 5MT                     
S1018175ACTUATOR ARM 80/180/F MOVECO            
K000912172ACCUMULATOR                             
K000913134CABLE L=3 MT WITH PLUG                  
K000495704GASKET                                  
S1027584BEND LLN 125SC55 15G R235               
K000904707RING NUT                                
S000213353SPACER                                  
S000241743REAR GASKET                             
K1025534GASKET’S KIT                            
S1007099BRONZE BUSHING                          
K000906648FLUID SEAL                              
L000239413GASKET KIT CIL.239732                   
K1006463GASKET KIT FOR FILTER K000236291        
S000238140SUPPORTS’ COVER                         
K1006459GASKET KIT FOR FILTER K000908943        
S1025860BEND LLN 125SC55 30G R235               
L000222839GASKET KIT D.90/55 C.1500               
K000243485HYDRAULIC MOTOR MG160                   
K000906693ENGINE                                  
K1007564HYDR. MOTOR                             
K000912117PUFFER                                  
S000403153WATER PUMP HEAD                         
K000908066BALL COCK                               
K1011193GASKET KIT                              
K1016581PUFFER CIL. D.100-80011112-ANGST+PFISTER
S000249106REAR CASTELET’S COVER SL9               
S000248850U-SUPPORT                               
S000248851DISCHARGE CHUTE                         
K000901586SELF-LOCKING NUT M8X1,25                
K000908146TIE ROD                                 
K000907872SCREW                                   
K000908672GASKET O-RING                           
S000215251WELD RING 5.5 STD PIPE                  
K000231922WASHER                                  
S000219785BOTTOM                                  
K000909896VALVE                                   
K000911000TERMINAL                                
K000912104PUMP                                    
K000910494REGULATOR                               
K000245925MAX. PRESSURE VALVE                     
K1022694SCREW TE M 20×2.5×130 UNI 5737 10.9 GE  
K1023272FEEDER 340-550VAC/24VDC                 
L000228688GASKET KIT                              
K000219378GASKET GU 45                            
K000232296WASHER                                  
K1020821KIT GUARNIZIONI CILINDRO A.110 S.70     
K1029662GASKET                                  
S000225536WASHER D.110                            
K1010198OPERATOR                                
S000229126FIRST SECTION CHUTE                     
S000229127WEAR PLATE                              
LR00211685PLATE                                   
S1020713PERNO D.70 LG.146                       
S000240573CYLINDER SUPPORT                        
K1038294T.CARDANICA 1415+40-0.110.111.7014-ELBE 
S1003674HOPPER GRATING                          
K1034581SCREW TE M 20×2.5×130 UNI 5737 10.9 GE  
S000218654COLLAR   PUMP  S6                       
K1007433CIL.POMP. #100/60/1000-442650016-OCS    
S000224169SUPPORT                                 
L000496550STOP DEVICE FOR LEVER                   
K000234574ELECTROVALVE 24DC                       
K000913471HETRONIC MANIPULATOR                    
L000243910SPEARVALVE                              
K000240222RUBBER STOP                             
K000906584CASE                                    
K1009542GASKET KIT                              
K000910588SCREW                                   
K1014250LIMIT SWITCH CABLE                      
S1008266FRONT OUTRIGGER LOCK                    
S000213464SPACER                                  
S000243632GASKET                                  
L000230747GASKET KIT                              
L000231916GASKET KIT                              
L000244554DRIVING GEAR KIT LEVER TYPE A           
S000222863SEAL SUPPORTING                         
L000233012GASKET KIT                              
S000058732COLLAR D.5″                             
K000900614BEARING   22215                         
K000906505BEARING                                 
K1007059CILYNDER GASKET KIT                     
K000906506BEARING                                 
K000213465SEAL SUPPORTING                         
K000906695FLANGE                                  
K000907694RING NUT                                
K000902691RING NUT                                
K000909966HANDLE                                  
K000630785O-RING 3550                             
K000904743RING NUT                                
K000248663HEAD KIT                                
S1007100THRUST                                  
K000225888SHIM                                    
K000400513WASHING BALL D150 SOFT                  
K1004034PISTON-KIT FOR CIL.K1003431             
K000912133V-RING                                  
S000221048REDUCTION D.5″1/2-D.5″                  
K000912132COVER                                   
K000913414HYDRAULIC MOTOR                         
K1037998VALVOLA PIORITARIA-R901085298-BOSCH     
S000244047BLOCCO IDRAULICO SU CIL.#140 (HPG USA)  
S000213471HEAD                                    
K000907482BALL VALVE                              
S1003710HPG HOPPER GRID                         
K000906522WASHER                                  
K000221489WASHER                                  
K000911994CARDAN JOINT 687.15 LZ.1380 LA.60       
S000238155BRONZE BUSHING                          
S000213463SPACER                                  
K000245532THRUST BEARING                          
K000900603BEARING 30312                           
K000231442PLUG                                    
K000909160JOINT                                   
K1004025HOLDER-GASKET BUSH FOR CYLINDER         
K000912035FITTING                                 
K000910867VALVE                                   
K000901657SAFETY VALVE  D 3/4                     
K000369102LIMIT SWITCH                            
K1001555SWITCH                                  
K000226402VALVE                                   
K000629940ELECTROVALVE                            
S1002163S VALVE FRONT SUPPORT FOR HPG S8-S9     
K1007228EXTENSION CABLE FOR AERIAL              
K1019274SAFETY MODULE                           
K000223572GEAR HYDRAULIC PUMP                     
K000908351PUMP                                    
K000248642GASKET KIT                              
S000213491SHOULDER FOR CYLINDER SUPPORT           
K000909385HANDLE                                  
S000231876BUSHING                                 
S000221490BRONZE BUSHING                          
K000232294BUSH                                    
K000241997BRONZE BEARING                          
S000222943BUSHING                                 
K000901700FLUID SEAL  30312 AK                    
S000223826SHAFT                                   
S000222241BEND STD 125SC55 90G R1000              
K000059042HYDRAULIC HOSE 1’X1300                  
K000241485BUSHING                                 
K1034508KIT COPERCHIO POMPA-R909429294-BOSCH    
K1000955KIT OF GASKETS                          
S1014009FERMO PERNO FUORI SAGOMA                
K000231307JOY-STICK                               
K000219712CASE                                    
K000908948PRESSURE RELIEF VALVE                   
K2002411FULLER BOARD-001401200A0605003-.        
K000200104MIXER TRUCK WASHING NOZZLE              
K000220221MANUAL SWITCH MTT N                     
K000913317COMPLETE CONNECTOR                      
K000229933BRONZE BUSHING                          
K000909829HYDR. PUMP                              
K1006537JUNK RING 110x130x12 BABSL NBP          
S000218059FLANGE                                  
K000901654FILTER      D.2                         
K1015298REDUCTION ASSEMBLY                      
L000222840KIT OF GASKETS                          
L000236374KIT OF GASKETS                          
S000228163PIGNON SUPPORT                          
K000912474MANOMETER D.100                         
S000243631FLANGE                                  
K000218060RUBBER GASKET (VULCANIZED)              
K000910232O-RING                                  
K1007323GASKET                                  
K000201543SEAL KIT 050088                         
K1024405FAN.LAT.ARANCIO A LED 24VDC COMPLETO-.-.
K000215888WASHER                                  
S1016578DISCO ROTAZIONE ECCENTRICO              
L000224185GASKET KIT                              
L000241989KIT GASKET                              
K000900024O-RING     203                          
K000905158O-RING     4512                         
K000200312GASKET GU40                             
K000226891BRONZE BUSHING                          
S000218057FLANGE                                  
S000218058FLANGE                                  
K000913478O RING                                  
K000231866BUSHING                                 
K000907524OIL FILTER CARTRIGDE                    
K000908599CARTRIGDE                               
K000630021GASKET  OR 3500                         
K000248653HEAD KIT      CIL.K000248650-K000248651 
L000235379GASKET-KIT                              
K000911295PUMP PLP 20.20                          
K000246770SUPPORT                                 
K1003272SENSOR                                  
K000908333COUPLING D. 2″                          
K000911680LIMIT SWITCH                            
K000906520WASHER                                  
K1010787GASKET  WF-WD 12 L/S VI                 
K000400355WASHER                                  
S000223131PIN                                     
K000906521WASHER                                  
K000901781SCREW TCEI M 8X35                       
K000901790SCREW                                   
K000901780HEX.CHEESE-HEADED SOCKET SCREW          
K000906519WASHER                                  
K000900003O-RING                                  
K000900029O-RING     2037                         
K000902331GREASE NIPPLE 10X1                      
K000901580GREASE NIPPLE                           
S000234280REDU STD 150FZ60/125SC55 L1287          
S000213456SPACER                                  
S1026125REDU LLN 150FZ60/125MP50 L1287          
K000226694HYDR. HOSE                              
S000234049S VALVE                                 
K000359682LIMIT SWITCH                            
S0002373481RST CHUTE SECTION                      
S1019558ALBERO MESCOLATORE HPG 1408             
K000911216SILENT-BLOCS                            
K1015784BOCCOLA DU 120/125 LG.80-****-****      
K1013339CONNECTOR (70 leads)                    
K000901656BALL VALVE  D 1/2                       
K1007565VALVE                                   
K000210989PINION                                  
K1009598PIGNONE-6644050410-TRASMITAL            
K000210990PINION                                  
K000231864BUSHING                                 
K000906655WASHER                                  
K000900067O-RING     6450                         
S000238158SPACER                                  
S000215974WELD RING 45 STD PIPE                   
K000402899CARTRIDGE CS 150/10                     
K000907235RING-NUT                                
K000250123GASKET KIT CYLINDER 120/60              
K000220208OIL FILTER CARTRIDGE                    
K000909710RING NUT                                
K000233929HYDR. MOTOR                             
K000910204HYDR. MOTOR                             
S1004085ROD                                     
S1025866PIPE LLN 125SC55 L1250                  
K000912234GASKET                                  
K000910778LANCE                                   
K1021243CIL.STABILIZ.K58L D=125/160 C=800-.-.   
K1010171DOOR GLASS                              
K000907292SEEGER RING                             
S000244469BARREL D200 L1000                       
K000243823GASKET KIT                              
K1012073THERMAL RELAY                           
K000223347LOGIC VALVE                             
K000403164MINI KIT FOR WATER PUMP                 
K1011025VALVOLA SFERA FT 221/1-14               
K000910914HOUSING                                 
K1015983ICLI-25111-ISO                          
K000237276UBOLT                                   
K1007253CODER                                   
K000495917SPLINED SHAFT                           
S000244537RUBBER KNOB                             
K1009756.-VALVOLA SCV28B-200 TARAT-HAWE         
K1013859VALVE                                   
K1001210LIMIT SWITCH                            
S000224014TIE ROD                                 
S000239831FORK                                    
S1003640CONNECTION COLLAR                       
S1006930COLLAR                                  
S1009781FLANGIA SUPPORTO ANTIVIBRANTE GRIGLIATO 
S1013156PISTON ADAPTER                          
K000912131PINION                                  
K1013714GASKET KIT                              
L000221014GASKET KIT                              
L000239409GASKET KIT                              
K000912357O-RING                                  
K1003273SENSOR                                  
K1012577KIT GUARN. CILINDRI K1011080            
L000242498GASKET KIT                              
L000242500KIT OF GASKETS                          
K0245557GASKET KIT CIL. D.115 STELO 65          
K0002088500-RING 2 62 15303265                    
K1035253KIT DI GUARNIZIONI CIL. D.120 STELO D.60
K000247848CONNECTION                              
S000246491CONNECTION FLANGE                       
S1016579DISCO ROTAZIONE ECCENTRICO              
K000907561GASKET KIT                              
K1000700KIT OF GASKETS FOR CYLINDER K1000699    
K1014489JUNK RING                               
K1024521GUARNIZIONE OR M 1850-35                
K000248643HEAD KIT                                
K000400512WASHING BALL D125 SOFT                  
S000215002WEAR BUSH                               
K1023177MODULO 8 RELE’-SCH8MB24-AUTEL           
K1036091CIRC.ST.11 1N4007+6 P600M-.-2A          
S000248886WEAR PLATE FOR HOPPER 249050            
S000241619CONTRAST                                
K000221832THRUST BEARING                          
K000907518RING                                    
S1004084BARREL D200 L1000                       
K000906654RING NUT                                
K000906512GASKET SM 10012012 A.P.                 
K000910042JOINT                                   
K000400638BATTERY                                 
K000400628BATTERY                                 
S000229717FLANGE                                  
K1003661SCREW TCEI M 5×0.8×110 UNI 5931 12.9 GE 
S000238138MIXER SHAFT                             
K000910774OLEOD.MOTOR                             
K000912068OLEOD. PUMP                             
K1015631COPERCHIO-CAPP.ICLI-2/P-M350-ISO        
S000245321PLATE                                   
K000914025IRON HAND                               
L000223232GASKET KIT FOR PMSE15-S/1               
K1041151Relay                                   
K000905757O-RING                                  
K1018647VALVE                                   
K000232290BUSHER                                  
L000241988GASKET KIT                              
K1000702KIT GASKET                              
S000058248WELD RING 40 STD PIPE                   
S1013779SPACER D.115/77 SP.2                    
K1014485RING KIT                                
K000908036BEARING                                 
K1004027GASKET JUNK RING FOR CYLINDER           
K000234896STICKER DANGER OF SHEARING BY THE HATCH 
K000235859STICKER MECHANICAL PARTS IN MOUVEMENT   
K000235866PLATE                                   
K000237218STICKER DANGER OF SHEARING BY “S” VALVE 
K000235879PLATE “WARNING”                         
K000912966GIUNTO SGANCIO RAPIDO TP.330.10 DIN100  
S000235391WEAR PLATE                              
S000218413SHAFT                                   
S000230859PIPE STD SP4 125SC55 L1138              
K000223464MOTOR                                   
K000242002ADIPRENE WEAR PLATE 3?CHUTE SECTION    
S000224013CONCRETE BARREL                         
K000074671PRESSURE REDUCER                        
S1010125WASHER                                  
K000912145JOINT                                   
K1034612CILINDRO TELESCOPICO SL45-463170003-OCS 
K000242001ADIPRENE WEAR PLATE 2?CHUTE SECTION    
K000242003ADIPRENE WEAR PLATE 4?CHUTE SECTION    
S000215717S VALVE                               
H000190201A0000032DU Bearing                              
K000690177GASKET                                  
S1025854PIPE LLN 125SC55 L1115                  
K000902667HORN     ETF 4D                         
K1018682CONTACT 24VDC 18A-LC1D18BD              
S000215013PLATE                                   
S000227433PLATE                                   
S000227371PLATE                                   
K000912017VALVE                                   
K000912016VALVE                                   
K000912053FITTING                                 
LR1025724ELECTROVALVE KIT                        
K1022673VALV.SEQUENZA 50 BAR-IC-1171-ISO        
K000223349CYLINDER HEAD                           
S000225689LOWER                                   
S1009615PROTECTION                              
K1016149MANUAL SWITCH                           
L000241290GASKET KIT                              
K000496182STOP PIN+DISK                           
S000240549PLUG LOGIC BLOCK                   GP-S8
S1026326BUSH                                    
S000232178SUPPORT                                 
S000223178SHOCK ABSORBER                          
K000219714MALE CONNECTION PIN 24P                 
K000906585FEMALE CONNECTION PIN 24P               
K000910010SCREW TCEI M 20X2,50X 90 UNI 5931 12.9 G
K1019640VALVE                                   
K000232564SILENCER                                
S000223659U-SHAPPED SUPPORT                       
S000222865COVER                                   
K1044978Filter                                  
L000230757GASKET KIT                              
S1006929ADAPTOR                                 
K000211748WEAR RING                               
S000235096WEAR RING                               
S000052449MOUNTING HOUSING  SA 90                 
S1006941SPACER                                  
L000233341GASKET KIT                              
K000223023GASKET                                  
K1020820KIT GUARNIZIONI CILINDRO A.140 S.80     
K2005632KIT GUARNIZIONI STERZO 2122445002 DANA  
K000908582GASKET GU 34                            
K000911482BALL BEARING                            
K000909835FASCETTA TP.TS 79/86 “”GT””             
S2000121PALA SMONTAB. PER MESC. PC S7           
S000231874PIN                                     
S000232295PIN @110 LG.90                          
K000495924GASKET RING                             
K000908030SEEGER RING                             
K000914269FLUIDISING NOZZLE                       
K000906802FUSE     AM 6A                          
K000907523RING                                    
K1012681WASHER NORDLOCK NL08 12.9               
K000901585SELF-LOCKING NUT M6X1 R50/60            
K000908881ESAGONAL NUT                            
K000910570GRANO STROZZATORE # 1/8″” NPT           
K000234900STICKER DANGER FROM THE HOPPER GRILL    
K000906532PLATE                                   
K000234898STICKER                                 
K1004089CARTRIDGE                               
K000244807WASHER                                  
K1009845BEARING                                 
S1013730SPACER                                  
K1020192GREASE DISTRIBUTOR                      
K000906531HYDR. PUMP                              
K1011881TIMER                                   
S1018151LAMIERA SAG. SP. 8 68.7X105.3           
K000908413VALVE                                   
K000241893FITTING SUCTION HOSE                    
S000244476SPACER                                  
K000911212SPEED INDICATOR                         
LR00052446SHOCK ABSORBER                          
S000403152COVER                                   
S1043601DISTANZIALE D.105/47 SP.6               
K000908584BEARING                                 
K000232339BRONZE BUSHING                          
K000900190SEEGER I 100                            
KR00401799GASKET ITEM 977                         
S000222596BEND STD 125SC55 60G R1000              
K000911926HYDRAULIC MOTOR                         
K000908149LIMIT SWITCH                            
S000239651TILTING LADDER FOR MIXER                
K1009604STABILIZING HYDR. CILIND D.140/110 C=650
S000221470BRONZE BUSHING                          
K000212704HYDR. HOSE                              
K000220126INLET PLUG                              
K000912103RETAINER VALVE                          
S1010765REDU STD 125FZ50/75SC34 L1009           
S1019436PIPE STD SP4 125SC55 L1500  1CP         
S000226529HOPPER                                  
K1018683CONTACT 24VDC 32A-LC1D32BD              
K000902388CONNECTION                              
K1015281SEZ.DI INGRESSO PSVF AS2/380/4-3-.-HAWE 
K000912758DISTRIBUTOR                             
K1021850GIUNTO PER-HMV105 LINDE-CIFA            
L000244571SPEAR VALVE                             
K1022137COIL                                    
K000906617FILTER FOR WATER                        
K1024523CARTUCCIA HYDRAFORCE EHPR08-33M-0-N-12DC
K1014483GASKET                                  
K1024218SELETT.CHIAVE 3 P.N.M.-020STACOKC-ELFIN 
K000913311LEFT PANEL                              
K000913310PANEL DX                                
S000231794PIN                                     
S000224256PIN                                     
S000246718LAMIERA SAG. SP. 6 30X100               
K000910258CARTRIDGE                               
K000910776QUICK CONNECTION                        
K000496017PRESSURE REG. VALVE                     
K000908334GASKET GU30                             
K000912970DOWEL                                   
K000906770VALVE                                   
K000906771VALVE                                   
S000232024BUSH                                    
K000403156DIAPHRAGM                               
K000222894GASKET                                  
S000237800FLANGE FOR SPV 23                       
K000207923QUICK COUPLING                          
K000902097O-RING     4775                         
K000231425VALVE                                   
K000231426VALVE                                   
K000403157MEMBRANE                                
L000233973GASKET KIT                              
K1017067GASKET KIT CIL.60/40/181                
K1011685KIT OF GASKETS FOR CYLINDER 110/55 C.826
K1018643FREE PINION                             
K000902137O-RING     4362                         
L000226702KIT OF RING                             
K000496439SHAFT FOR REDUCER                       
K000912898COVER                                   
L000495544GASKET KIT                              
K1007284ANELLO FRENO                            
K000904434BEARING 6211-2RS                        
K1014092KIT GUARNIZIONE PER CILINDRO D.100/60   
K000493344STEEL RING                              
K000493345SINTERIZ. DISC                          
K000590939GHIERA AUTOBLOCC. GUK M 75X2 KMA 15     
S000222895COVER                                   
K2000406LIGHT 24V 70W                           
K000909957ADAPTER                                 
S000222859S6 BRONZE BUSHING                       
S000230717CHUTE                                   
K000904090STEEL HYDRAULIC PIPE  D.6               
K000912512RUBBER PIPE                             
S000227358REDUCTION STD 125FZ50/100SC45 PUMP      
K000910837RUBBER HOSE                             
K000207124HYDRAILIC HOSE 1/2’X1000                
K000240493HYDRAULIC CYLINDER                      
S000222231PIPE STD SP4 125SC55 L1000              
K000908889PLATE                                   
K000238228KIT OF GASKETS                          
H000190201A0000007J RING                                  
H000190201A0000008YX RING                                 
H000190201A0000009RING                                    
H000190201A0000010GASKET                                  
H000190201A0000011MUFF                                    
H000190201A0000013rocker                                  
H000190201A0000016Washer                                  
H000190201A0000017limited plate                           
H000190201A0000018bearing housing                         
H000190201A0000019Nut                                     
H000190201A0000022Nut                                     
H000190201A0000023Block                                   
H000190201A0000024Bush                                    
H000190201A0000025FLANGE                                  
H000190201A0000026BRONZE RING                             
H000190201A0000027Pin                                     
H000190201A0000029Key                                     
H000190201A0000030J Gasket                                
H000190201A0000031Yx ring                                 
H000190201A0000033RING                                    
H000190201A0100001bushing                                 
H000190201A0300001Rod                                     
H000190403A0000009Washer                                  
H001600001A0000314Fixkit                                  
H001600001A0000029GASKET KIT FOR CYLINDER (A)             
H001600001A0000106Fixkit                                  
H001600001A0000150GASKET KIT                              
H001600001A0000215GASKET’S KIT                            
H001600001A0000247Fixkit                                  
H001600001A0000311Fixkit                                  
H001600001A0000312Fixkit                                  
H001600001A0000313Fixkit                                  
H000198930A0100004Straight爅oint                          
H001600001A0000393GASKET KIT FOR HYDR. CYLINDER           
H001605102A0700001Supportplate                            
H001615404A0300000HYDRAULIC CYLINDER                      
H001690101A0000011Gear                                    
H001690104A0000008Spacer                                  
H001605103A0700004Stop ring                               
H001605103A0703000Cable                                   
H001605105A0000005Gearwasher                              
H001607103A0150002Nylon燽ushing                           
H001690101A0000002Pin                                     
H001690101A0000003Rubbersupportblock                      
H001690101A0000004Rib                                     
H001690101A0000008Rubber baffle                           
H001690101A0000013Sleeve                                  
H001690101A0200000HOPPER GRILL                            
H001690101A0400001GASKET FOR HOPPER DISCHARGE DOOR        
H001690104A0000007Shaft                                   
H001690104A0000009Shaft                                   
H001690201A0000004WEARING PLATE                           
H001690101A0400000Dischargegate                           
H001690101D0300000HOPPER COVER                            
H001690201A0000001Bush                                    
H001690201A0000002Bush                                    
H001690201A0000006Rubber spring                           
H001690201A0000007limited plate                           
H001690201A0000008Ring                                    
H001690201A0000009Washer                                  
H001690201A0100000Discharge port                          
H001690201A0200000S-Valve assembly                        
H001690201A0300000Cover                                   
H001690201B0000005CUTTING RING                            
H001690202A0000002LEVER FOR VALVE SWING                   
H001690204A0000003Flange                                  
H001690104C0000002Plate                                   
H001690201A0000012Bush                                    
H001690202A0000004Wearing plate                           
H001690202A0000006ADJUSTING RUBBER RING XL SIZE           
H001690202A0100000Connection                              
H001690204A0000001Shaft                                   
H001690204A0000005HOLLOW BEARING                          
H001690204A0000006Pin                                     
H001690204A0100000S tube                                  
H001690207A0100000Valve body                              
H001690202A0000005CUTTING RING XL D.260                   
H001690401A0000003Cover                                   
H001690401A0000005bearing seat                            
H001690401A0000001Bearing seat                            
H001690401A0000002cover                                   
H001690401A0000004Flange                                  
H001690401A0000006Flange                                  
H001690401A0000007vane 1                                  
H001690401A0000008vane 2                                  
H001690401A0000009Washer                                  
H001690401A0000010L-ring                                  
H001690401A0000011Bearing seat                            
H001690401A0000012Cover                                   
H001690401A0000013Packing board                           
H001690401A0000014blinding                                
H001690401A0000016Plug                                    
H001690401A0100001Flange                                  
H001690401A0100002Flange                                  
H001690401A0100003Half shaft 1                            
H001690401A0300001Half shaft 2                            
H001690401B0100002Wearable sleeve                         
H001690401B0200000Jackshaft                               
H001690401B0300001Semi-shaft 2                            
H001690401B0000004Pressure cover                          
H001690401B0000005Spacer bush                             
H001690401B0000006Spacer flange                           
H001690401B0000010L-type gasket ring                      
H001690401B0100003Semi-shaft 1                            
H001693301A0001000LEVER JOINT 125B II                     
H001693302A0204000SAGO LLH 125SC55 L 30G 82×305 ZL        
H001693302A0501000Bend                                    
H001693302A0514000BEND 175MZL7/150MZL6 90G EXIT ZL        
H001693302A1201000BEND LLT 125SC55 36G R235               
H001693302A1501000BEND 125 X R240 – 6?                   
H001696201A0000000CONCRETE BARREL D.230                   
H001696901A0000001CONNECTION FLANGE FOR PISTON D.230      
H001693301A0004002GASKET D.125                            
H001693301A0008000Fixture                                 
H001693301A0010000CLAMP                                   
H001693301A0009000LEVER JOINT ZL150 WITH GASKET           
H001693301A0009005GASKET                                  
H001693301A0009100LEVER JOINT ZL150                       
H001693301A0014100Pipeclamp125BVII                        
H001693302A0302000SAGO LLH 125SC55 J 45G 81×504 ZL        
H001693302A0508000Bentpipe?125識275(100)B-90?            
H001693302A0601000BEND LLT 125SC55 9G R235                
H001693302A0802000SAGO 125XR275B 45?OUTPUT TURR          
H001693304A0010000pipe                                    
H001696901A0000002FLANGE FOR CONCRET PISTON D.230         
H001696901A0000003RING GUIDE FOR PISTON D.230             
H001696901A0000004ZL FRONTAL CONCRETE PISTON D.230        
H001696902L0000001RING GUIDE FOR CONCRETE PISTON D. 260   
H001696902L0000003GUIDE RING POLYURETHANE ?60            
H001696906C010000TECHNOPOLYMERIC FLANGE D.260 PISTON     
H001790107A0300000Rotate shaft                            
H1010301491BALANCE VALVE                           
H1010301492BALANCE VALVE                           
H1010600143FILTER CARTRIDGE                        
H1010300526electrical  magnetic valve              
H1010000354Mainoilpump                             
H1010000744Mainoilpump                             
H1010300514Valve                                   
H001692501A0000007Jointofwaterpipe                        
H1010500133Filterweb                               
H1010600139FILTER CARTRIDGE                        
H1010600145INNER FILTER CARTRIDGE FOR H1010600436  
H1010600147Filter                                  
H1010600298CARTRIDGE FOR FILTER 1010600452         
H1010300538HYDRAULIC LOCK VALVE                    
H1010300539LOCK SAFETY VALVE                       
H1010600423Filterelement                           
H1010600429CARTRIDGE FOR FILTER 1010600428         
H1010600436Compressedoilfilter                     
H1010600455COMPRESSED OIL FILTER                   
H1040200289Nut                                     
H1019900491Electromagnet                           
H1019900483Balloon                                 
H1019900499Electromagnet                           
H1010300624balance valve                           
H1010600435Oilsuctionfilter                        
H1010600452OIL SUCTION FILTER (BODY WITH CARTRIDGE)
H1019900045VACUOMETER                              
H1019900554Pressuredifferencesignalsender          
H1020000220FANS KIT WITH METAL SUPPORT             
H1021402200Sensor                                  
H1040000039Bolt                                    
H1040000114Bolt                                    
H1040000154Bolt                                    
H1040100348Screw                                   
H1040101144Screw                                   
H1040200096Nut                                     
H1040200110Nut                                     
H1040200185NUT M60x2                               
H1040200288Nut                                     
H1040200318Nut                                     
H1040300052Washer                                  
H1020102058PWM ANALOG MODULE                       
H1020515019Limitswitch                             
H1021400066Pressuresensor                          
H1021402319proximity swich                         
H1029902662proximity swich RUBBER CUP              
H1029902663Straightconnector                       
H1040000098Bolt                                    
H1040000104Bolt                                    
H1040000149Bolt                                    
H1040000505Bolt                                    
H1040100259Screw                                   
H1040200097Nut                                     
H1040000514Bolt                                    
H1040100094Screw                                   
H1040100122Screw                                   
H1040100289Screw                                   
H1040100359Screw                                   
H1040100377Screw                                   
H1040100381Screw                                   
H1040100358Screw                                   
H1040300038Washer                                  
H1040300041Gasket                                  
H1040300044Washer                                  
H1040300054Washer                                  
H1040300065Washer                                  
H1040300067Washer                                  
H1040300087Washer                                  
H1040300049Washer                                  
H1040300050Washer                                  
H1040300063Washer                                  
H1040300106Washer                                  
H1040600013Key                                     
H1050200138Bearing                                 
H1081000456O-RING                                  
H1040300216Washer                                  
H1040500214Pin                                     
H1080000007Grease nipple                           
H1081000429O-ring                                  
H1081000442O-ring                                  
H1081000458O ring                                  
H1081000465O-ring                                  
H1070000025PNEUMATIC LUBRIFICATION PUMP            
H1080000008Greasegunnipple45?                     
H1081000441O ring                                  
H1081000443O-ring                                  
H1081000449O ring                                  
H1081000464O-ring                                  
H1081000468O RING                                  
H1081000469O-ring                                  
H1081000556O-ring 128?.55                         
H1081000551O-ring                                  
H1081000552O-ring                                  
H1081000553gasket                                  
K000045125U-BOLT                                  
K000200311BALL COCK  VBS  6X8.13                  
K000200649MAX. PRESSURE VALVE D 1/4               
K000204980HOSE COUPLING D 1/2′                    
K000211533FITTING                                 
K000214209PLATE                                   
K000202671HYDRAULIC HOSE                          
K000212550THRUST BEARING                          
H1081000560Seal ring                               
H1081000666O-ring                                  
H1081000738Junk ring                               
H1081004012Y-Seal ring 75?5?.2                   
H1081004316ORING                                   
H1089900003FELT RING                               
HP01602000048return filter                           
K000220566ACCELERATOR CABLE                       
K000221286STICKER                                 
K000221985COUPLING BC55 2BOLT                     
K000223660COUPLING FC30 LEVER                     
K000227596COUPLING AC45 1BOLT PIA ING             
K000228649LABEL                                   
K000230061GASKET                                  
K000230792WATER STICKER PLATE                     
K000231312PLATE                                   
K000231386WASHER                                  
K000231812NIPPLE                                  
K000231888BUSHING                                 
K000231891WASHER                                  
K000231905GUIDA PER GOMMONE CLS DN. 4″            
K000215235WASHER FOR PIN                          
K000215234WASHER                                  
H1081000648O-ring                                  
H1081400528Piston ring                             
H1100700007Handle                                  
H114010142090?bend                                
H1140101560Connection                              
H1140101584Plug                                    
H1999900000Ring                                    
HP01602000047pressure oil filter                     
HP01609000597S-Valve big end- seal kit               
HP01609000598S-Valve small end- seal kit             
K000200419GASKET 007377 D                         
K000200448GASKET 007393                           
K000201188PUMP CABLE                              
K000208865GASKET 3 53X456 06                      
K000210190WASHER                                  
K000210193WASHER                                  
K000210426WASHER                                  
K000214502COLLAR                                  
K000215240WASHER                                  
K000221285TARGA ADESIVA VERIFICHE ITALIANO        
K000223598COUPLING                                
K000224931RACCORD                                 
K000226409WASHER                                  
K000227161STOP FOR PIN                            
K000227595LEVER JOINT                             
K000230222PLATE                                   
K000227744JOINT SHAFT 840                         
K000228357WASHER                                  
K000228367BRONZE BUSHING                          
K000229873HOOK FOR CHUTE                          
K000229935WASHER FOR PIN                          
K000231079RUBBER COLLAR                           
K000231636NUT                                     
K000231856WASHER                                  
K000231859WASHER                                  
K000231861WASHER                                  
K000231868BUSHING                                 
K000231873BUSHING                                 
K000231920WASHER                                  
K000231921WASHER                                  
K000218541REMOTE CONTROL                          
K000222155GASKET                                  
K000230224PLATE                                   
K000230225PLATE                                   
K000230638BRONZE BUSHING                          
K000232002PLUG                                    
K000232003PLUG                                    
K000232483PLATE                                   
K000232994WASHER                                  
K000233019WASHER                                  
K000233060HYDR. HOSE                              
K000234770STICKER                                 
K000234895PLATE                                   
K000234897PLATE                                   
K000234899PLATE                                   
K000234986DISTRIBUTOR                             
K000235167STICKER DANGER STABILIZER ZONE          
K000235178STICKER                                 
K000235454TUBO TONDO D. 25 SP. 5,6 L. 30          
K000235606HYDR. HOSE                              
K000235607HYDR. HOSE                              
K000235860PLATE                                   
K000235861PLATE                                   
K000235863STICKER ELECTRIC LINES                  
K000236152DISTRIBUTOR                             
K000236675TAPPO PER BUSSOLA FISSAGGIO PASSO D’UOMO
K000237274UBOLT                                   
K000237275UBOLT                                   
K000237696DISTRIBUTOR                             
K000238017PIPE                                    
K000238018FLEX PIPE                               
K000239594FLEX PIPE  L. 1000                      
K000240707HYDRAULIC PIPE DIN20023-4SP D.1  L.1050 
K000240814CILINDRO OL.50/30/720 RIF.              
K000240874PIPE FLEXIBLE                           
K000241704HYDR. PUMP                              
K000241927BRONZE FOR HINGE D 50 LG 35             
K000242200GRUPPO POMPE A4VTG71EP2/32+A2FO10/61    
K000242939PVC WASHER ?2x24x2                     
K000243215DISTRIBUTOR                             
K000243252HYDR. HOSE                              
K000243258HYDR. HOSE                              
K000243303GASKET KIT                              
K000243396ADHESIVE PLATE                          
K000243655HYDRAULIC HOSE                          
K000243706CABLE LG. 8000 mm                       
K000243739WASHER R1 D. 70/13 SP.6                 
K000243818ELECTRONIC CARD                         
K000243839CYLINDER ROD                            
K000243851CYLINDER ROD                            
K000243909OTTURATOR LOGIC BLOCK G.P.              
K000244038DISTRIBUTOR                             
K000244305HYDR. HOSE                              
K000244353PIPE                                    
K000244468COVER FOR WATER TANK                    
K000244509DISTRIBUTOR                             
K000244769HYDRAULIC HOSE  LG. 700                 
K000244803WASHER                                  
K000244805RONDELLA R2070 D106/71                  
K000244806WASHER R2075 D106/76                    
K000245117SWITCH BOARD IN SIDE CAB TRUCK FOR MIXER
K000245121CABL.PRINCIPALE BORDO MACCHINA BET.’01  
K000245502GASKET KIT                              
K000245506GASKET KIT                              
K000245529VALVE                                   
K000245775ADHESIVE RH-OUTRIGGER LABEL             
K000245776ADHESIVE LABEL                          
K000245814METAL RING                              
K000246428WASHER                                  
K000246684WIRING ELECTR.INST.-OUTRIGGERS CONTR.BOX
K000246685WIRING EL.INSTAL.-OUTRIGGERS CONTROL BOX
K000246692COMPLETE CONNECTOR                      
K000246878CONNECTOR                               
K000246879CONNECTION PLUG                         
K000246907POWER TAKE OFF                          
K000247045ELECTRIC CONNECTOR                      
K000247465VIBRATOR 12VDC                          
K000218302GASKET                                  
K000221461WASHER                                  
K000222022STOP                                    
K000228681PLATE                                   
K000237431PLATE                                   
K000237450WARNING ADHESIVE PLATE – FRENCH         
K000233120ACCELERATOR CABLE                       
K000233134LABEL                                   
K000235378ADHESIVE LABEL                          
K000233922BRAKE                                   
K000237109WATER PUMP                              
K000237430TARGA ADESIVA AVVERTENZE PB.-ITALIANO   
K000238899BELLOWS                                 
K000246977COMPLETE CONNECTOR                      
K000246978COMPLETE CONNECTOR                      
K000246979COMPLETE CONNECTOR                      
K000239310BRONZE BUSHING                          
K000245384GEAR BOX                                
K000245407STEEL PIPE ?5×4                        
K000243697COPRIDADO IN PLASTICA D.16              
K000244282MOLLA AGGANCIO MECCANICO                
K000244300HYDRAULIC HOSE                          
K000244535PLASTIC CAP                             
K000245537WASHER D.340/282 SP.8                   
K000245542WASHER                                  
K000246677COMPLETE PANEL                          
K000246678EMERG. BOX                              
K000246679BOX                                     
K000246719RONDELLA R1S D70/13                     
K000246872COMPLETE CONNECTOR                      
K000247025WIRING                                  
K000247026WIRING                                  
K000247027SENSOR                                  
K000247048COMPLETE CONNECTOR                      
K000247166COMPLETE CONNECTOR                      
K000244110RONDELLA BLOCCAGGIO PERNO D.108/20.5 SP.
K000244111WASHER FOR PIN D. 98/16.5 SP.5          
K000244113STOP WASHER                             
K000244114RONDELLA BLOCCAGGIO PERNO D. 68/16.5 SP.
K000245940HYDR. HOSE                              
K000245941HYDRAULIC PIPE D. 3/8  L= 2200          
K000245988OL.CYLINDER                             
K000246127CONDOTTA OL EN856-4SP D.1/2 LG.900      
K000246174COMPLETE WIRING                         
K000246176CABL.TAPPO EKOS BET.’01                 
K000246180ELECTRONIC CARD                         
K000247383ELECTRONIC BOX                          
K000247385RECEIVER PA 5 SECT.                     
K000247389GASKET KIT                              
K000247390GASKET KIT                              
K000247391GASKET KIT                              
K000247397COMPLETE CONNECTOR                      
K000247398CARD                                    
K000247782PUSH-BUTTON                             
K000247783COMPLETE WIRING                         
K000247785COMPLETE WIRING                         
K000247786COMPLETE WIRING                         
K000247794CABL.QUADRO-TAPPO EKOS PB’02            
K000247796COMPLETE WIRING                         
K000247847CONNECTOR COMPLETE                      
K000247849FEELER FOR CONCRETE WITHOUT CABLE       
K000247862PRINTED CIRCUIT                         
K000247934GASKET KIT                              
K000248469GASKET KIT                              
K000248514COPRIDADO IN PLASTICA D.30 DI.51        
K000248603CONN.COMPL.MOD.HDP 47PF DEUTSCH         
K000248604PRINTED CIRCUIT                         
K000249135FLEXIBLE HOSE                           
K000249177CONNECTION PLUG                         
K000249266HYDR. CYLINDER ?0/20/90                
K000238819KEY                                     
K000242285HYDR. CYLINDER                          
K000242349PLASTIC CAP FOR HOSE                    
K000242302BRONZEBUSHING                           
K000242481WASHER ?60 SP 3 TO BLOCK HINGES        
K000242517SCREW TE M 16X1,5X 30 UNI 5739-10.9 TP  
K000242522GASKET KIT                              
K0002476845″1/2 DIA. – LEVER JOINT                
K000247789COMPLETE WIRING                         
K000247870PULSANT.CABINA CON ACCOPP.PB’02         
K000248157CABLAGGIO COLONNETTA  RIF.CIF.001.1 IMEL
K000249134FLEXIBLE HOSE                           
K000249389COMPLETE CONNECTOR                      
K000249391GASKET KIT                              
K000249496ADHESIVE PLATE                          
K000248628EMERGENCY SCREW                         
K000248640PUMPING CYLINDER                        
K000248647GASKET KIT                              
K000248662GASKET’S KIT                            
K000249627KIT OF GASKETS                          
K000249626KIT OF GASKETS                          
K000249624KIT OF GASKETS                          
K000249625KIT OF GASKETS                          
K000248636CONN.COMPL.MOD.CPC 9PF AMP              
K000248651PUMPING CYLINDER                        
K000248652KIT OF JOINTS                           
K000248755E/VALVE GROUP                           
K000250125KIT GUARNIZIONI CILINDRO 165/85         
K000250237DISTRIBUTOR                             
K000249927GASKET’S KIT                            
K000570141BEARING                                 
K000590073VITE TE M 16X2X80 UNI 5737 8.8 Z        
K000590152VITE TE M 24X3X120 UNI 5737 8.8 Z       
K000590294SCREW                                   
K000591001FITTING                                 
K000591003SELF-LOCKING RING NUT                   
K000591065SCREW M16x100 UNI 5737                  
K000591073SCREW TE M20X2,50X70                    
K000591076SCREW                                   
K000591111SCREW TE M20X130                        
K000591116SCREW TSPEI M8X1,25X 15 UNI 5933-10.9 GE
K000591223SCREW                                   
K000591284ROSETTA PIANA D.30 UNI 6592 R40 G       
K000900030O-RING     2043                         
K000900034O-RING     3056                         
K000900035O-RING     3068                         
K000900038O-RING     3100                         
K000900044O-RING     4075                         
K000900135SEEGER E 30                             
K000900156SEEGER E 38                             
K000900166SEEGER E 40                             
K000900663NUT M 6X1 UNI 5588-6.S                  
K000900669NUT                                     
K000900673NUT M 12X1,75                           
K000900681NUT                                     
K000900721CLAMP   D.24-45                         
K000900724STRAP                                   
K00090076190?ELBOW D 3/4                         
K000900762FITTING                                 
K000900770FITTING                                 
K000900860NIPPLE D.3/4                            
K000900919T FITTING                             
K000900938PLUG                                    
K000900957SCREW TE M6X20                          
K000900967SCREW                                   
K000900978SCREW TE      M 10X1,5X20               
K000900981SCREW                                   
K000901012SCREW M16X1,5X80 UNI 5738               
K000901029SCREW                                   
K000901057SCREW                                   
K000901059VITE TE M 5X0.8X16 UNI 5739 8.8 Z       
K000901100SCREW TE M 6X1,00                       
K000901104SCREW                                   
K000901123HEXAGONAL HEAD SCREW                    
K000901173SCREW                                   
K000901175SCREW TE M8X40                          
K000901177SCREW                                   
K000901196HEXAGONAL HEAD SCREW                    
K000901203SCREW                                   
K000901249SCREW                                   
K000901271SCREW                                   
K000901277SCREW EXAG.HEAD M10X1.75×50 UNI 5739 8.8
K000901287SCREW TE M 12×1.75×60                   
K000901297SCREW                                   
K000901312SCREW                                   
K000901315SCREW                                   
K000901547NIPPLE  D 3/4                           
K000901583SPRING PIN                              
K000901592SELF-LOCKING NUT M16X1,5R50/60          
K000901596SELF-LOCKING NUT M4X0,7 R50/60          
K000901597SELF-LOCKING NUT M 5X0,8                
K000901621SEAMED PIPE      INT.D 75               
K000901625HEXAGONAL HEAD SCREW                    
K000901645SCREW  TE M 12×1.75×40 UNI 5737 8.8 Z   
K000901665RUBBER HOSE D 32X44                     
K000901669RUBBER HOSE D 20/30                     
K000901675RUBBER HOSE D 60X70                     
K000901773VITE TCEI M 6X1X25 UNI 5931 8.8 Z       
K000901785SCREW                                   
K000901791SCREW 12 x 35                           
K000901805SPRING WASHER                           
K000901807WASHER                                  
K000901820SPRING WASHER A 23                      
K000901842NYLON TUBE                              
K000901869WASHER                                  
K000901870WASHER D 6,6X12,5                       
K000901871WASHER D 6,6X18                         
K000901872WASHER                                  
K000901873WASHER                                  
K000901879FLAT WASHER                             
K000901996V-BELT SEC.B 50                         
K000902048SCREW M16X1,50X100 UNI 5738-8.8 Z       
K000902051HEXAGONAL HEAD SCREW                    
K000902118SCREW                                   
K000902119SCREW EXAG.HEAD M10X1.5X35 UNI 5737 8.8 
K000902124SCREW                                   
K000902153ORANGE REFLECTOR  D.80                  
K000902187NIPPLE  D 1-1/4                         
K000902189SELF-LOCKING NUT M24X3 R50/60           
K000902312BULB WITH BAYONET BASE                  
K000902338BALL JOINT D 60  GE 60ES                
K000902378NIPPLE                                  
K000902416WASHER                                  
K000902501WASHER                                  
K000902606NIPPLE                                  
K000902621FLAT WASHER D21/43 3 THICK              
K000902675SCREW TSPEI M12X1,75X 35 UNI 5933-10.9 G
K000902676SCREW TSPEI M 16x2x35 UNI 5933 10.9 GE  
K000902677SCREW TSPEI M16x2,00x 40 UNI 5933-10.9 G
K000902831SCREW TE M16X50                         
K000902846SCREW TSPEI M 8×1.25×20 UNI 5933 10.9 GE
K000902949DADO AUT M 12X1.5 UNI 7473 6S Z         
K000902983ELASTIC PIN                             
K000902996SCREW TE M 18×2.5×50 UNI 5739 8.8 Z     
K000903059SCREW TSPEI M 8×1.25×30 UNI 5933 10.9 GE
K000903065BEARING 30212                           
K000903090SCREW TSPEI M 10×1.5×35 UNI 5933 10.9 GE
K000903167WASHER D.19/35                          
K000903182ROSETTA PIANA D.14 TRANCIATA R40 Z      
K000903498SCREW                                   
K000903503SCREW                                   
K000903517COLLAR                                  
K000903522.                                       
K000903577LUBRICATOR  M 6X1                       
K000903613WASHER                                  
K000903708SCREW M 16                              
K000903713SCREW                                   
K000903735SCREW                                   
K000903759SCREW M 16X2X50 UNI 5931                
K000903784SCREW                                   
K000903865SCREW TSPEI M10X1,50X 40 UNI 5933-10.9 G
K000903916SCREW                                   
K000903973SCREW M10X1,5X45 UNI 5739               
K000904011REDUCTION NIPPLE                        
K000904031BEARING   23218C                        
K000904070STEEL HYDRAULIC PIPE  D.12              
K000904074SCREW M 18×1.5×50                       
K000904206SCREW                                   
K000904606NIPPLE  D 3/4                           
K000904614RUBBER HOSE I.D. 80                     
K000904725SCREW TCEI M12x40 UNI 5931              
K000904935O-RING     156                          
K000905053SCREW TSPEI M12X1,75X 45 UNI 5933-10.9 G
K000905218ELECTRIC ALARM                          
K000905255WASHER                                  
K000905256WASHER  U 26,70 X 35,00 X 2,00          
K000905363SCREW TCEI M 5X0.8X45 UNI 5931 8.8 ZINC.
K000905574SCREW TE M 8×1.25×60 UNI 5739 8.8 Z     
K000905645STRAP                                   
K000905954SCREW TCEI M 10X45                      
K000905978NIPPLE                                  
K000905999SCREW TE M 16x2x90 UNI 5712 10.9 GE     
K000906176BEARING                                 
K000906179GASKET                                  
K000906437SCREW TE M 10×1.5×35 UNI 5739 10.9 GE   
K000906504SEEGER RING                             
K000906514NUT                                     
K000906523WASHER                                  
K000906526WASHER                                  
K000906590WASHER                                  
K000906607WASHER                                  
K000906657SCREW STEI M 12×1.75×30 UNI 5923 12.9 GE
K000906660SCREW TCEI M 20X50                      
K000906680HOSE FITTING                            
K000906698VITE TE M 12X1.75X70 UNI 5739 8.8 Z     
K000906717SCREW                                   
K000906722CYLINDER                                
K000906814STEEL PIPE D. 16                        
K000906823FITTING                                 
K000906903RUBBER HOSE                             
K000906928HOSE FITTING                            
K000907241SCREW                                   
K000907290RUBBER HOSE D. 38X52                    
K000907296VITE TCEI M 10X1.5X70 UNI 5931 8.8 Z    
K000907468FITTING                                 
K000907475SCREW TE M 18X2,50X 40 UNI 5931-8.8 ZIN 
K000907478SCREW TE M 16x2x50 UNI 5739 10.9 GE     
K000907480WASHER                                  
K000907495SCREW                                   
K000907498CLAMP                                   
K000907520SCREW TCEI M  5X0.80X 40 UNI 5931-12.9 G
K000907585SCREW  TE M 12×1.75×85 UNI 5737 8.8 Z   
K000907601ROTATING LIGHT FOR MAGNUM               
K000907649O-RING                                  
K000907656FITTING                                 
K000907695LOCKING NUT                             
K000907852SCREW TE M 20×2.5x 60 UNI 5712-10.9 GE  
K000907886FLAT WASHER                             
K000907960O-RING                                  
K000907998SOCKET                                  
K000908022RELAY 3UA58                             
K000908049SCREW M12                               
K000908069QUICK COUPLING                          
K000908077SCREW                                   
K000908109SCREW                                   
K000908205SCREW TCEI M 12X1,75X 50 UNI 5931-12.9 G
K000908209SCREW TCEI M 20X2,50X 80 UNI 5931-12.9 G
K000908286COUPLING                                
K000908302SCREW TE M 14x2x75 UNI 5737 8.8 Z       
K000908362VALVE                                   
K000908369THRUST METER                            
K000908391SCREW TSPEI M10X1,50X 45 UNI 5933-10.9 G
K000908400SCREW                                   
K000908416FITTING                                 
K000908417RING NUT                                
K000908518TAPPO TN 185 GG M12X1,5                 
K000908559SCREW TSPEI M 6x1x16 UNI 5933 10.9 GE   
K000908657RUBBER PROFILE                          
K000908701SEEGER RING                             
K000908703ELASTIC RING                            
K000908714SCREW TSPEI M10X1,50X 25 UNI 5933-10.9 G
K000908720SCREW                                   
K000908721SCREW TE M 16×2,00×130 UNI 5712-10.9 GE 
K000908730SCREW TSPEI M10X1,50X 20 UNI 5933-10.9 G
K000908732SCREW                                   
K000908748SCREW TE M 16×2.00x 70 UNI 5737-10.9 GE 
K000908778BASE FOR RELEAY                         
K000908798RUBBER STOP                             
K000908799SCREW TE M 20×2.5×140 UNI 5712 10.9 GE  
K000908816JOINT                                   
K000908879RING                                    
K000908917GRANO M 6X12 UNI5929-67                 
K000908922SCREW                                   
K000908950WASHER                                  
K000909022HAND WHEEL                              
K000909041SCREW TE20x1.5×50 UNI 5740 8.8 Z        
K000909042SCREW                                   
K000909044RUBBER HANDLE                           
K000909076NIPPLO D1/8″” TP.R8M/8F BONESI          
K000909078RACCORDO A “”T”” TP.T/8FFF    BONESI    
K000909110SCREW TE M 27x3x90 UNI 5712 10.9 GE     
K000909150COUPLING                                
K000909163FITTINGTN 90 1/8″x D.6 RIF.223-12485-9 L
K000909240RETAINER VALVE CONNECTION               
K000403161DIAPHRAGM                               
K000375133LOAD CELL INTERF. CARD JUNCTION BOX     
K000400393ROTOR                                   
K000402820SCREW TCEI M 14X60                      
K000402821SCREW TCEI M 14X40                      
K000403210GEAR                                    
K000570065BOCCOLA DU 80/85 LG 60                  
K000591048SCREW M 8×1.25×60 UNI 5737 8.8 Z        
K000591050SCREW  TE M  8×1,25×100 UNI 5737 8.8 Z  
K000591212SEALING RING                            
K000900741RING NUT  KM 9                          
K000900742RING NUT  KM 17                         
K000900746LOCK WASHER MB 9                        
K000900064O-RING     6362                         
K000900131SEEGER RING                             
K000900643NUT M16X1,50                            
K000900651NUT M24X2 UNI 5588                      
K000900960HEXAGONAL HEAD SCREW                    
K000901006SCREW 16X 50                            
K000901148SCREW                                   
K000901667RUBBER HOSE D 8X15                      
K000901672RUBBER HOSE D 15X23                     
K000904503SCREW M16X2X30                          
K000901710SELF-LOCKING RING NUT M60X2             
K000902219SELF-LOCKING RING NUT                   
K000902924SCREW M 12×1.75×20 UNI 5739 8.8 Z       
K000902708LOCKING NUT KM 13                       
K000903369SCREW                                   
K000904098RING BENZING                            
K000905474SELF-LOCKING RING NUT                   
K000905659O-RING 2.62X113.97                      
K000905872HYDR.HOSE                               
K000906518HANDWHELL                               
K000906587SOCKET                                  
K000906884STRAP                                   
K000907240NIPLO D. 1/2″ GAS                       
K000907343SCREW TE M 18X1,50                      
K000907457CONNECTION TN 121-6S                    
K000907900AMPEROMETER                             
K000908070COUPLING                                
K000908114SCREW M8x20 – 5931                      
K000909020CONNECTOR X DISTR.L/CLN                 
K000909080RELE..24VDC 10-20A     ART.4RD003520-071
K000493504BACKUP RING                             
K000493508O-RING                                  
K000496159GASKET                                  
K000496475GASKET 40380002                         
K000496587SPRING                                  
K000900857NIPPLE  D 1/2                           
K000906740PUFFER                                  
K000906743CONNECTION PIN                          
K000909271NUT                                     
K000909304CHAIN                                   
K000909356LEVEL INDICATOR                         
K000909480GREASE FITTING                          
K000909634SCREW                                   
K000909683SCREW TE M 16x2x115 UNI 5712 10.9 GE    
K000909691SCREW TE M 20×2,5×115 UNI 5712 10.9 GE  
K000909713WASHER                                  
K000909741PLUG                                    
K000909750GREASE PUMP DIA. 8×2.3 REF.504-36033-3  
K000909751GREASE PIPE                             
K000909837PIPE                                    
K000909877NUT                                     
K000909878SCREW TE M 24x3x170 UNI 5712 10.9 GE    
K000909907IMPELLER NUT                            
K000909916U-SHAPPED                               
K000909920RUBBER HOSE                             
K000909934PUFFER                                  
K000909948ROSETTA ELASTICA D.6 UNI 1751 A2 I      
K000909970U-SHAPED SUPPORT                        
K000910209CONNECTION                              
K000910210SILENCER                                
K000910233GASKET                                  
K000910343AMPEROMETER 500-250/5A                  
K000910350CABLE 10X1                              
K000910411VALVE FOR HEAT EXCHANGER                
K000910425VALVE RIF.226-14091-2 L                 
K000910428JOINT                                   
K000910441MANOMETER ?0 1/8 0-12 BAR              
K000910472SCREW TE M 14x2x 35 UNI 5712 10.9 GE    
K000910485SCREW TE M 24x3x65 UNI 5712 10.9 GE     
K000910538FITTING                                 
K000910550FITTING                                 
K000910551FITTING                                 
K000910554FITTING                                 
K000910559SCREW TCEI M 16x2x50 UNI 5931 12.9 GE   
K000910560GAS SHOCK                               
K000910565ZINC PLATED STEEL RING 25 DIA           
K000910568SPRING CATCH                            
K000910573DRILLED DOWEL                           
K000910590SCREW TE M 14x2x50 UNI 5739 10.9 GE     
K000910620VITE TCEI M 5X0.8X40 UNI 5931 8.8 Z     
K000910621WASHER DIA. 5/10                        
K000910626BALL JOINT                              
K000910671FUSE                                    
K000910695NUT M 16 X 60 UNI 5923                  
K000910807FITTING                                 
K000910809GREASE HOSE                             
K000910847O RING                                  
K000910912HOUSING                                 
K000910917HOUSING                                 
K000910923CONTACT                                 
K000910967SCREW TE M20x2,5×30 UNI 5739 10.9 ESL GE
K000910996SCREW                                   
K000911074SCREW TCEI  M16X2X 60 UNI 5931-10.9 GE  
K000911078SEEGER RING                             
K000911111SCREW TE M 20×2.5×140 UNI 5737 10.9 GE  
K000911128SCREW TCEI M  8X1,25X 90 UNI 5931-8.8   
K000911139DIODO 1N5400 3A                         
K000911183SCREW TE M 14×1.5x 50 UNI 5738-10.9 GE  
K000911185SCREW TE M 18×1.5×180 UNI 5738 10.9 GE  
K000911205GASKET                                  
K000911321RELE                                    
K000911326VALVE                                   
K000911346COMPLETE UNIT                           
K000911350COMPLETE UNIT                           
K000911360DISTRIBUTOR                             
K000911410HOUSING                                 
K000911532UNIVERSAL JOINT                         
K000911915GUARNIZ.OR 4975 – 3.53 X 247.20         
K000911917PUFFER                                  
K000911971ELASTIC RING                            
K000911973WASHER                                  
K000911974SCREW TE M 20X40 UNI 5739-10.9 GE       
K000911975WASHER A 10,5                           
K000912029GIUNTO ROTANTE A 10 VIE D.3/8″”(VERS. B)
K000912113MOT.PLM20-11.2-SO-46E2-LEA/EA-N-CASAPPA 
K000912177CABLE                                   
K000912179FITTING                                 
K000912184LIMIT SWITCH                            
K000912209GIUNTO CARD.-687.20 LZ.1280-UNI-CARDAN  
K000912215TRANSFORMER                             
K000912218FITTING                                 
K000912240MINIFLEX                                
K000912287INDICATORE DI LIVELLO LU/N-180-38       
K000912306CERCHIO 13-20                           
K000912307CARDAN JOINT                            
K000912325PUFFER                                  
K000912341SCREW TE M 20×2.50×120 UNI 5737 10.9 GE 
K000912375CONNECTION 1/8″                         
K000912440LIMIT SWITCH BOX                        
K000912490O-RING                                  
K000912495GASKET OR                               
K000912530GEAR BOX                                
K000912566GLASS LEFT SIDE                         
K000912567GLASS PLATE (DOOR)                      
K000912642CLAMP T 3/4-3/4                         
K000912648DIODE                                   
K000912651CONNECTION                              
K000912653CONNECTION 90 1/8″xD.6 APRIF.226-13753-9
K000912671SCREW TCEI M 8X1.25X110 UNI 5931 8.8 ZIN
K000912747SCREW TBEI M 16x2x40 UNI 7380 10.9 GE   
K000912869COUPLING                                
K000912874SELECTOR                                
K000912878WHITE INDICATOR                         
K000912879BLU INDICATOR                           
K000912880SELECTOR                                
K000912882RED LIGHT                               
K000912883GREEN LIGHT                             
K000912889DICE                                    
K000912891GEMMA GIALLA ART.020ULG ELFIN           
K000912895VITE TE M 16X2X150 UNI 5739 8.8 Z       
K000912909RIVET                                   
K000912912SCREW TCEI M 22X2,5X160 UNI 5931 10.9 GE
K000912913NUT  M 22×2.5                           
K000912915PLASTIC NUT COVER                       
K000912928NOZZLE ,GUN                             
K000912931SCREW TE M 20×2.5×70 UNI 5737 10.9 GE   
K000912932SCREW TE M 20×2.50x 80 UNI 5737 10.9 GE 
K000912940HYDR. PUMP PLP20                        
K000912952SCREW STEI M 24x3x50 UNI 5923 12.9 GE   
K000912967LAMP                                    
K000912969RELAY 24VDC 10-20A ART.CB1-24V NAIS     
K000912980ANTENNA FOR RADIOC.                     
K000913002MINIFLEX L. 500                         
K000913014SELECTOR                                
K000913016ROSETTA D.12.5X35 SP.4 RIF.303 MECBOLT  
K000913035SCREW                                   
K000913040NON RETURN VALVE                        
K000913046RACCORD0 D.6 M6 RIF.223-12533-9 LINCOLN 
K000913062SCREW TSPEI M 12×1.75×20 UNI 5933 10.9 G
K000913064WASHER                                  
K000913069WHELL                                   
K000913124SHEATH                                  
K000913166MINIFLEX L.1000                         
K000913172EXCLUSURE GAUGE                         
K000913174STEEL BOX 400X400X200                   
K000913175SUPPORTO M22IVS ART.216400 MOELLER      
K000913191RUBBER PIPE (GREEN) ART.2819344 AMP     
K000913231ROUND PROPORTIONAL MAGNET               
K000913244SCREW M 16x2x25 UNI 5739 8.8 Z          
K000913250ELECTROVALVE                            
K000913339MINIFLEX L. 6000                        
K000913340MINIFLEX L. 2000                        
K000913420BOX                                     
K000913475REGULATOR EP                            
K000913484LIGHT-SPEED LEVER                       
K000913485LEFT COVER                              
K000404050RADIO CONTROL BELT                      
K000490434OUTPUT COMPL. 280022001                 
K000490989FITTING                                 
K000493044O-RING                                  
K000493509GASKET                                  
K000493540RING NUT                                
K000493539SUCTION KIT ITEM 45+46+64               
K000495085BEARING                                 
K000494243BEARING 30214                           
K000494426STOP RING                               
K000495033COMPLETE UNIT                           
K000495797PINION SHAFT                            
K000495906BEARING                                 
K000495916COMPLET RED. STAGE                      
K000496054705TF OUTPUT ASSEMBLY WITHOUT PINION    
K000496121SERBATOIO.ACQUA-OLIO COD.229402 + SELLA 
K000496170DISCO                                   
K000496171DISCO                                   
K000496234COVER                                   
K000496464LOCKING RING 40060006                   
K000496553RETAINER VALVE                          
K000496554GASKET                                  
K000496589BEARING                                 
K000496602NUT                                     
K000496642NILOS RING                              
K000496645NUT                                     
K000496646COVER                                   
K000496647SEAL RING 70/90/10                      
K000496798ENGAGEMENT 30T                          
K000909785MUDGUARD                                
K000909974CABLE                                   
K000910040SCREW TE M  6x1x100 UNI 5737            
K000910135CABLE GLAND                             
K000910157VITE TE M 6X1X90 UNI 5737 8.8 Z         
K000910339FUSIBILE 250A ART.3NA3144 SIEMENS       
K000910489KIT 17                                  
K000910539FITTING                                 
K000910544CONNECTION                              
K000910545FITTING                                 
K000911430GASKET                                  
K000911029GRAIN                                   
K000911043VITE TCEI M 16X2X40 UNI5931             
K000911213LEVEL INDICATOR                         
K000911307SCREW                                   
K000911308DICE                                    
K000911929FITTING                                 
K000911987CABLE                                   
K000912092HYDRAULIC MOTOR                         
K000912144PUFFER TP.A RIF.781050M D.20 H.15 M6 ANG
K000912232RACCORDO GE10ZSREDA3C PARKER TN92-10    
K000912274CABLE 10 MT LENGHT                      
K000912351ELECTROVALVE                            
K000912356SCREW TE M 8×1.25×65 UNI 5739 8.8 Z     
K000912596HINGE                                   
K000912604KNOB                                    
K000913207UNIT                                    
K000912815CARTRIGDE KIT FOR FILTER                
K000912868MANICOTTO GOMMA RIF.4676929 IVECO       
K000912939RED KEY                                 
K000912968PORTALAMP.ROSSO CPL ART.020LITR ELFIN   
K000913177MALE PLUG                               
K000913178HOUR-METER                              
K000913210TERMINAL M. ART. 1830361 AMP            
K000913270PLANETARY GEAR                          
K000913359TME CABIN STATION                       
K000913488LEVER CVERING                           
K000913490RIGHT COVER                             
K000913492LEVEL GAUGE                             
K000913493THERMOMETER                             
K000913494FUSE COVER                              
K000913498UNIT                                    
K000913503BLINKER TYPE SWITCH                     
K000913507SWITCH BASE                             
K000909617COUPLING                                
K000910286PLATE                                   
K000910310COVER                                   
K000913314PUSH -BOTTON                            
K000913312TOGGLESWITCH                            
K000913315COMPLETE CONNECTOR                      
K000913321BATTERY CHARGER 110-230VAC              
K000913323LEFT PANEL                              
K000913325GREEN LIGHT 24VDC                       
K000913525WARNING LIGHT                           
K000913526WARNING LIGHT                           
K000913529WARNING LIGHT                           
K000913530WARNING LIGHT                           
K000913531WARNING LIGHT                           
K000913533BRAKE WARNING LIGHT                     
K000913560SPRAYER                                 
K000914023CUFFIA ART.945016100 MTA                
K000914028LEVER+KNURL                             
K000914029SENSOR                                  
K000914030SCREW TCEI M 8×1.25×60 UNI 5931 12.9 GE 
K000914032SCREW TCEI M 8×1.25×65 UNI 5931 12.9 GE 
K000914383ANELLO DI TENUTA COPERCHIO – RIF.2066 – 
K000914384ANELLO DI TENUTA SUPP.CUSC.RIF.2064     
K000914391BALL JOINT                              
K000914397FUSE                                    
K000914418O-RING                                  
K000914419O-RING                                  
K000914420O-RING                                  
K000914432PROTECTION                              
K000914438SCREW                                   
K000914441THRUST METER                            
K000914482JOINT                                   
K000914669SCREW TCEI M 16x2x 70 UNI 5931 12.9 GE  
K000914676RETAINING                               
K000914702MOLLA UNI 8737 TAZZA 18.3X35.5X/ / /    
K0914474GREASE TANK                             
K0914478PUMPING ELEMENT                         
K0914790SCREW TE M 24x3x75 UNI 5712 10.9 GE     
K1000338SCREW TCEI M 12×1.75×65 UNI 5931 12.9 GE
K1000358SHOULDER BELT                           
K1000576WASHER                                  
K1001133FITTING TS6540-6-S01 RIF. 226-14097-2   
K1001144LOWER PANEL                             
K1001145UPPER PART TRASMITTER UNIT              
K1001147VERTICAL NAMEPLATE                      
K1001986DOUBLE VOLTAGE REGULATOR                
K1002277SCREW STEI M  8x 8 UNI 5923             
K1003346CAVALLOTTO M10 LG.95 INTERASSE 72 FIL.40
K1003347U BOLT                                  
K1003430SCREW TCEI M 10×1.5x 40 UNI 5931 12.9 GE
K1003434SUPPORT-ADAPTER FOR LIMIT SWITCH        
K1003522RACCORDO RAPIDO MASCHIO #1″” ART.992    
K1003665SCREW TCEI M 5×0.8×160 UNI 5931 12.9 GE 
K1003858PRINTED CIRCUIT                         
K1004048CYLINDER RING NUT                       
K1004228REDUCTION UNIT                          
K1004338LINGUETTA A 22X12X329                   
K1005022SCREW M  8×1.25x 55 UNI 5732 4.8 ZI     
K1006052SCREW TE M 20×2.5×60 UNI 5739 10.9 GE   
K1006180SCREW M8x20 DIN7380 10.9 Z              
K1006193DUST’S SCRAPER                          
K000913523WARNING LIGHT                           
K000913524OIL PRESS.WARNING LIGHT                 
K000913555SCREW TCEI M 5×0.8×125 UNI 5931  12.9 GE
K000913774PLASTIC BOX                             
K000913775SWITCH                                  
K000914450OCCHIELLO ZINCATO M8X52 ART.16 ROBUR    
K000914455SCREW TBEI M 8×1.25×40                  
K000914508WORKING LIGHT                           
K000914665O-RING                                  
K000914667INPUT SHAFT                             
K000914715CYL. PIN DIA.10X30 ISO8734-UNI6364      
K1000407SECURITY VALVE                          
K1001306STEEL PIPE                              
K1001307STEEL PIPE                              
K1002497FILTER  FOR WATER PUMP                  
K1002499MANOMETER 0-400 NE01700020              
K1003166SCREW  TCEI M 20×2.5×80 UNI 5931 8.8 Z  
K1003521QUICK FITTING                           
K1003575KIT ROD                                 
K1004055PISTON’S KIT FOR CYLINDER K000246190    
K1004092ELECTROVALVE                            
K1004314DISTRIBUTOR KIT                         
K1004361ROD FOR CYLINDERS K000248650/ K000248651
K1005029CONN.COMPL.MOD.DT 4PM DEUTSCH           
K1005114BOX PB’04                               
K1005126WIRING                                  
K1005941WORKING LIGHT 24VDC                     
K1006053RIGHT ORDINARY LAY ROPE                 
K1006055LEFT ORDINARY LAY ROPE                  
K1006163KIT VALVE FOR DISTRIBUTOR               
K1006181NUT                                     
K1006182RING                                    
K1006183ELASTIC RING                            
K000914097SCREW TCEI M 8×1.25×70 UNI 5931 12.9 GE 
K000914098LOCK DEVICE                             
K000914239ONE COLOUR PAINTING                     
K1001507VENTILATION GRID                        
K1001509MOLLA PER CANCELLETTO SCALETTA BETONIERA
K1002722GASKET KIT FOR TMG 51.2                 
K1002971FUSE AM 25A                             
K1004917SCREW TCEI M 16x2x60 UNI 5931 12.9 GE   
K1005772HYDR. MOTOR                             
K1006189SPACER                                  
K1006191ROLLERS CAGE                            
K000914061ZE KA FIX-ZN 15 KG LEYDE                
K000914202RELAY 24VDC                             
K000914241ONE FINISHED COLOR FOR DRUMS 120/130    
K000914242VERNICIATURA BICOLORE TAMBURO 1300      
K0247938GASKET KIT FOR CYLINDER 130/70          
K0249622GASKET KIT                              
K1000673HYDRAULIC PUMP                          
K1001377PUMP CA90E                              
K1002720GASKET KIT                              
K1005504COIL 24DC                               
K1005719GASKET KIT                              
K1006208SHAFT                                   
K1006231SPRING HOLDER                           
K1006264KIT OF GASKET                           
K1006265KIT OF GASKET                           
K1006267KIT OF GASKET                           
K1006268KIT OF GASKET                           
K1006291O-RING POMPA POLIST.BELLIN RIF.0982     
K1006293O-RING POMPA POLIST.BELLIN RIF.2073     
K1006297BUSSOLA PREMISTOP.P.P.BELLIN RIF.2075   
K1006308ALB. SCANALATO TRASMITAL RIF.6630120010 
K1006359DOUBLE SWITCH                           
K1006449GASKET                                  
K1006460GASKET KIT FOR FILTER K00909923         
K1006467GASKET KIT FOR FILTER K1000043          
K1006488PLATE                                   
K1006536PINION SHAFT                            
K1006575BACKUP RING W  W 2,18X102,06            
K1006312COMPLETE REDUC. STAGE                   
K1006533VERSIONE USCITA RIDUTTORE               
K1006563O-RING 1.78×6.07                        
K1006564BACKUP RING W 2,18X83,01                
K1006565O-RING OR 2,62x 82,22                   
K1006574O-RING 2,62X101,27                      
K1006577O-RING                                  
K1006584O-RING 1,78X9,25                        
K1006585O-RING 1,78X4,47                        
K1006622METAL RING M75X2,00                     
K1006673REDUCTION STAGE                         
K1006674REDUCTION STAGE                         
K1006739RING                                    
K1006740CAP                                     
K1006932SCREW TCEI M 14x2x60 UNI 5931 12.9 GE   
K1006803ASSEMBLED BARREL GROUP CYL. K1000701    
K1006923PUMPING CYLINDER                        
K1007086KEY                                     
K1007102GUARNIZ.OR 3650 – 2.62 X 164.77         
K1007106O RING                                  
K1007175GRUPPO CANNA ASSEMBLATA CIL.K1000703    
K1007257HETRONIC TRANSMITT. LOWER PART          
K1007280LINER WITH COUPLING BOX                 
K1007321CYLINDER                                
K1007328O-RING                                  
K1007370UNIVERSAL JOINT                         
K1007413RETAINING RING                          
K1007434SCREW TCEI M 20×2.5×60 UNI 5931 12.9 GE 
K1007566WASHER                                  
K1007567WASHER                                  
K1007623SCREW STEI M 12×1.75×18 UNI 5923 12.9 GE
K1007638CILYNDER GASKET KIT                     
K1007641CILYNDER GASKET KIT                     
K1007685GASKET KIT FOR SPEAR                    
K1007728SCREW TCEI M 20×2.5×55 UNI 5931 12.9 GE 
K1007805FITTING  1 1/2″ STORZ ART. C52FM        
K1007987SCREW TCEI M 10×1.5×100 UNI 5931 12.9 GE
K1008237CARDAN L=1670+60                        
K1008438WASHER NORDLOCK NL10 12.9               
K1008439SCREW TE M 10×1.5×20 UNI 5739 10.9 GE   
K1008441A4VTG-71EP2/32R-NLD10F011SG-REXROTH     
K1008481MAIN CABLING ON MACHINE – (RY)          
K1008747ANELLO DI TENUTA                        
K1007027GASKET KIT                              
K1007011SPEAR VALVE                             
K1007022GASKET KIT                              
K1007088SPINA UNI-ISO 8734 8X25-A-ST            
K1008563HYDRAULIC PUMP                          
K1007443LINER WITH COUPLING BOX                 
K1008031BAVETTA GOMMA TRAMOGGIA CARICO SL/SLA   
K1008290CONNECTOR                               
K1008394STELO CIL.K1007433                      
K1008401CANNA PER CIL.K1007433-932260680-OCS    
K1008345ATTACCO STELO RIF.237271H TLM           
K1008716O-RING                                  
K1008744O-RING                                  
K1008787O-RING                                  
K1008779BEARING                                 
K1008786O-RING                                  
K1008790O-RING                                  
K1008793SELECTOR SHAFT                          
K1008809SEAL WASHER                             
K1008783JUNK RING                               
K1008803O-RING                                  
K1008808O-RING                                  
K1008815COPERCHIO VASCHETTA ACQUA   GP S7 MAGNUM
K1008960PISTON KIT                              
K1009013COPERCHIO VASCHETTA ACQUA COD.S1009011  
K1009135GASKET                                  
K1009201SCREW TCEI M 12×1.75×40 UNI 5931 12.9 GE
K1009482SEEGER                                  
K1009514GASKET KIT FOR CYLINDER K1006923        
K1009541GASKET KIT                              
K1009585DISTRIBUTORE C07HP4-R12/E/14/Z026       
K1009596RALLA CB-E-0723-25-B-2                  
K1009622GUARNIZ.OR 3925 – 2.62 X 234.62         
K1009783PUFFER MOD.GE1670 A+P                   
K1009797GASKET OR 6850                          
K1010170GASKET DOOR’S UPPER PART                
K1010347CIRC.STAMP.BET.05                       
K1010348OIL CONTROL VALVE                       
K1010650REDUCTION UNIT                          
K1010741CONNECTION RSWS 12 SR WD (TN111-12)     
K1010748CONNECTION GES 12 SR WD (TN92-12)       
K1010752CONNECTION GES 8 SR WD (TN92-8)         
K1010760CONNECTION TS 12 S (TN100-12)           
K1010774CONNECTION                              
K1010781CONNECTION NUT                          
K1010788CASS.STOP-EMERG.                        
K1010789GASKET  WF-WD 16 S VI                   
K1010854HOSE ELSD 12 S (TN421-12)               
K1010878WS BODY 12 S (TN99-12)                  
K1010887CORPO GSS 12 S (TN102)-063766-W         
K1010888CORPO GSS 16 S (TN102)-063768-W         
K1011033LEVEL PLUG                              
K1011185BEARING                                 
K1011187BEARING                                 
K1011986ADESIVE STICKER PTO (1)                 
K1012089SCREW TE M 12×1.75×20 UNI 5739 10.9 GE  
K1012090SCREW TE M 12×1.75×25 UNI 5739 10.9 GE  
K1012091SCREW TE M 12×1.75×30 UNI 5739 10.9 GE  
K1012092SCREW TE M 12×1.75×35 UNI 5739 10.9 GE  
K1012099SCREW TE M 16x2x20 UNI 5739 10.9 GE     
K1012100SCREW TE M 16x2x25 UNI 5739 10.9 GE     
K1012101SCREW TE M 16x2x30 UNI 5739 10.9 GE     
K1012102SCREW TE M 16x2x35 UNI 5739 10.9 GE     
K1012110SCREW TE M 20×2.5×40 UNI 5739 10.9 GE   
K1012114SCREW TE M 20×2.5×60 UNI 5739 10.9 GE   
K1012192JOINT COMPLETE OF GASKET TN92           
K1012282FITTING TN101                           
K1012337HOUSING TN419 12S                       
K1012339HOUSING  TN419 16S                      
K1012366CORPO TN432 16/12S                      
K1012370FITTING TN432                           
K1012413FITTING TN92                            
K1012627SEAT FOR CABIN                          
K1009133GASKET                                  
K1009213VALVE                                   
K1009584MAX PRESSURE VALVE                      
K1010119THRUST BEARING LUBRICATION PLATE        
K1010167UPPER HALF DOOR WITH GLASS – CSS3       
K1010328ACCOPPIATORE 3AV MAGNUM                 
K1010412LINER                                   
K1010425GASKET KIT                              
K1011917SCREW TE M 20×2.5×35 UNI 5739 10.9 GE   
K1011191SCREW KIT                               
K1011197BEARING                                 
K1011202OUT UNIT KIT                            
K1011205FLANGE                                  
K1011208FLANGE KIT                              
K1011699PORTALAMP.VERDE CPL-020LITV-ELFIN       
K1013291GASKET KIT                              
K1013293GASKET KIT                              
K1013295GASKET KIT                              
K1013307RADIO SCHEDULE                          
K1013322ANTENNA SUPPORT                         
K1013324CABLE                                   
K1013326CONNECTOR                               
K1013532HOSE DIA 1/4″  LG.1000                  
K1013534HOSE DIA. 1/4″ L. 1850                  
K1013539HOSE DIA 1/2″  LG.1200                  
K1013540HOSE DIA 1/2″  LG.1000                  
K1013549CONDOTTA OL EN853-2SN D.3/4 LG.850      
K1013646CONDOTTA OL SAE100 R4 D.1″”1/4 LG.1500  
K1013650HOSE DIA. 1″ 1/2  L. 950                
K1013733BOCCOLA DU 75/80 LG.50                  
K1013736SOLENOID VALVE                          
K1013737SOLENOID VALVE                          
K1013919DECAL – PLATE                           
K1013927BLINKING                                
K1014006GASKET KIT                              
K1014089KIT GUARNIZ.CIL.K1013966                
K1014090KIT GUARNIZIONI PER CILINDRO D.140/80   
K1014091KIT GUARNIZ.CIL.K1013968                
K1014377KIT OF GASKET FOR CYLINDER K1014156     
K1014385CILINDRI SCAMBIO 70/45/208-3036-OMV     
K1014434GASKET KIT                              
K1014438GASKET KIT                              
K1014442COUPLING FOR A2F23-PTO                  
K1014448CYLINDER ROD                            
K1014450BEARING                                 
K1014452SEAL RING                               
K1013211SELF-ADHESIVE PLATE                     
K1013264CUFFIA PER MANIPOLATORE                 
K1014441SMALL CYLINDER                          
K1014447SELECTOR FORK                           
K1014453O-RING                                  
K1014455RING                                    
K1014443SHAFT                                   
K1014444GEAR                                    
K1014445GEAR                                    
K1014446GEAR                                    
K1014449BEARING 40010008                        
K1014451BEARING                                 
K1014491BEARING                                 
K1014492SHAFT                                   
K1014493NEEDLE BEARING                          
K1014494COVER                                   
K1014496SPRING                                  
K1014498VITE                                    
K1014504STUB SHAFT                              
K1014507RUBBER GASKET                           
K1014524HYDRAULIC PUMP                          
K1014528GASKET                                  
K1014532GASKET                                  
K1014670HYDRAULIC HOSE                          
K1014725JUNK RING                               
K1014726RUBBER GASKET                           
K1014922SEEGER 250 UNI 7435-75                  
K1015346FILTER AND ADJUSTING VALVE              
K1015522NUT                                     
K1015553MINIFLEX                                
K1016750SB330-6A1/112A-330A-P100-RID.1″”1/4 3/4″
K1017080HYDRAULIC HOSE EN853-2SN D.3/8 LG.1800  
K1017346KIT GUARNIZIONI CILINDRO 190X120        
K1014509FLOW REGULATOR                          
K1014722JUNK RING                               
K1015000KIT OF PIPES FOR PA S8 1506/909         
K1015395CORPO RSWS 20 SR WD (TN111GG-20)        
K1016079SAUER PUMP TMP089                       
K1016626KIT GUARNIZIONI CILINDRO D.190/110      
K1017174PUMPING CYLINDER ?20/80/2000           
K1017182PISTONE CIL.K1017174-P12080-O.M.V.      
K1017385FITTING                                 
K1016334HYDRAULIC HOSE  EN853-1SN D.1/2“ LG.210
K1016335HYDRAULIC HOSE EN853-1SN D.1/2 LG.750   
K1016338HYDRAULIC HOSE EN853-2SN D.1/4 LG.470   
K1016340HYDRAULIC HOSE EN853-2SN D.3/8 LG.3500  
K1017629SENSOR                                  
K1017641VALVE                                   
K1017675KIT TUBI FERRO GP 607-K1017675-WALFORM  
K1018149BOCCOLA DU 80/85 LG.35——–          
K1018314BOCCOLA DU 95/100/LG70-****-****        
K1018318SCREW TSPEI M 20×2.5×35 UNI 5933 10.9 GE
K1018792HINGE                                   
K1018809LEVEL INDICATOR                         
K1018890MOTORE-AA2FM80/61W-WUX027-S-HYDROMATIK  
K1016467HYDRAULIC HOSE EN853-2SN D.1/4 LG.110   
K1017682MINIFLEX 6400/41006/35006 LG.300-*-*    
K1017266LABEL BOOM DISTRIBUTOR                  
K1017267LABEL FOR DISTRIBUTOR                   
K1017673ELBOW CONNECTION                        
K1019267GEMMA BLU-020LMBL-ELFIN                 
K1019427TUBO FERRO #12X2-K1019427-WALFORM       
K1019426TUBO FERRO #12X2-K1019426-WALFORM       
K1019422CONDOTTA_OL EN853-1SN D.3/4“ LG.800    
K1019424TUBO #35X4 FLANG. 1″” SAE 6000 DX-*-*   
K1019329CONDOTTA_OL EN853-2SN D.1/4“ LG.2000   
K1019423KIT TUBI FERRO GP 806-K1019423-WALFORM  
K1019530BOCCOLA DU 75/80 LG.60-*-*              
K1019738SAFETY PIN FOR COUPLING                 
K1019888KIT DISTRIBUTION SSV8                   
K1020819GASKET KIT                              
K1021488SCREW TCEI M 16x2x160 UNI 5931 8.8 O    
K1021715SCREW TE M 24x3x70 UNI 5712 10.9 GE     
K1021864GEAR MOTOR                              
K1022144ELETTROVALVOLA-R902416763-BOSCH         
K1023267RALLA #P=810 M=10 Z=81 XM=+4-.-.        
K1024322Gasket kit for head rod guide           
K1024447BOCCOLA DU 80/85 LG.15-**-**            
K1025887MECHANICAL SEAL                         
K1028324GASKET’S KIT                            
K1028325GASKET’S KIT                            
K1029355SCREW TCEI M 8×1.25×25 UNI 5931 10.9 GE 
K1029758GIUNTO CARD.-687.20 LZ.1030-UNI-CARDAN  
K1032279CAVO FLEX POMPA 224C7412 LG.7500-I.LEIVI
K1033239CABL.QUADRO-BATT.PORT.VIBR.GR. PA’09-.-.
K1033273ACCOPP.OMSI-PFT1700 3AV-OMSI            
K1033749CABL.CENTR.-CABINA AUTOMEZZO PA’09-.-.  
K1034074KIT DI GUARNIZIONE CILINDRO 120/70      
K1034606DADO E M 16×1.5 DIN 6927 10.9 GE        
K1035823RACCORDO – 1/8“SM 6 – RIF.226-13756-9 –
K1036623KIT OF GASKETS                          
K1037304OTTURATORE-VR-114T-ISO                  
K1037306VALVOLA RITEGNO-MOLLA VR114T-ISO        
K1038845WATER PUMP                              
K1039193CABL.CABINA-CENTR.MOTORE CSS3 09-.-.    
K1040036WASHING BALL D175 MEDIUM                
K1040037WASHING BALL D150 HARD                  
K1040038WASHING BALL D150 MEDIUM                
K1041013LIVELLO-LVA30-T-A-P-M12-S02-MP-FILTRI   
K1042291HYDRAULIC CARTRIDGE 24VDC               
K1042673VALVOLA SOVRADEPESSIONE-VPC 273-WAM     
K1044073SCREW TE M 20×2.5×120 UNI 5737 10.9 GE  
K1045303HYDRAULIC PUMP HPV LINDE                
K1045635VIBRATOR 24VDC                          
K1045808LEVEL GAUGE                             
K2000956SCREW TE M 10×1.5×40 UNI 5739 10.9 GE   
K2002266GUARN.A LABBRO ALBERO-JS2000/3000-.     
K2002270ANELLO ALBERO-JS2000/3000-.             
K2002272ANELLO O-RING ALBERO-JS2000/3000-.      
K2002273COPERCHIO ANELLO ALBERO-JS2000/3000-.   
K2002275GUARNIZIONE A U ALBERO-JS2000/3000-.    
K2002276ANELLO TENUTA ALBERO-JS2000/3000-.      
K2002277FLANGE                                  
K2002278ANELLO FORO QUADRO ALBERO-JS2000/3000-. 
K2002406LAMA ASSIALE-001401200A0605001-.        
K2002407BRACCIO GRANDE POST-001401200A0603002-. 
K2002410FULLER BOARD-001401200A0601003-.        
K2002570LIFT CHUTE SCREW CYLINDER               
K2002733TUBO ASP32 RINFORZATO—ACME POMPE      
K2003797SET PRESSORI-ASP25-SP-ACME POMPE        
K2005307TWIN HOSES 5/16″ LG.1500                
K2006518GASKET KIT                              
K2006643RUBBER HOSE DN75 L3500 2PA 34           
K2007281O RING                                  
K2007613RC28-14/30-R917007683-BOSCH             
K2007781KIT GUARNIZIONI CILINDRO K1014385—OMV 
K2008557HYDRAULIC PUMP                          
K2008623WATER LEVEL 405 MM                      
K2008673SOCKET (CONNECTOR) ANGLED 5-POS.        
K2008789CASS.INOX 406X406X200-D939AFOR001-ZAN   
K2009605KIT GUARN. CIL. K2009168-937224050-OCS  
K2009748HEAD OF SWITCH                          
K2009838QUADRO COMANDI PB CSENSE-.-.            
K2009840PULS.CABINA PB CSENSE-.-.               
K2009886SENS.TEMPERAT.-ETS 7246 A 000-HYDAC     
K2010222MANIGLIA-014 1-3601-MESAN               
K2010404TRASD.PRESS.0..400,CAN-12203319-WIKA    
K2010964GASKET’S KIT                            
K2011622MANIG.SPORT.INCASSO-XX0290290254-AGRITAL
K2011925CONNECTOR                               
K2012393Giunto Rotante 10 vie-D19100000-HBS     
K2012942SELECTOR SHOE                           
K2012943KEY SELECTOR                            
K2014562MECHANICAL SEAL  FOR WATER PUMP         
K2014955KEY SELECTOR                            
K2014956SET 2 CHIAVI-ZBG455-TM                  
K2016239SENS LIVELLO-PT310490-280/0-EUROSWITCH  
K2017075BOBINA 24V-POMPA HPV135-LINDE           
K2017754ENCODER CAN-BUS                         
K2018241CONN.M12-M-DIR-120?-1507816-PHOENIX     
K2018270Sock D.145-Lg.120                       
K2018538PROGRAMMATORE IDM-.-.                   
K2018545CONN.M12 A T F-F-M-1541186-PHOENIX      
K2018759CAN BUS SENSOR SDS6                     
K2018952GASKET EPDM75 BLACK                     
K2019378ELLETROV.-DS3-TB23/10N-D24K1/CM-DUPL.   
K2019379BOBINA-C22S3-D24K1/CM-DUPLOMATIC        
K2019574SENSOR                                  
K2019903GASKET KIT FOR CIL. K2019900 – 4237     
K2020047SENS.INCL.CAN-DMSCBV360D-SENS.SYSTEMS   
K2020203GASKET KIT CIL K2019959                 
K2020344COIL 24VDC DIN 43650                    
K2020345COIL 24VDC CONN. DIN 43650              
K2020346HYDRAULIC VALVE                         
K2021008.-RSV1CM24L-SUN HOLD                    
K2021249CABL.M12M-M12F 0.5M-1507531-PHOENIX C.  
K2021250CABL.M12M-M12F 1M-1507544-PHOENIX C.    
K2021251CABL.M12M-M12F 2M-1507557-PHOENIX C.    
K2021607ATTUATORE LA25-100mm-24VDC-LINAK        
K2021895PLP20-20-D0-82E2-LEB/EA-NEL—CASAPPA   
K2023079CABL.M12M-M12F 5M-1507560-PHOENIX C.    
K2028604BOBINA-4SOL412024-C-WALVOIL             
K2029855ALUMINIUM TANK                          
K2031734SCAMBIATORE 30 L-24V-HM10085.00-OESSE   
K2031744HEAT EXCHANGER 24 VOLT                  
K2031980KIT SSVV12-KW-619-37590-1-LINCOLN       
K2032563COMPLETE BOX 24Volt                     
K2035529FILTRO-MRSX1653IAG10A16BP03-MP FILTRI   
K2035530CLOGGING INDICATOR                      
K2035531INNER ELEMENT FOR OIL FILTER            
K2036186ELECTROVALVE                            
KR00460058CAP                                     
K1019808KIT DIST.SSV10-K-RIF.619-26842-6-LINCOLN
K1019818GREASE DISTRIBUTOR                      
K1019997VERTICAL NAMEPLATE                      
K1020738TAPPO SFIATO CON VALV.-MOD.33 A-N.A     
K1021579PRED. SAE 3-10″”-1101364-TECNODRIVE     
K1021837CABLE 90?L=2MT                         
K1028704CONDOTTA_OL EN853-1SN D.1“ LG.1300     
K1027698PORTAFUSIBILI    RIF.F17047.2 IMEL      
K1032281COMANDO SINGOLO COMPL.POMPA LG.7500 I.L.
K1034131FAN                                     
K1035252CILINDRO D.120/60 C.834-3280-OMV        
K1036450CABL.CENTR.-QUADRO PA’09-.-.            
K1036461QUADRO COMANDI PA’09-.-.                
K1037305PIATTELLO SEDE MOLLA-IC-1312-02-ISO     
K1038908AIR ACCUMULATOR CHARGING VALVE + P.I.   
K1041097CONTATTI AUSILIARI-LADN02-TELEMECANIQUE 
K1043573SELETTORE R-O-R COMPL.-.-HBC            
K1043600BATTERIA 6V 1,5AH-BA214061-HBC          
K1043605ANTENNA 406-440MHZ-AA060006-HBC         
K1043618CAPPELLOTTO-20370024-OMSI               
K1045055POMPA-A2FO23/61L-PZP06-REXROTH          
K1045333CERCHIO-9/15.3-.                        
K1045353MANIGLIA-590107-METALCAR                
K2002402BRACCIO PICCOLO POST-001401200A0607002-.
K2002447RIVESTIMENTO PORTINA-001401150A0201007-.
K2002461GUARNIZIONE A LABBRO-FB120x150x12-.     
K2002462ANELLO-150x130x16-.                     
K2002463COPERCHIO-001401150A0400011-.           
K2002466ANELLO-001401150A0400006-.              
K2002468BRACCIO ELICA ASSIAL-001401150A0601002-.
K2002471BRACCIO GRANDE POST-001401150A0603002-. 
K2002474BRACCIO ASS. PICCOLO-001401150A0605002-.
K2002475BLOCCO DI CHIUSURA-001401150A0600001-.  
K2004803MODULO DI SICUREZZA-CSAR01VE02-PIZZATO  
K2007707VITE TE M 12×1.75×40 UNI 5737 10.9 GE   
K2008549DISTR. 24V-SD5/4-S1(JG3-120)-WALVOIL    
K2008550ACCUM. SB330-2.5A1/112U-330A-P070 HYDAC 
K2009720TERMOST.+SOFT-START-TMS46/2-FOX         
K2010957HYDRAULIC CYLINDER ?10/80/2000         
K2011618SERRATURA SPORT.-XX0290290204-AGRITAL   
K2011624GASKET FOR CRISTAL                      
K2011633CRISTALLO LATERALE-AG7532020000-AGRITAL 
K2011634CRISTALLO FRONTALE-AG7532010000-AGRITAL 
K2011635CRISTALLO POST.-AG7532040000-AGRITAL    
K2014017WATER PUMP                              
K2015476PONTE STERZ ANT-S328-COMER              
K2015477PONTE STERZ POST-S238-COMER             
K2015482MOTORE-HMV135-LINDE                     
K2015484RID 568 L1-2T252800010-BONFIGLIOLI      
K2016286MOLLA-12.2104.5016-ANGST+PFISTER        
K2016390DISTRIBUTORE-SD5/3-WALVOIL              
K2017143GASKET FOR WINDOWS’GLASS                
K2017159GUARN.CRISTALLO-0000210060-AGRITAL      
K2018279RUBBER SPACER RING                      
K2018392CAM—–TEC-MOZZO 2060147–             
K2019966MODULO DI SICUREZZA-CSAR08V024-PIZZATO  
K2020148ANTI-VIBRATION BLOCK                    
K2020204KIT GUARNIZIONI CIL. K2019960 – 4239 OMV
K2021009RELE 24VDC-V23134A0053X099-TYCO         
K2022366KIT CONN. RC30 CABLATI-.-.              
K2031213POMPA ACQUA PMP SX-B00.00010.0-PRO-MEC  
K1025328SPEED SENSOR                            
K1025742BOBINA-7590062-G24-HAWE                 
K1026853N.O. CONTACT                            
K1026854N.C. CONTACT TM                         
K1037997IDROGUIDA LAGU 200/100-R901127797-BOSCH 
K1038101KIT GUARNIZIONI CILINDRO K1038034       
K1038219SCREW TCEI M 22×2.5×120 UNI 5931 12.9 GE
K1041597FINECORSA-FD538+VFL31-PIZZATO           
K1043533BLOCCO ANTISFASAMENTO-IC-1423 24V-ISO   
K1046231KIT.TUBI GP S7 PC 709-607-*-WALFORM     
K2001317CARTUCCIA-CD21H22553-MATTEI             
K2004889KIT ELET.24V2040-HPA18/24-0870310-EMMEGI
K200504871032133-TRASMITAL – BONFIGLIOLI        
K2012243STABILITY PLATE FOR MACHINE             
K2029848GUARNIZIONE PASSO D’UOMO 8 FORI ?00    
KR00403908ZETOLAN-MEK PLUS 5 40L.                 
KR00460315GASKET                                  
L000230545ASSIEME TAMBURO SP.5 ?2200-560 BET.45   
L000242598WEAR PLATE KIT x 1?CHUTE SECTION       
L000242926SPYRAL SERIES                           
L000243828GASKET KIT                              
L1003048ASSIEME TAMBURO 1100-NEW 4P+CESTEL.SP.5 
L1003523NOZZLE                                  
L1004005WATER DISTRIBUTOR                       
L1006886GASKET KIT                              
L1009187KIT PIN+WASHER+SCREW+CONN.              
L1013381DRUM SL7                                
L1022865ASSIEME KIT GANCIO SL45                 
L1027541ROD                                     
L1031962ASS. RULLO+SPALLE+SUPP.SX #250X90XFERMO 
L1033137TRIANGOLO CMD 2A IMBRONZINATO MK28L     
L1033641ASSIEME BARRA PARAINCASTRO L=776 A=924  
L1034819ASSIEME COMP. BARRA PARAINCASTRO P.A.   
L1040711U-SHAPPED SUPPORT                       
L1040858ASSIEME CARTER PROTEZIONE MAGNUM        
L1046324ASSIEME SUPPORTO ROTAZIONE CANALA       
L2015118ASS. FASCIA E PROFILO GOMMA SERB. ?50  
L2018978EXIT CONNECTION                         
L2019010EXIT BUSHING 7” HPG S9                 
L2019130EXIT GROUP S8                           
L2030107MUD GUARD                               
LR00460482BOX 24VOLT FOR HEAT EXCHANGER           
LR1013321SHOULDER BELT                           
S000219375WASHING BOTTOM D.4.1/2″                 
S000220851PIN                                     
S000221109PIPE STD SP4 100SC45 L3000              
S000221480BRONZE BUSHING                          
K1025168CIL.POMP. D.90/55/1000 PC506/309-*-*    
K1025522PISTON KIT FOR CYLINDER                 
K1030798CUSC. ORIENTABILE A RULLI-21306 CC-SKF  
K1040893KIT GUARNIZIONI CILINDRO D.230/150      
K1045959TUBO MAN.607 80-28 PTO-MB 8X4 4200—-  
K20050506660800640-TRASMITAL – BONFIGLIOLI      
K2005051#AD?
K2029803SENSOR DREHZAHL-7917415597-LINDE        
KR00401454ALLUMINIUM ROLL BAR                     
KR00496962 FLANGE                                 
L000221158BRAKE                                   
L000241966GASKET KIT                              
L000241985GASKET KIT FOR (240118)                 
L000241986GASKET KIT (for 240119)                 
L000242248GASKET KIT                              
L000243305GASKET KIT                              
L000246608UPDATING KIT D.230                      
L000249215DRUM ASSEMBLY RH 100 NEW                
L000249763ASSIEME TAMBURO 1100-NEW 4P RID.562     
L000249957ASSIEME TAMBURO 1300-NEW/522-2P+CESTELLO
L1001548ASSIEME TAMBURO 1100/D1-4P+CEST./562    
L1003614ASSIEME SCALETTA LATO SX EN-ISO 14122   
L1004191KIT OF GASKETS                          
L1007137BMS2 – RADIO REMOTE CONTROL KIT         
L1007139RADIO REMOTE CONTROL                    
L1040732ASSIEME TRAMOGGIA SCARICO STD/EKOS #1100
L2000509ASS.MTG.GUARN.T.EKOS BET/MK TAMB.D.1100 
L2015097ASSIEME SUPP.ROT.CANALA FERMO CENTR.    
L2018103SUPPORTO CUSCINETTO INTERNO             
L2018104SUPPORTO CUSCINETTO ESTERNO             
L2019064BUSHING                                 
L2019067FLAN.USC.CLS GP S7 MAGNUM INSER.CARBURI 
S000215690STOP PLATE FOR PIN                      
S000217563DRUM SCREW BLADE SECTION N7             
S000218934SHAFT                                   
S000219138DRUM 1000SRY/562P                       
S000221479PIN                                     
L000248794ASSIEME TAMB.COMPL. 115-4P.RID.562      
L000403167CONTROL KIT                             
L000496041KIT-GUARNIZ. CIL. ALZACANALA DIS.237271 
LR00243062SUPPORT                                 
S000204608COMPLETE DRUM MOD.1100                  
S000204808COLLAR FOR RUBBER PIPE D.4″             
S000213472SHOCKABSORB. BRACKET                    
S000220171PIPE STD SP4 100SC45 L1500              
S000221485PIN                                     
S000221488PIN                                     
S000222893SUPPORT                                 
S000222897MIXING SUPPORT COVER                    
S000222954STABILIZER SUPPORT                      
S000222958WASHER FOR PIN DIA. 35                  
S000223920BEND STD 175FZ70/175MZ70 140G EXIT S8   
S000224435PIN                                     
S000224436PIN                                     
S000226540PIN                                     
S000226544LEVER                                   
S000226566RING                                    
S000230664REDU STD 125SC55/100SC45 L1000          
S000230666SAGO STD SP7 125SC55 EXIT TURRET        
S000230858BRONZE BUSHING                          
L000229985GASKET KIT                              
L000231899GASKET KIT                              
L000231931COMPLETE COUPLING                       
L000231932COMPLETE COUPLING                       
L000233289GASKET KIT                              
L000237332NOZZLE D.60 COMPLETE                    
S000226536WASHER                                  
L000245369PLATE KIT+SCREWS                        
L000248585ASSIEME CERNIERA COMPLETA DX-TAPPO EKOS 
L000248586ASSIEME CERNIERA COMPLETA SX-TAPPO EKOS 
L000248750ASSIEME TAMBURO 1300-NEW 4P RID.522     
L000248766ASSIEME TAMBURO 1300 2P+CESTELLO RID.522
L000248793ASSIEME TAMBURO 1000 4P+CESTELLO RID.562
L1005572DRUM SL9 4P DIA. 2300                   
L1005806KIT DI GUARNIZIONI PER CILINDRO K1005362
L1005807KIT DI GUARNIZIONI PER CILINDRO K1005363
L2002112KIT COM.DIST.PB’12 CA 4S RC3045 HETRONIC
LR00242932SAFETY BELT                             
S000200768COMPLETE DRUM  MOD.1000                 
S000200769COMPLETE DRUM  MOD.1100                 
S000206181WATER PUMP SPACER                       
S000210467COMPLETE DRUM MOD.1000                  
S000214067COMPLETE DRUM                           
S000218199HOOK                                    
S000222941BRONZE BUSH                             
S000220089BRONZE BUSHING                          
S000220105PIN                                     
S000220212WASHER                                  
S000220213WASHER                                  
S000220397DRUM 1100SRY/562P                       
S000220469COMPLETE DRUM 75 RHS/N                  
S000221261DRUM 1100SRY/D/562P                     
S000221460PIN                                     
S000221462BRONZE BUSHING                          
S000221463PIN                                     
S000222158SAGO MN SP7 150FZ60/150MZ6 EXIT PC      
S000223250DRUM 95 RHS/N/562P                      
S000224837BAVETTA X CANALA  GOMMA PARA MAGNUM     
S000225126SUPPORT                                 
S000225676SHAFT                                   
S000226537CHUTE SUPPORT                           
S000226619PIN                                     
S000227858FRONT FITTING                           
S000227872ROLLER                                  
S000228996FOND                                    
S000229071BAND                                    
S000230631PIN                                     
S000230632PIN                                     
S000230633PIN                                     
S000230663PIN                                     
S000221930SPACER                                  
S000222608WEAR PLATE                              
S000225127SUPPORT                                 
S000225555PIPE                                    
S000225948REDU STD 100SC45/75SC34 L1000           
S000226685PIPE STD SP4 100SC45 L2030              
S000226892PIN                                     
S000228355PIN                                     
S000228356BRONZE BUSHING                          
S000228363PIN                                     
S000229402WATER/OIL TANK 800 LT                   
S000229806PIPE STD SP4 100SC45 L2000              
S000229937PIPE STD SP4 100SC45 L3798              
S000229966SAGO STD SP4 100SC45 2nd SECTION        
S000230623PIN                                     
S000230994MUDGUARD                                
S000231008COMPLETE DRUM                           
S000231040TOOLS BOX                               
S000231324PIPING 5″                               
S000231383PIPE STD SP4 100SC45 L2200              
S000231744PIPE STD SP4 125SC55 L322               
S000232222COVER FOR BOOM THRUST BEARING           
S000234562RUBBER PROTECTION                       
S000234627FLANGE                                  
S000234677PIN                                     
S000234679SAGO MN SP7 125SC55 EXIT TURRET         
S000234687SAGO MN SP7 125SC55 EXIT TURRET         
S000234689PIN                                     
S000235021PIPE STD SP4 125SC55 L745               
S000235123CHUTE                                   
S000235163CHUTE                                   
S000235329HOOK                                    
S000235630CHUTE                                   
S000221965COMPLETE DRUM                           
S000222810COMPLET DRUM                            
S000224019DRUM                                    
S000225534PIN                                     
S000225547PIN                                     
S000225548PIN                                     
S000226664PIPE STD SP4 125SC55 3/4th SECTION      
S000226674PIN                                     
S000229796PIN                                     
S000229872PLATE                                   
S000231186WEAR                                    
S000231256.                                       
S000231494COVER                                   
S000231555PIPE STD SP4 125SC55 L1117+P            
S000231875PIN D. 110                              
S000232169RIGHT OUTRIGGER LOCKING SYSTEM          
S000232288PIN                                     
S000232302PERNO D. 80 LG. 192 MAT 38NCD4 BR. 28MT.
S000233719PIN                                     
S000233758PIN                                     
S000234686PIPING                                  
S000234728DOOR K36                                
S000231133PIN                                     
S000231134PIN                                     
S000231135PIN                                     
S000231141CONNECTING ROD                          
S000231832DRUM 1300                               
S000231869PIN D. 70                               
S000231871PIN                                     
S000232311SAGO MN SP7 100SC45 EXIT TURRET         
S000232323SAGO STD SP4 100SC45 2nd SECTION        
S000232324SAGO STD SP4 100SC45 FIRST SECTION      
S000232325SAGO STD SP4 100SC4 3rd SECTION         
S000232867SAGO MN SP7 100SC45 4th SECTION         
S000233009PIPE TMP SP7 100SC45 TURRET             
S000233308SAGO STD SP4 100SC45 FIRST SECTION      
S000235243PIPE STD SP4 125SC55 L2062              
S000235538SUPPORT                                 
S000235924PIPE STD SP4 125SC55 L670               
S000236583WATER/OIL TANK                          
S000237397DRUM                                    
S000237460SAGO MN SP7 125SC55 EXIT TURRET         
S000237656SAGO STD SP4 100SC45 3th SECTION        
S000237836AIR DIFFUSER                            
S000238137MIXER SHAFT                             
S000239266PIPE STD SP6 125FP50/125MP50 L785 +P +S 
S000239328AGGANCIO RAPIDO PER SUPPORTO CLS D. 4″” 
S000239371WASHER                                  
S000239372WASHER                                  
S000240010CLEVIS                                  
S000240584SAFETY PIN                              
S000241130SUPPORT                                 
S000241325CONTRAST                                
S000241529PIPE STD SP4 100SC45 L3400              
S000241531SAGO STD SP4 100SC45 2nd SECTION        
S000241532BEND MN 100SC45 30G R235 CT             
S000241533BEND MN 100SC45 45G R235                
S000241534SAGO MN SP7 100SC45 EXIT TURRET         
S000241543BEND MN 100SC45 90G R275 CT             
S000241618SUPPORT                                 
S000241697CHUTE                                   
S000241698CHUTE                                   
S0002418781^ SECTION CHUTE                        
S000241882CONIC CHUTE SECTION                     
S000241933PIN DIA. 80 L=333                       
S000241934PIN                                     
S000241935PIN DIA. 80 L=287                       
S000241936HINGE ?90 LG 287 MAT. 38NCD4           
S000241937HINGE ?60 LG 211 MAT 38NCD4            
S000241938HINGE ?70 LG 271MAT 38NCD4             
S000241939PIN                                     
S000241941HINGE ?60 LG. 139 MAT. 38NCD4          
S000241943PIN                                     
S000241944PIN                                     
S000241946PIN                                     
S000241948PLATE 55X10 LG. 95                      
S000241952LOCK FOR HINGE 90X10 LG 134             
S000241953LOCK FOR HINGE 60X10XLG 108             
S000241955LOCK FOR HINGE 100X10 LG 150            
S000241956LOCK FOR HINGE D 60 (101.6)             
S000241957LOCK FOR HINGE                          
S000241960CONNECTION                              
S000241967SAGO MN SP6 100SC4 FIRST SECTION        
S000241968SAGO MN SP6 100SC4 3rd SECTION          
S000241969SAGO MN SP6 100SC45 4th SECTION         
S000241973PIPE STD SP4 100SC45 L2490              
S000241979BEND MN 100SC45 60G R235                
S000242173TEFLON                                  
S000242284ACTUATOR’S SUPPORT                      
S000242290FORK                                    
S000242533TEFLON PLATE                            
S000243423JOINT                                   
S000243540SUPPORT FOR BAR                         
S000243559ROLLER                                  
S000243560ROLLER PIN                              
S000243605CRANKWEB                                
S000243691RING                                    
S000243735PIN’S STOP                              
S000243736PIN’S STOP                              
S000243737PIN’S STOP                              
S000243751PIN                                     
S000243752PIN  D. 100                             
S000243753PIN D. 115                              
S000243755PIN                                     
S000243756PIN                                     
S000243758PIN                                     
S000243759PIN                                     
S000243760PIN                                     
S000243761PIN                                     
S000243829PLATE                                   
S000243830PLATE                                   
S000243831PLATE                                   
S000243872CAVALLOTTO TUBOLARE TAPPO EKOS MOD.2000 
S000235922PIPE STD SP4 125SC55 L700               
S000231078GRATING                                 
S000231132PIN                                     
S000232326SAGO STD SP4 100SC45 4th SECTION        
S000232492SAGO MN SP7 100SC45 ENT.TURRET          
S000232790DRUM                                    
S000232930COMPLETE DRUM                           
S000232999HOLLOW PIN                              
S000233154PIN                                     
S000233307SOSTITUITO – VEDI ZREFCODE              
S000233679Support                                 
S000234538COVER                                   
S000235532BEND STD 125FZ50/125MP50 EXIT PUMP      
S000235533SAGO STD SP6 125SC55/125FP50 EXIT PUMP  
S000237484WEAR PLATE                              
S000237896BRONZE BUSH D210/200 L.44               
S000238163BRACKET                                 
S000238210PIN                                     
S000238220PIN                                     
S000238223PIPING                                  
S000239312PIN ?10 LG. 118 (38NCD4)               
S000239319BUSHING                                 
S000239326PIPING                                  
S000239367PIPING                                  
S000239327PIPING                                  
S000240036STEEL PIPE                              
S000241257PIN                                     
S000241262COVER                                   
S000241264FLANGE                                  
S000241477CONNECTING  ROD                         
S000241478CONNECTING ROD                          
S000241490PIN                                     
S000241491PIN                                     
S000241496PIN                                     
S000241498PLATE 55X10 LG. 95                      
S000241500PLATE                                   
S000241501STOP PLATE 50X10 LG.88                  
S000241528SAGO MN SP6 100SC45 FIRST SECTION       
S000241549PIPING                                  
S000241777SHUTTER                                 
S000241829SAGO MN SP7 100SC45 ENT.TURRET          
S0002418814?CHUTE SECTION                        
S000241900OIL-WATER TANK                          
S000241929PIN                                     
S000241930PIN                                     
S000242660PIPE TMP SP6 100SC45 L520               
S000243405TRANSVERSAL SUPPORT                     
S000243406STEP SUPPORT                            
S000243407STEP REAR                               
S000243409STEP SUPPORT                            
S000243879HALF RING FOR EKOS GASKET (2 REQUIRED)  
S000236150WEAR PLATE                              
S000236279CHUTE SECTION                           
S000236293PIPE STD SP4 125SC55 L1432              
S000236350DUCT                                    
S000236352WEAR PLATE                              
S000236428SUPPORT                                 
S000236757RUBBER PIPE                             
S000236864CHUTE’S SUPPORT                         
S000237802WASHER FOR PUMP CENTERING               
S000238129ELBOW                                   
S000238130CYLINDERS’ SUPPORT                      
S000239650FIXED LADDER                            
S000240149ASSIEME RASCHIATORE CON GOMMA PER TAPPO 
S000240150GOMMA PER RASCHIATORE TAPPO “”EKOS””    
S000241771TIE ROD                                 
S000242294PIN D. 25 L=160                         
S000242295PIN D. 20 L=140                         
S000242296PIN D.20 L.78                           
S000242299PIN 20 DIA. 85 L.                       
S000242437PIPE STD SP4 100SC45 L90                
S000244453PIPE                                    
S000244471FLANGE                                  
S000244475WEAR PLATE                              
S000244479DISTRIBUTION CHAMBER S6                 
S000244481CYLINDER’S SUPPORT FOR DOOR             
S000244520SAGO MN SP7 125SC55 ENT.TURRET          
S000244546Pipe brace D.200 x 1000 L=1270          
S000245390MODIFICATION FOR FERRULE’S REPLAC. 28MT 
S000245715DISTANZIALE D.270/241 SP.5              
S000245915WEAR RING                               
S000246720STOP RING                               
S000246785PIN D.50 L=50                           
S000246787PIN D. 50 L=55                          
S000246788PIN COVER                               
S000246848PIPE STD SP4 100SC45 L640               
S000246851PIPE STD SP4 100SC45 L2500              
S000246854PIPE STD SP4 100SC45 L1000              
S000246886DOOR HANDLE                             
S000246904PIN                                     
S000246999PARAPETTO K37L-K40L-K41L-K48            
S000247126PERNO D.55 LG.169                       
S000247164DOUBLE ROLLER SUPPORT (RIGHT)           
S000247165BUSHING                                 
S000247449SAGO MN SP6 100SC45 3rd SECTION         
S000247629BRONZE BUSHING                          
S000247630BRONZINA D.90/80 LG.43                  
S000247637SAGO MN SP7 125SC55 EXIT TURRET         
S000247679BRONZE BUSHING                          
S000247970CANALA RIBALTABILE LG.500               
S000247989SAGO MN SP6 100SC45 4th SECTION         
S000248027PERNO D.60 LG.205                       
S000248028PIN D.60 LG. 289                        
S000248031PIPE STD SP4 100SC45 L2431              
S000248033PIPE STD SP4 100SC45 L1510              
S000248035PIPE STD SP7 100SC45 L1355              
S000248112SHUTTER                                 
S000248113PLASTIC EXTENSION CHUTE                 
S000248856PIN D. 40 L=188                         
S000248857SUPPORT                                 
S000248860ROLLER’S COVER                          
S000248911SUPPORTO NEBULIZZATORE                  
S000248980PERNO D.180 LG.378.5                    
S000249259CONICAL CHUTE SUPPORT                   
S000249265SUPPORT                                 
S000249267PIN D.15 LG.62                          
S000249273WASHER ?0 X 13 SP.6                    
S000249650PIPE FOR LADDER                         
S000249682REDU STD 125SC55/100SC45 L1500          
S000249856PIN                                     
S1000227COVER                                   
S1000250PIPE STD SP4 125SC55 L317               
S1000264SAGO MN SP7 125SC55 EXIT TURRET         
S1000282PIN D.75 L=57                           
S1000283PIN D.75 LG.6                           
S1000443PROTECTION GRID                         
S1002111FLANGIA ALBERO MESCOLATORE PC S7-S8     
S1003762PROL.CANALA N.E.LG.500 MAGNUM           
S1004548PORTELLA VASCA CLS GP S7 MAGNUM         
S1004549SHUTTLE LEVER                           
S1004599CYLINDER SUPPORT                        
S1004600CYLINDER SUPPORT                        
S1004601BRONZE BUSHING                          
S1004602SPACER                                  
S1004605RUBBER FOR SHOCKABSORBER                
S1007073RING                                    
S1007079WEAR COLLAR                             
S1007080SPONSON                                 
S1007098FLANGE                                  
S1007113FERMO ANELLO RIDUZIONE      GP S7 MAGNUM
S1007114WEAR PLATE RING                         
S1007775FERMO PERNI SNODO S7 MAGNUM             
S1007809PIN ?0 LG.238                          
S1007813PIN ?65 LG.334                         
S1007814PIN ?50 LG.326                         
S000244197FLANGE                                  
S000244195CONNECTOR                               
S000244198HALF UPPER FLANGE                       
S000244199HALF FLANGE                             
S000236148U BOLT                                  
S000236732RUBBER COLLAR                           
S000236733COLLAR                                  
S000237830TIE ROOD                                
S000238830STOP PLATE                              
S000238831PIN D. 90 L=477                         
S000238039TIE ROD FOR BARRELS 230X1500            
S000238122SUPPORT                                 
S000238128BUSHING                                 
S000238370COMPLETE DRUM                           
S000238481PIPING                                  
S000238589CHUTE’S SUPPORT                         
S000238645TIE-ROD                                 
S000238646TIE-ROD                                 
S000238662RUBBER COLLAR                           
S000238800STEEL PIPE                              
S000240077PIN D.55 Lg. 239                        
S000242472WASHER                                  
S000242473WASHER                                  
S000242480LOCK HINGE D 70/17                      
S000241749SPLASH SHIRT                            
S000242428PIN D.20 L.165                          
S000244100PIN STOP PLATE DIA. 50                  
S000244107WASHER                                  
S000244109WASHER                                  
S000244225PLATES’ SUPPORT                         
S000244618DISTANZIALE PER RULLI TORRETTA SPRITZ   
S000244903COVER                                   
S000245711BRONZE BUSHING                          
S000246845CRANKWEB                                
S000246850PIPE STD SP4 100SC45 L1525              
S000247127PERNO D.55 LG.157                       
S000247128PERNO D.60 LG.227                       
S000247129PIN D.60 L=235                          
S000247130PIN D. 60 L=223                         
S000247444SUPPORT BAR                             
S000247448PIPE TMP SP7 125SC55 L700               
S000247624BRONZINA D.110/100 LG.60                
S000247626BRONZINA D.270/250 LG.40                
S000247669PERNO D.55 LG.225                       
S000247663PIN D.60 LG.303                         
S000247664D. 75 L=308                             
S000247665PIN D.60 LG.303                         
S000247670PIN                                     
S000247672PIN                                     
S000247673PIN                                     
S000247674PIN                                     
S000247675PIN                                     
S000247676PIN                                     
S000247823DOOR LEVER                              
S000247911SUPPORTO PASSAPARETE IN TORRETTA        
S000247986BRONZE BUSHING                          
S000248024PERNO D.70 LG.305                       
S000248986STEEL PIPE                              
S000249096STEEL PIPE FOR LADDER FIXING            
S000249256SUPPORT MK24                            
S000249257SUPPORT MK24                            
S000249274WASHER ?0 X 13 SP.8                    
S000249281CYLINDER SUPPORT FOR SHUTTER OPENING    
S000249672SPACER                                  
S000249854PIOLO PER FINE CORSA MK28               
S10002695″ PIPE L 1129,5                        
S1000574LEVER                                   
S1000577COVER                                   
S1000602PROTECTION PLATE                        
S1000642FIXING PLATE                            
S1000951PEDANA PER BARRA PARAINCASTRO           
S1002112FLANGIA CHIUSURA ALBERO MESC. PC S7-S8  
S1004604PIN                                     
S1007064S-VALVE                                 
S1007068S-VALVE SHAFT                           
S1007783BRONZE BEARING D.60/50 LG.43            
S000244564MAIN PLATE FOR LOGIC BLOCK S6           
S000244659PUMPING PISTON D.176 GPT305             
S000244889WEAR PLATE                              
S000246625PIPE STD SP4 125SC55 L1315              
S000247039PIPE STD SP4 125SC55 L2339              
S000247041PIPE STD SP4 125SC55 L1305              
S000247682BRONZE BUSHING                          
S000247863OIL-WATER TANK DOUBLE DIAMETER          
S000248257PIPE ?” LG.2170                        
S000249317LAST MELTING ELBOW 45 90 240            
S000250248PIPE STD SP4 100SC45 L2149              
S000250250PIPE STD SP4 100SC45 L1360              
S000250252PIPE STD SP4 100SC45 L1880              
S000375165VIBRATING PLATE                         
S0250268PIPE STD SP4 100SC45 L1640              
S1000164PIPE TMP SP7 100SC45 L665               
S1003659HOPPER GRID                             
S1004174PUMPING PISTON D.230  “NEW TYPE”        
S1004791SPACER                                  
S1005443SPACER                                  
S1006456PIPE STD SP4 125SC55 L225               
S1007117RING                                    
S1007120PIN                                     
S1007279CHAMBER                                 
S1007910REDUCTION FOR BARREL ?00-175           
S1008208WASHER                                  
S1008437RONDELLA D.125 SP.10                    
S1009139SCREW M16x30 WITH INTERNAL THREAD       
S1009547PUMP PISTON POLYURETHANE ?176          
S1009785BUSHING                                 
S1009786PERNO DX ROTAZIONE GRIGLIATO            
S1009788PERNO SX ROTAZIONE GRIGLIATO            
S1010621TRAMOGGIA SCARICO                       
S1010648PIPE STD SP7 125FP50/125MP50 L815 +P    
S1010664PERNO D.75 LG.449                       
S1010710FASCIA SERBATOIO #750                   
S1012428WASHER DIA. 70  THK 8                   
S1013791LAMIERA SAG. SP. 8 79X130               
S1013814PERNO D.40 LG.157                       
S1013938PERNO D.45 LG.204                       
S1013950PIN                                     
S1013952PIN D.45 L. 283                         
S1013994DISTANZIALE D.135/92 SP.2               
S1013998SPACER                                  
S1014003SPACER                                  
S1014172SAGO MN SP7 100SC45 EXIT TURRET         
S1014174PIPE STD SP4 100SC45 L2400              
S1015713S-VALVE                                 
S1018650CAVALOTTO PER TAPPO EKOS                
S1018652CAVALOTTO TAPPO EKOS                    
S1018657CHAIN HOLDER M16                        
S1018715SUPPORTO ROTELLA CONTRASTO SFILABILE    
S1018717DISTANZIALE ROTELLA CONTRASTO SFILABILI 
S1019432PIPE TMP SP7 100SC45 L415               
S1019435PIPE STD SP4 100SC45 L1080              
S1020133ALUMINIUM CHUTE L=900                   
S1020209APPOGGIO 3A SU 4A LATO 2A               
S1020504PIPE STD SP4 100SC45 L1690              
S1020505PIPE STD SP4 100SC45 L895               
S1020506PIPE STD SP4 100SC45 L630               
S1020508SAGO MN SP7 100SC45 4th SECTION         
S1020715PERNO D.45 LG.231                       
S1020774PERNO D.220 LG.501                      
S1020867APPOGGIO 2A SEZIONE SU 1A               
S1021074PIPE STD SP4 100SC45 L2175              
S1023729HOPPER S7                               
S1023866VALVOLA S6 FISSA IN ACCIAIO             
S1023926MUDGUARD                                
S1023942CANNA 200 D.220 SP.12.5MM L=1680MM      
S1024177CONNESSIONE CILINDRO/PISTONE D.176  S6  
S1025545VIROLA X SOTTOT. MK28(S000246763-248906)
S1025661LAV. MECC. TRIANGOLO COM.DO 5A K41L     
S1007828PIPE 5″ L.340                           
S000244661FLANGE                                  
S000245437BRONZE BUSH D135/120 LENGHT 95 MM       
S000245438BRONZE BUSH D135/120 LENGHT 135 MM      
S000245443SPACER                                  
S000245565BRONZE BUSHING                          
S000246489CONNECTION                              
S000247085RING                                    
S000247117FORK 3RD BOOM MK28                      
S000247586BIELLA COMDO 4A                         
S000247610PERNO D.55 LG.308                       
S000247695CONNECTING ROD                          
S000247696TRIANGLE 3RD SECTION                    
S000247831PIN                                     
S000248695FRECCIA SU CARTER RALLA MK28            
S000250245SAGO MN SP7 100SC45 EXIT TURRET         
S000494832SHAFT                                   
S000496416PLATE                                   
S1000014FLANGE                                  
S1000018LINER ?76 X 1000                       
S1000733LOCKING SYSTEM                          
S1000030FLANGE                                  
S1000833PIN ?80 LG.528                         
S1001508RIBALTABILE SCALETTA ISO LATO SX        
S1001820COLLAR FOR WEAR RING                    
S1001935PROLUNGA LEVA POMA HYDRO/SAUER          
S1003638ADAPTOR                                 
S1003639PISTON CONNECTOR                        
S1003908PIPE STD SP4 100SC45 L2500 1CP          
S1005546COVER                                   
S1005614PIN D.120 L. 250                        
S1005624PIN D.120 L=200                         
S1009784FLANGIA CHIUSURA ANTIVIBRANTE GRIGLIATO 
S1006113SUPPORT PIPE FOR MUDGUARDS              
S1006341PIN ?80 LG.528                         
S1006394SAETTA GIUNTO DI SNODO 2A               
S1006489PIN                                     
S1007215SUPPORTO ANTERIORE VALVOLA S7 MAGNUM    
S1009549PISTONE ?200 POLIURETANO ARANCIONE 90SH 
S1012628PIPE CLS 5″                             
S1013676PERNO D.70 LG.246                       
S1013672PERNO D.80 LG.326                       
S1013778SPACER  D.70/52 SP.2                    
S1013819PERNO D.60 LG.154                       
S1013936PERNO D.60 LG.327                       
S1014173PIPE STD SP4 100SC45 L1430              
S1014474REDUCTION PIPE 5″X3″ HARD TYPE          
S1014476TUB.CLS IN TORR. 3″” CSS2 SERIE HARD    
S1014477TUB.CLS USCITA TORR.3″” CSS2 SERIE HARD 
S1014600TUB.CLS 3″” CSS2 SERIE HARD             
S1016388CYLINDER’S SUPPORT                      
S1016576SUPPORTO FISSO                          
S1016577ATTACCO MOTORE                          
S1016580FLANGE                                  
S1017652TUBO D.1″” LG.3300 ADDITIVO 1A SEZ.     
S1017654TUBO D.1″” LG.1441 ADDITIVO 2A SEZ.     
S1019317SUPPORTO RULLO K35-5                    
S1020705PIN D.85 LG.313                         
S1020708Pin                                     
S1020712PIN D.85 LG.146                         
S1020709PERNO D.45 LG.157                       
S1020711PERNO D.45 LG.157                       
S1020714PERNO D.75 LG.328                       
S1024102PC S7 RACCORDO DI USCITA                
S1024234PIPE STD SP4 100SC45 L2230              
S1024446ARTICOLAZIONE LANCIA SPRITZ             
S1024524BUSSOLA ADATT.CANNE-VASCA CLS PC607/411 
S1007954PIPE D.5″ L=860                         
S1007955PIPE D.5″ L=1058                        
S1009948PERNO D.50 LG.215                       
S1010576PROLUNGA RIBALTABILE SCALETTA           
S1010723PERNO D.100 LG.457                      
S1011214REDU STD 125SC55/100SC45 L3000          
S1013029SUPPORT                                 
S1014122TIRANTE L=2680 LUNGO PER CANNA 230X2000 
S1014681PIN                                     
S1014780RUBBER COLLAR THK 3                     
S1015470PERNO D.40 LG.181                       
S1018490SERBATOIO ACQUA 800L                    
S1020316SAGO MN SP7 100SC45 EXIT TURRET         
S1022513BAVETTA TRAMOGGIA PC S6                 
S1026116PIPE LLN 125SC55 L265                   
S1026294PIPE LLN 125SC55 L285                   
S1026932PIPE LLN 125SC55 L2560                  
S1026933PIPE LLN 125SC55 L1125                  
S1026936PIPE LLN 125SC55 L910                   
S1026956LL PIPE 125SC55 L1550                   
S1027494SUPPORTO X PARAFANGO PLASTICA ALLARGATO 
S1027632SAGO LLT 125SC55 4/5th SECTION          
S1028363PISTONE #176 SAGOMA LATER.MODIF.GPT 2008
S1029026PIPE LLN 125SC55 L553                   
S1029539PIPE LLN 125SC55 L1130                  
S1029573PIPE LLN 125SC55 L1050                  
S1029596PIPE STD SP7 125FP50/125MP50 L845 +P    
S1032638CUTTING RING PB-PC S7 ZL                
S1032639SPECTACLE PLATE PB-PC S7 ZL             
S1032647CUTTING RING PA S8 ZL                   
S1032655SPECTACLE PLATE PA S8 ZL                
S1032838SERBAT. ACQUA 760L D.750/850 MK-L       
S1032879SUPPORTO LAMPEGGIANTE                   
S1033120PERNO D.70 LG.204                       
S1033803BUSHING                                 
S1033839DRIVING SHAFT FOR MIXER                 
S1035914BEND LLN 125SC55/125FP50 55G R235       
S1035915BEND LLN 100SC45 90G R285               
S1035917PIPE LLN 100SC45 L2500                  
S1035918PIPE LLN 100SC45 L415                   
S1035920PIPE LLH 125FP50/125MP50 L815           
S1035921PIPE LLN 100SC45 L1080                  
S1035923PIPE LLN 125SC55 L1500                  
S1035924REDU LLN 125SC55/100SC45 L3000          
S1035929BEND LLN 100SC45 30G R235               
S1035930BEND LLN 100SC45 90G R275               
S1035943BEND LLN 100SC45 90G R180               
S1035944PIPE LLN 100SC45 L1525                  
S1035945PIPE LLN 100SC45 FIRST & 4th SECTION    
S1035946PIPE LLN 100SC45 L1430                  
S1035947PIPE LLN 100SC45 L2400                  
S1035948PIPE LLN 100SC45 L3000                  
S1035955PIPE LLN 100SC45 L640                   
S1035956PIPE LLN 100SC45 3rd SECTION            
S1035957PIPE LLN 100SC45 4th SECTION            
S1036976PERNO PER GRIGLIA TRAMOGGIA GP.607      
S1037047BUSSOLA FERMO SICUREZZA GRIGLIATO       
S1037112PERNO D.12 LG.71                        
S1037177PIPE LLH 125FP50/125MP50 L785           
S1037178PIPE LLN 100SC45 L665                   
S1037188REDU LLN 125SC55/100SC45 L1500          
S1037192SAGO LLN 100SC45 TURRET                 
S1037194TUBAZ. CLS # 4″”L.2538 LONG-LIFE        
S1037196TUBAZ. CLS # 4″”L.2509 LONG-LIFE        
S1037203SAGO LLN 100SC45 FIRST SECTION          
S1037204TUBO CLS DRITTO D.4″ LG.1510 LLN        
S1037205SAGO LLN 100SC45 3rd SECTION            
S1037206TUBO CLS DRITTO D.4″ LG.1355 LLN        
S1037208PIPE LLN 100SC45 L1360                  
S1037209TUBO CLS DRITTO 4″ LG.1880 LLN          
S1037316PIPE LLN 100SC45 L2431                  
S1037317PIPE LLN 100SC45 L2175                  
S1037318PIPE LLN 100SC45 L630                   
S1037319PIPE LLN 100SC45 L1690                  
S1037320PIPE LLN 100SC45 L895                   
S1037321SAGO LLN 100SC45 4th SECTION            
S1037322PIPE LLN 100SC45 L1500                  
S1037323PIPE LLN 100SC45 L2230                  
S1038315WELD RING 5.5 LLN PIPE D133             
S1038351DISTANZIALE SPALLE TRIANGOLO COM.DO 4A  
S1038608PERNO D.60 LG.415                       
S1038609PERNO D.60 LG.329                       
S1038821PIPE LLN 125SC55 L350                   
S1039019PIPE LLH 125SC55 L3000                  
S1039057PIPE LLN 125SC55 L800                   
S1039229PIPE LLN 125SC55 L2015                  
S1039233PIPE LLN 125SC55 L2580                  
S1039234PIPE LLN 125SC55 L1660                  
S1039235PIPE LLN 125SC55 L1980                  
S1039460PIPE LLN 125SC55 L1610                  
S1039973PIPE LLN 125SC55 L355                   
S1040599BEND LLN 125SC55 90G R180               
S1040602PIPE LLN 125SC55 L1300                  
S1040606LL 5″ PIPE                              
S1040655CARTER PROTEZIONE BOCCA TAMBURO         
S1040786BEND LLH 125SC55 90G R225 10MM          
S1040813GUARNIZIONE PER DISCO TAPPO EKOS #1100  
S1040908SAGO LLH 100SC45 FIRST & 4th SECTION    
S1042214REDU LLN 125SC55/100SC45 L1000          
S1042225PIPE LLN 100SC45 L1000                  
S1042287PIPE LLN 125SC55 L2320                  
S1042299PIPE LLN 125SC55 L620                   
S1042334PIPE LLN 100SC45 L1370                  
S1042335PIPE LLN 100SC45 L1580                  
S1042336PIPE LLN 100SC45 L1625                  
S1042337PIPE LLN 100SC45 L330                   
S1042338PIPE LLN 100SC45 L1680                  
S1042341SAGO LLN 100SC45 1&4th SECTION          
S1042346PIPE LLN 100SC45 L1205                  
S1042581TUB.CLS DIRITTO D.5″” LG.2125 LONG LIFE 
S1042626PIPE LLN 125SC55 L1210                  
S1042629PIPE LLN 125SC55 L745                   
S1045167BEND LLT 125SC55 90G R225               
S1046012CANNA ?00 CORSA 600 GP                 
S2000807BEND LLH 100SC45 90G R180               
S2000808BEND LLH 100SC45 90G R275               
S2001069BEND LLH 125SC55 45G R235 SP10          
S2002236PIPE LLH 125SC55 L595                   
S2002238PIPE LLH 125SC55 L285                   
S2002302REDU LLN 150FZ60/125SC55 L1287          
S2002303BEND LLH 125SC55 42G R315               
S2002358BEND LLH 125SC55 60G R235 10MM          
S2002644PIPE LLH 125SC55 L2000 1CP              
S2002645PIPE LLH 100SC45 L2500                  
S2002648PIPE LLH 100SC45 L415                   
S2002650PIPE LLH 100SC45 L1080                  
S2003041BEND LLH 125SC55/125FP50 55G R235       
S2003195PIPE LLN 125SL55/125SC55 L2220          
S2003225PIPE LLH 125SC55 L950                   
S2003340BEND LLH 125SC55 36G R235 10MM          
S2004913PIPE LLH 100SC45 EXIT TURRET            
S2005830BEND LLH 100SC45 90G R285               
S2006560TUB. CLS D.5″ LG.1985 LLH               
S2007112BEND LLH 125SC55 15G R235               
S2007355PIPE LLH 125SC55 L2495                  
S2007733GRIGLIA TRAMOGGIA PA 1506               
S2009231TRAVERSA CIL. SCAMBIO VALV. GP PB607 EPC
S2009659PIPE LLN 100SC45 L2640                  
S2009660SAGO LLN 100SC45 2nd SECTION            
S2009722SAGO LLH 100SC4 1st SECTION             
S2009750SAGO LLH 100SC45 3rd SECTION            
S2009755PIPE LLN 100SC45 L545                   
S2009762SAGO LLN 100SC45 4th SECTION            
S2009763SAGO LLN 100SC45 4th SECTION            
S2010227TUB. CLS?D.5″ L.2800 LLS               
S2010867PIPE LLN 125SC55 L1475                  
S2013294PIPE LLN 100SC45 L1125                  
S2014540VALVOLA  S7 SCANALATA                   
S2015692TUB. CLS?D.5″ L.1877 LLS               
S2015890LL EXIT ELBOW 60FL/50P 125 S7           
S2016067SERBATOIO ?50 H2O LT600 + SELLA        
S2016076PIPE LLN 125SC55 L1126                  
S2018940CUTTING RING HPG S9 ZL                  
S1010126BUSSOLA RULLO SCORRIMENTO #108X124.5    
S1010570SCALETTA FISSA                          
S1010599CAVALLOTTO TUBOLARE PER TRAMOGGE MAGNUM 
S1010963RULLO PTFE #E50 #I20,5 LG.120           
S1011663RAIL FOR CSS3                           
S1014145BAVETTA TRAMOGGIA GP 1408               
S1014508TUB.CLS 3″” IN SOTTOT.CSS3 SERIE HARD   
S1015352ALBERO GRIGLIATO SPRITZ                 
S1016072COLLAR                                  
S1016096CONNECTOR                               
S1018352RULLO PTFE #E50 #I20 LG.220             
S1023450GRIGLIATO HPG 1408                      
S1026482SHEET METAL                             
S1026546ALBERO GRIGLIATO SPRITZ                 
S1026547GRIGLIATO TRAMOGGIA SPRITZ              
S1026924PIPE LLH 125SC55 L354                   
S1026948LL PIPE 125SC55 L2370                   
S1026951LL PIPE 125SC55 L2740                   
S1026930PIPE LLN 125SC55 L275                   
S1026943PIPE LLN 125SC55 L1225                  
S1027663BEND LLN 125SC55 90G R275 RUBBER HOSE   
S1029558PIPE LLN 125SC55 L2000                  
S1032592SPECTACLE PLATE HPG S9 ZL               
S1032929GANASCIA SUPPORTO PARAFANGO             
S1033104APPOGGIO 3A SEZIONE SU 4A SEZIONE MK28L 
S1033122PERNO D.60 LG.131                       
S1033800BRONZINA D.28/20 LG.35                  
S1035128HOPPER                                  
S1036971GRIGLIATO TRAMOGGIA GP.607 MAGNUM       
S1037207SAGO LLN 100SC45 EXIT TURRET            
S1037608WELD RING SC45 LLN PIPE                 
S1038354DISTANZIALE D.80/56 SP.3                
S1039020PIPE LLH 125SC55 L1050                  
S1039228PIPE LLN 125SC55 L1138                  
S1042290PIPE LLN 125SC55 L655                   
S1039536TUB. CLS 5″ LG.900 LONG LIFE            
S1040603LL 5″ PIPE L=1145                       
S1040615LL 5″ PIPE L=1320                       
S1040605LL 5″ PIPE L=1310                       
S1040989PIPE LLN 125SC55 L500                   
S1042205DRUM DISCHARGE TERMINAL RING  #1100     
S1042284TUB.CLS D.5″ LG.645 LLN                 
S1042325SAGO LLH 100SC45 S 15G 268×1136         
S1042660LLP Pipe d. 5″                          
S1043772RUBBER HOSE 125SC55 L4000 1PA CIFA      
S2004744PIPE LLH 125SC55 L2085                  
S2007009PIPE LLH 125SC55 L880                   
S2009923TUB. CLS?D.5″ L.2640 LLN               
S2015094PERNO CANALA ?0 LG.423 FRENO CENTRALE  
S2015699PIPE LLN 125SL55/125SC55 L2373          
S2015950FLANGIA ATTUATORE LANCIA SPRITZ REGOLAB 
S2016088TUB. CLS?D.5″ L.1225 LLS               
S2016092TUB. CLS?D.5″ L.910 LLS                
S2016240TUB.CLS D.5″ L.2670 LLH                 
S1028108PIPE LLN 125SC55 L1129                  
S1028110PIPE LLN 125SC55 L1058                  
S1028112PIPE LLN 125SC55 L860                   
S1028116PIPE LLN 125SC55 L2075                  
S1028118PIPE LLN 125SC55 L317                   
S1028136PIPE LLN 125SC55 L260                   
S1028168PIPE LLN 125SC55 L2615                  
S1029387GRIGLIA TRAMOGG.PCS7 2008 INDUSTRIALIZZ.
S1029488SAGO LLH 125SC55 L 90G TURRET           
S1029493PIPE LLN 125SC55 L1457                  
S1029495PIPE LLN 125SC55 L1471                  
S1029497PIPE LLN 125SC55 L1156                  
S1032558WEAR RING HPG S9 ZL                     
S1033191PIPE LLN 125SC55 L380                   
S1033466SAGO MN SP7 100SC45 4th SECTION         
S1033650PISTON 230 ZL GUIDE RING                
S1036104PIPE LLN 125SC55 L1600                  
S1036207AIR OPERATED VALVE 55 L600              
S1039116SAGO LLN 125SC55 J 90G 3/4th SECTION    
S1039733PIPE LLN 125SC55 L2555                  
S1041311PIPE LLN 125SC55 L700                   
S1041315PIPE LLN 125SC55 L1136                  
S1041316SAGO LLH 125SC55 EXIT TURRET            
S1043156PIPE LLN 125SC55 L2400                  
S1043157PIPE LLN 125SC55 L600                   
S1043465CUTTING RING ?76 S7 ZL                 
S1043482BEND LLT 125SC55 45G R235               
S1044330WEAR PLATE                              
S1044907SAGO LLN 100SC45 EXIT TURRET            
S1045435GUARNIZIONE ANTIABRAS.NERA LG.95-AN-SATI
S2001597PIPE LLN 125SL55/125SC55 L3000          
S2002115PIPE LLN 125SC55 L1640                  
S2003311REDU LLH 150FZ60/125MP50 L1287          
S2004168BEND MN 100SC45 90G R175                
S2005041SAGO LLT 125SC55 4th SECTION            
S2005730TUB.CLS D.5” L.1725 LLN                
S2006140BEND MN 100SC45 60G R130                
S2006595BEND LLH 100SC45 30G R235               
S2006709PIPE LLN 125SC55 L975                   
S2007268GIUNTO LEVA P50 ALLUMINIO—-           
S2008177PIPE LLN 125TF50 L3000                  
S2008190PIPE LLN 125TF50 L600                   
S2008194LLH ELBOW 5FP/55 90G R235 SP12          
S2008751PIPE LLN 125TF50 L1980                  
S2009969PIPE LLH 100SC45 L725                   
S2009989SAGO LLH 100SC45 ENT TURRET             
S2009999PIPE LLN 125SL55/125SC55 L1115          
S2015152PIPE LLN 125SL55/125SC55 L1505          
S2015166PIPE LLN 125SL55/125SC55 L2745          
S2015195PIPE LLN 125TF50 L1755                  
S2015198PIPE LLH 125SC55 L330                   
S2015424LLH ELBOW 5FP/55 90G R235               
S2015439LLH ELBOW 5FP/55 90G R225               
S2015600TUB. CLS?D.5″ L.1675 LLS               
S2015852BEND LLN 125FZ50/125MP5 EXIT PUMP       
S2018997CONNESSIONE CILINDRO-PISTONE ?30XL     
S2018998FLANGIA CILINDRO-CONNESSIONE ?30XL     
S2020252CARTER SUPPORTO TARGA TRAMOGGIA (ABS)   
S2020630BEND LLT 125SC55/125HF50 90G R275       
S2020635PIPE LLN 125HF50 L1980                  
S2020636PIPE LLN 125HF50 L2400                  
S2020638PIPE LLN 125HF50 L600                   
S2020650CLS PIPE 5″ L=2150 LLN-PP               
S2021757CONCRETE PISTON ?60 HP1808ECX          
S2022658PIPE LLH 125SC55 L1970                  
S2028183BEND LLH 175FLAN-150MP60 90?EXIT23 -26 
S2028184CONCRETE PISTON ?30                    
S2029362FRONT PLATE FOR CONCRETE PISTON 230     
S2029430FRONT PLATE FOR CONCRETE PISTON 260     
S2029856COPERCHIO X PASSO D’UOMO 8 FORI ?00    
S2031237DISCO DI RINFORZO SNODO SUPP.CANALA     
SR000236149Loading hopper+wear plate               
S1028115PIPE LLN 125SC55 L305                   
S1029389ALBERO GRIGLIA PCS7 2008 INDUSTRIALIZZ. 
S1029507PIPE LLN 125SC55 L2150                  
S1033653PISTON 230 ZL PISTON BODY               
S1035500CAMMA PORTELLA HPG BLOCCO LATERALE      
S1036111PIPE LLN 125SC55 L1525                  
S1037703KIT ITEMS UNDER TURRET K40-K41          
S1041313PIPE LLN 125SC55 L960                   
S1042406FERMO LANCIA PENNELLO CSS3              
S1043463SPECTACLE PLATE S7 ?76 ZL              
S1044066SUPPORRTO CARTER MK28L (Vir.prel.)      
S1045430FASCIA SERRAGGIO GUARNIZ.?159 EKOS?100
S1045722TUB.CLS 4″ L.3400 LLN                   
S2000120ALBERO MESC. PC S7 PALE SMONT.          
S2000452SUPPORTO PORTELLA                       
S2003627PORTELLA GHIGLIOTTINA PC307             
S2003662TRIANGOLO CMD 5A K39H DX                
S2005736TUB.CLS D.5” L.1170 LLN                
S2006767TUB. CLS  D.5″ L.557 LLN                
S2007216BEND 5″ 90G WITH OR – LLN               
S2007285BEND 5″ 90?LLH                         
S2009402PIPE LLH 125SC55 L250                   
S2015194PIPE LLH 125SC55 L425                   
S2015597TUB. CLS?D.5″ L.2545 LLS               
S2018913S8 WEAR RING                            
S2020631PIPE LLN 125HF50 L3000                  
S2020633PIPE LLN 125HF50 L1755                  
S2020651CLS PIPE 5″ L=1030 LLN-PP               
S2030706PIPE LLH 125HF50 L2500                  
S2030708PIPE LLH 125HF50 L1960                  
S2030710PIPE LLH 125HF50 L1015                  
S2030713PIPE LLH 125HF50 L715                   
S2021955CARTER RIBASSATO PER MICRO TRAMOGGIA    
S2022446PIPE LLH 125SC55 L625                   
S2022481PIPE LLN 125HF50 L1930                  
S2022509PIPE LLN 125HFL5/125HF50 L2655          
S2030207PIPE LLH 125FP50/125MP50 L245           
S2031336CUNEO CHIUSURA CURVA GRUPPI HP          
SR1017575ASSIEME SPALLA SX/DX+DISTANZIALE/FERMO  
SR1017613ASSIEME SPALLA SX/DX+DISTANZIALE        
S2020143ALBERO PER GRIGLIATO GP CSS3/CST        
S2020146GRIGLIATO TRAMOGGIA GP SPRITZ           
S2020680NUOVA CANALA DI SCARICO MIXER4          
S2030935PIPE LLN 125HF50 L1280                  
S2030936PIPE LLN 125HF50 L520                   
S2030942PIPE LLN 125HF50 L870                   
SR000248064CRANKWEB                                
H1050200141Bearing                                 
H1081400501Guide ring                              
K1000044OIL FILTER                              
K2003259TERMOST.+SOFT-START-0553580-EMMEGI      
H000100001A0000008GASKET KIT FOR CYLINDER                 
H000100001A0000061GASKET KIT FOR CYLINDER (B)             
H000190201B0300000RIGHT SWING CYLINDER (B)                
H000190201B0700000Left Swing Cylinder                     
H000190201B0800000Right swing cylinder                    
H001690104C0300000Lock hook                               
H001690201A0000013Chain                                   
H001690104M0000004Seal ring                               
H001690202B0000005WEAR RING                               
H001690207C0100000Changeover valve swinging cylinder      
H001693301A0014003SEAL RING D. 125                        
H1010000157GEAR PUMP                               
H1010303473DISTRIBUTOR                             
H1010304943VALVE                                   
H1010600144Filterelement                           
H1010100185Cycloid motor 8Y-1000                   
H1010600374Filter element                          
H1020903045BATTERY FOR HBC-RADIOMATIC              
H1079900185Coil                                    
K000906793SCREW TCEI M 5×0.8×45 UNI 5931 12.9 GE  
K1009575ASSALI ANTERIORE 212 DANA               
K1009576REAR AXLE ASSEMBLY                      
K1043253EV.PNEUM.BIST. 3/2 1/4″ 24Vdc-.-.       
K2005527RAIL HOESCH SE-M-4100 L.4780            
K2010410TRASD.PRESS.0..60,CAN-13119010-WIKA     
K2010414SENSOR                                  
K2012381CIFA+LOGO PLATE                         
K2014305HYDRAULIC DISTRIBUTOR                   
K2014640LEVA AL01/M8x150-cod.170011015-WALVOIL  
K2015114VALVOLA FIG.290-RIF.149B 3118-SOCLA     
K2015971CARTRIDGE                               
K2017189KIT DIST.SSV10K-619-26842-3-LINCOLN     
K2017196KIT DIST.SSV6K-619-26474-5-LINCOLN      
K2017739SAFETY SENSOR                           
K2021378PROLUNGA 1.5M SUB-D 9 POLI-.-.          
K2025593PROXY SENSOR                            
K2031188FILTRI AERAZ.-SAP50G2L10A0P01-MP FILTRI 
K2031196WHITE PUSH BUTTON                       
K2031197GREEN PUSH BUTTON                       
K2031740ELECTRIC FAN 24VDC (231)                
K2032217THERMOSTAT 60?48癈                     
K2032491LIVELLO OLIO LVU-0500-UA10P01 MP-FILTRI 
K2035545KIT GUARN.SEZ.DIST.-3100 3045-00.HW-HAWE
K2035635COMPLETE INTERNAL PUSHBUTTON PANEL      
K2035669WHITE LIGHT SWITCH                      
K2035670GREEN LIGHT PUSCH BUTTON                
K2038512LANCIA DI LAVAGGIO (50bar)              
K2039555DIGITAL HOUR-METER                      
K2041933SENSORE RFID-STDL211N10-E1T-PIZZATO     
K2044201CABLE REMOTE CONTROL CSD 2.0            
K2044610OVC DOPPIA FLANGIATA-B076081.04.00-HBS  
K2044886DISPLAY CABLE FOR CSD 2.0               
K2045081POMPA ACQUA-32-6/2-F/F ALB.NUDO D.24-TMA
K2046489KIT DIST.SSV 12-K-619-25755-4-LINCOLN   
K2046590ELECTRIC BOX CSD2.0                     
K2046599REAR ELECTRIC BOX                       
KR00460816PAKELO GREASE/OIL 4 LITERS              
K1038847COUPLING BOWEX                          
K1045054PTO-PFT-PC4/3000 1:1.27-OMSI            
K2008675LEVEL GAUGE 690 MM – 7 bar              
K2021374ADAPTOR CAN-USB IPEH002021              
K2023041KIT GUARNIZIONI CIL.CMD1 CST K1045560   
K2029475START-STOP EMERGENCY BOX                
K2032011INNER FILTER CARTRIDGE                  
K2032013GASKET KIT FOR OIL FILTER               
K2040735STAFFA REGOLAB. Fe RECO (Tipo 70025-132)
K2043574PROTECTION RUBBER COVER D.22            
K2043625KIT GUARNIZIONI-CIF-G.2984B-K1009508-OMV
K2033142BLUE LIGHT SWITCH                       
K2033143RED PUSH-BUTTON                         
KR00460170WATER NOZZLE AND VALVE                  
L1010680TAMBURO 115 (30MNB5) ELICHE ALTE        
L1020110DRUM ASSEMBLY SL12 RIGHT                
L1020111Drum SL12 right rotation                
L2013647AIR OPERATED VALVE 45 LIGHT             
L2014472AIR OPERATED VALVE 45 LIGHT             
L2030110ASSIEME PARAFANGO RUOTA SINGOLA         
L2036217SUPPORT FOR ADDITIONAL CHUTE            
L2040281ASS.TAMB.SL9 DX 30MnB5 2P SP.3-4-4-4    
L2049849SHUT-OFF VALVE LIGHT 5″ L200            
K1026986CONN.ELETTROV.-MC18311N21-MPM           
K1043436CASSETTA DERIV.SHUT-OFF-.-.             
K2009120POMPA PERISTALTICA-ASP 25 RX-ACME POMPE 
L2037098ASS.TAMB.SLX10 DX 2P SP.3 RAEX450-P.M.  
L2044866KIT DISPLAY BET.CSD 2.0                 
L000249401ASSIEME TAMBURO 1100-NEW 4P SP.6        
S1025551VIROLA X SOTTOT.MK28 (S1017904-S1017919)
S1013731SPACER D.120/82 SP.2                    
S1013504SUPPORT                                 
S2014132SHUT OFF 5.5 LIGHT                      
S2014446REDU LLH 150FZ60/125MP50 L1500          
S2014541ALBERO PER VALVOLA S6-S7 SCANALATO      
S1035695ROLLER D.80 L=120                       
S2002173WEAR ELEMENT (RING L.38) FOR L2019067   
S2002174WEAR ELEMENT (RING L.35) FOR L2019067   
S2010353ALUMINIUM STEP FOR TMCP                 
S2020624COUPLING AL5H LEVER                     
S2020634BEND LLT 125SC55/125HF50 90G R225       
S2022610SOSTITUITO – VEDI ZREFCODE              
S2022615CLS PIPE 5″ L=715 LLH-SS                
S2028470PIPE LLH 125FP50/125MP50 L390           
S2029521BEND LLT 125HF50-125SN55 90?R275 BOOM  
S2030726BEND LLH 125HF50-125HF50 15?R235       
S2030827SHUT-OFF VALVE 125HF50 L600             
S2030878COUPLING AC5H 1BOLT-.-.                 
S2031580SAGO LLT 125HF50 6th SECTION            
S2031582SAGO LLT 125HF50 6th SECTION            
S2031634CLS PIPE 5” L=1605 LLS-PP              
S2031706SUPPORT PIPE FOR ABS MUDGUARD           
S2036355SUPPORT FOR ABS MUDGUARD 225            
S2038041PORTELLA GRUPPI HP MAGGIORATA           
S2039395SPECIAL RING GASKET                     
S2043806SUPPORTO IMBULL. MANOMETRO #100         
S2046820PIPE LLT 125HFXL/125HF50 L1725          
S2047428SAGO LLT 125HF50 S 30G 534×1123         
S2047930CONCRETE PISTON ?60                    
S2047983CONCRETE PISTON ?30                    
S1033462SAGO MN SP7 100SC45 4th SECTION         
S1042951SOTTOTORRETTA CON NUOVA VIROLA + NASO   
S2020639BEND LLH 125SC55/125HF50 90G R275 IMPACT
S2021890HOPPER COVER                            
S2031700BEND LLT 125SC55/125HF50 90G R225 IMPACT
S2043455TRAMOGGIA CARICO STD + LAM. USURA       
S2043458SUPP.TRAMOGGIA CARICO IMB. SU CAVALLOTTO
S2047984PISTONE ?00 HP907H MAN.COLOMBO         
S2022479SAGO LLT 125HF50 4th SECTION            
S2022495PIPE LLN 125HF50 L520                   
S2022497BEND LLT 125SC55/125HF50 90G R180       
S2022499SAGO LLT 125HF50 5th SECTION            
S2030960BEND LLH 125HF50/125HF50 30G R235       
S2040585GUARNIZIONE NBR 70 SH ?85—-          
S2047318PIPE LLT 125HF50— L1205 –             
S2047321PIPE LLT 125HFXL-125HF50 L1935 –        
S2047344PIPE LLT 125HFXL-125HF50 L2655 –        
S2022585SAGO LLH 125SC55 ENT.TURRET             
S2045566BEND LLT 125HF50— 15G R/235 –         
S2038728SOTTOT. + NASO MK28L (ex-S1009998)      
S2047324PIPE LLT 125HF50— L1930 –             
S2047332SAGO LLT 125HF50— S 15G 505×2030      
S2047341PIPE LLT 125HF50— L520 –              
S2047339BEND LLT 125HF50-125SN55 90G R/180 –    

Cifa, Zoomlion, Putzmeister, Schwing, Junjin, Zoomlion ve diğer tüm markalara ait beton pompası ve yedek parçaları ihtiyaçlarınız için, info@motto-tr.com mail adreslerimizden veya +90 216 4837434 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz. Beton pompası yedek parçaları konusunda tecrübeli, uzman ve profesyonel ekibimiz ile siz değerli müşterilerimizin daima hizmetinizdeyiz.

Talebinizi, Mesajınızı İletiniz.

Mesaj Gönder
Whatsapp
Sitemize hoş geldiniz, yardıma ihtiyacınız olursa lütfen bu mesajı yanıtlayın, çevrim içiyiz ve yardım etmeye hazırız.

Welcome to our website, do not hesitate to contact us with your questions, we are online and ready to support you!